Top Choice, Pędzel do pudru

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

najgorszy jaki miałam

To był mój najgorszy pędzel do pudru jaki miałam. Kupiony na szybko, akurat tylko taki był dostępny w drogerii.
Na początku było ok, w miarę miękki, dało radę nałożyć nim puder, ale po którymś n-tym praniu zrobił się sztywny, drapiący, podrażniał strasznie cerę, nie można było go używać, więc go odstawiłam. No i ostatnio wylądował w koszu, bo przerzuciłam się na nieziemski pędzel do pudru z Essence, taki fioletowy (włosie syntetyczne), który jest 1000 razy lepszy niż ten :-)

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Średni

Mam taki pędzel od jakiegoś roku. Na początku był dość dobry, ale teraz jakoś okropnie wchłania puder w kamieniu i staje się taki sztywny i drapiący... No ale czegóż wymagać za 10PLN-ów... Moja mama ma taki porządny z naturalnego włosia już chyba z 10 lat i ciągle jest świetny i nie stracił kształtu (tak jak ten).

Używam tego produktu od:roku

jak na razie ok:P

pędzel kupiłam na "szybciucha" a jak wiadomo taki zakup nie zawsze jest dobry. Mam pędzel właśnie z tej serii, jest miećiutki, fajnie się im nakłada i fajnie trzyma w dłoni. Oprócz tego włosie milutkie, że chciałoby się cały czas nakładać puder. szkoda ze włoski wypadaja zanadto często. Ogólnie poelcam.

Używam tego produktu od: stycznia 7

Manicure - kolorowy french

Niezły :)

Na początku nie byłam nim zachwycona bo wypadało z niego włosie, ale... nie wiem czemu potem się nagle uspokoiło i teraz nie dzieję się z nim absolutnie nic :) Włosie jest miękkie.

Opakowanie bardzo wygodne i do tego eleganckie :)

Podsumowując - porządny pędzel za niewygórowaną cenę.

Dobry

Kupiłam go pod wpływem chwili, bo w moim mieście trudno o kupienie jakiegoś porządnego pędzla, jednak nie jest zły, może włosie trochę sztywne, jednak opakowanie poręczne, higieniczne, może jest trochę za duży do torebki, a takiego szukałam właśnie mniejszych rozmiarów, jednak chwilowo musi wystarczyć dopóki jakiegoś cuda nie znajdę, cena przystępna.
ilość zużytych opakowań: 1