Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl (tusz pogrubiający i podkręcający)

Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl (tusz pogrubiający i podkręcający)

Maskara podkręca rzęsy i dodaje im objętości dając efekt "szeroko otwartych oczu". Lekka formuła nie obciąża rzęs. Tusz dostępny jest w kolorze czarnym, brązowym i granatowym oraz w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny (tylko kolor czarny i brązowy).

Niedostępny w sklepach w Polsce.

Skład: Aqua, VP/VA Copolymer, Stearic Acid, Oryza Sativa, Candelilla Cera, Butylene Glycol, Cera Microcristallina, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Simethicone, Triethanolamine, Magnesium Aluminum Silicate, VP/Eicosene Copolymer, Panthenol, Silica, Lauroyl Lysine, Cetyl Alcohol, Serica, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77288, CI 77289, CI 77510, CI 77742

Cena: ok. 15 zł (na aukcjach) / 8 ml

był dobry.

kupiłam ten produkt kilka lat temu w Gdańsku - było stoisko z zagranicznymi kosmetykami. Bardzo przypadł mi do gustu, zarówno pod względem szczoteczki [na zmianę krótkie i długie włosie] której używam do dziś, jak i zawartości. Pięknie podkręcał i trzymał skręt bardzo długo, miał ładny odcień czerni i dało radę stworzyć nim naturalny efekt. Nie zsychał się w opakowaniu. Jedyną wadą było to, że u mnie jednak lekko się osypywał. Jednak kupiłabym go ponownie, był dobrej jakości.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez około rok
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

swietnie podkrecal

Tusz bardzo ladnie malowal rzesy, podkrecal je i oko naprawde sie otwieralo. Cieszylam sie nim miesiac czasu i jak to u tuszy Nivea po miesiacu zgestnial, zaczal byc toporny, zaczal sklejac i tworzyc grudki, do tego zaczal sie osypywac. Rozrzedzenie go woda nic nie dalo, bo za 2 dni musialabym to robic znowu, a nie mam zamiaru tak sie z tuszami bawic.
Niecierpie jak tusze gestnieja, ok nieznacznie niech bedzie, ale nie tak ