Alpecin, Koffein Shampoo C1 (Szampon z kofeiną)

Alpecin, Koffein Shampoo C1 (Szampon z kofeiną)

Cena już od 21,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kofeina wspiera porost włosa; może zahamować nawet uwarunkowane genetycznie wypadanie włosów. Linii badawczej Dr Kurta Wolff udało się rozwinąć metodę, która kofeinę w recepturze szamponu transportuje aż do cebulki włosa. Dzięki nowatorskiej galenice, specjalnej podstawie nośnej, kofeina wnika już w czasie mycia włosów do skóry głowy i może w niej działać.
Codzienne mycie włosów C1 natychmiast dostarcza cebulkom włosa aktywującą substancję czynną. Alpecin-kofeina jest wykrywalna już po 120 sekundach od zastosowania.
Przy przedłużeniu tego czasu, wzrasta ilość kofeiny wchłonięta przez skórę głowy.
Wskazówka: pozostawić na skórze głowy przez 2 minuty od momentu aplikacji do spłukania.
Nie zawiera zmiękczaczy (np. silikonu), dzięki czemu włosy stają się bardziej elastyczne.

Koniec z włosami w sitku

Podeszłam trochę z dystansem do tego szamponu, ale zauważyłam już po kilku myciach, że jest zdecydowanie mniej włosów w sitku i na grzebieniu. Wypadają mi włosy przez chorobę i myślałam, że zostanę łysa, ale ten szampon jak narazie daje radę i już go poleciłam kuzynce, która ma ten sam problem co ja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257351].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Świetny szampon, który faktycznie przyspieszył porost włosów. Włosy już nie wypadają. W porównaniu do innych szamponów realnie zwiększa objętość. Używałam czasami innego szamponu i widać było, że przy używaniu innego objętość włosów była wyjątkowo licha. Szampon jest też zaskakująco wydajny. Myję włosy co dwa dni, rzadko zmienialam szampon na inny a wystarczyl mi na 8 miesięcy! Świetnie się pieni. Co prawda ma w skladzie SLS ale nie zauważyłam negatywnych skutków. Zapach taki sobie, raczej męski ale nie nieprzyjemny. Producent mógłby zająć się zapachem i zamienić go na jakąś kwiatową nutę, na pewno by nie zaszkodzilo. Mimo wysokiej ceny, kupilam drugie opakowanie i nie żałuję. Wiem, ze szampon zostanie ze mną na dlużej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235513].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój numer jeden !

Szampon zakupiłam jakiś tydzień temu, słyszałam już o nim wcześniej ale stwierdziłam , że nie będę go kupować bo pewnie i tak mi nic nie da . Otóż bardzo się myliłam . Od kilku tygodni zaczęły mi wypadać włosy , na szczotce , ubraniach , ręczniku było ich mnóstwo , stosowałam maski , serum , odżywki , wydałam mnóstwo pieniędzy jednak efektu nie było żadnego , aż do momentu gdy zaczęłam stosować w/w szampon . Po 3 razach zauważyłam znaczną poprawę , włosy były znacznie mocniejsze , nie łamały się , były odświeżone . Wzrostu włosów nie zauważyłam , może w najbliższym czasie coś się wyjaśni w tej sprawie :) Podsumowując :

+ wydajny
+ poprawia kondycję włosów
+ po umyciu włosów widać że jest ich więcej
+ po kilku użyciach włosy mniej się przetłuszczają
+ bardzo dobrze się pieni
+ podczas mycia głowy czuć mrowienie , chłód ( każdy odczuwa to inaczej)
+ ma w miarę przyjemny zapach
+/- ciężko je rozczesać gdy uprzednio nie damy odżywki jednak mi to nie przeszkadza
+ Jest dość drogi ale jak na taki produkt nie żałuję wydania pieniędzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163391].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Troszkę rozczarowanie...

Skuszona pozytywnymi opiniami,w koncu dopadłam szampon na przecenie w Rossmanie,choc wcześniej trudno było mi go gdziekolwiek złapać. Dzis jestem półtora miesiąca po kuracji z nim i...wiem na pewno,ze ten szampon nie sprawdza sie u mnie. Spodziewałam sie czegos innego. A moze inaczej-spodziewałam sie efektów,chociaz minimalnych,a niestety żadnych nie widzę.

Plusy:
+dobrze myje włosy
+ładny zapach (jesli ktoś lubi takie "męskie" zapachy)
+wydajny
Minusy:
-na pewno sie rozczarowałam,ponieważ producent gwarantuje gwałtowny przyrost wlosow i wysyp baby hair,a u mnie zadna z tych obietnic sie nie sprawdziła...
Używam tego produktu od: Ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056596].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon ;)

Szampon doskonale myje wlosy a skóra głowy po umyciu dosłownie oddycha!! Jak dla mnie sprawdza się bardzo dobrze.Wbrew opinii innych renzji nie plącze moich włosów gdyż wcieram go w samą skórę a nie w końce i na sam koniec odżywka.

- odżywia
- Włosy mniej wypadają
- miękkie
- lśniące
- Nie obciąża
- Wydajny

Używam tego produktu od: 1miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka p

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036681].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Oczywiscie ze go kupie ponownie!
Nie widze zadnych wad! Dzialaniem mozna go porownac do Plantur39 z tym ze ten jest nieco silniejszy i tanszy!
Plusy:
-wydajnosc
-poprawiajacy sie stan skory glowy i wlosow
-wlosy przestaja wypadac
-tanszy od Planturá
-wlosy sa sztywniejsze i lepiej sie ukladaja
Minusy:
-zapach taki meski, no ale coz nie sa to perfumy-tylko szampon :)
Polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981400].usefull || 0 }}% pomocna.

50% na tak, 50% na nie

Kupiłam ten szampon bo koleżanka go wręcz zachwalała!!!!

Moim zdaniem szalu nie ma.

+włosy się dobrze pienią
+efekt mrowienia
+są zdrowsze
+nie przetłuszczają się tak szybko

-włosy rosną 1cm na msc (czyli tak jak wcześniej)
-wypadają tak samo - czyli bez zmian
-przez 1 tydzień miałam łupież
-po każdym umyciu głowy trzeba dodatkowo zastosować maske do włosów bądź odrzywkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924370].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniały do chelatowania!

Kupuję ten szampon co jakiś czas, ale tylko z serii produkowanej w Niemczech. W końcu nie od dziś wiadomo, że kosmetyk osmetykowi nierówny, jeśli dana firma ma fabrykę w Polsce i np. w Niemczech.

Dla niektórych skład moze być odstraszający, ale na moje włosy działa świetnie;

+idealny do chelatowania włosów (ma w składzie EDTA)
+daje uczucie mrowienia, pobudza cebulki włosowe, ożywia je
+włosy u nasady są podniesione
+po nałożeniu odżywki nadal czuć szczególnie u nasady efekt czystości włosów
+przy dłuższym stosowaniu faktycznie jakość i ilość rosnących włosów jest zauważalna (szczególnie baby hair)
+ konsystencja jest ok; jest wydajny

- nie można go za długo stosować jeśli nie używamy metody OMO lub nieodpowiednio nawilżamy włosy
-SLS jest oczywiście na drugim miejscu, i kilka PEG...

Zawsze wracam do tego szamponu i stosuje go zgodnie z zaleceniem, czyli trzymam conajmniej 2 minuty na głowie (bez pokrywania końcówek). Nie stosuję go codziennie.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880114].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

No coz. Bardzo dobrze oczyszcza wlosy i pomimo braku silikonow wlosy miekkie po wysuszeniu. Uzywany regularnie sprawia ze wlosy rosna szybciej. Sa zdrowsze i pelno nowych. Stosuje rowniez liquid i czerwony podwojny efekt. Moge polecic kazdemu

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 5 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828811].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Mam i uzywam ten szamponu, tylko czerwony Alpecin.
Wiem,ze powinnam uzywac go regularnie, jednak nie jestem w stanie pogodzic wszyskich szamponów jednym tygodniu (uzywam jeszcze 2 innych, które trzeba stosowac co 2gi dzien) i powiem,ze jak mam "awarie" w formie wypadnia wlosów to tylko i wylacznie Alpecin je powstrzymuje i awarie lagodzi.
Plusy:
1 pieknie sie pieni
2 hamuje masywne wypadanie
3jest niesamowicie wydajny
4 podejrzewam ze po reguralnym stosowaniu by dzialal jak powinien, ale kiedys zrobie taka kuracje...

Minusy:
1 Zapach (jednak mozna sie do niego przyzwyczaic)
2 to ze trzeba trzymac na glowie jakies 5 min, ale do tego tez sie mozna przyzwyczaic.
Generalnie jestem na tak!!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[763540].usefull || 0 }}% pomocna.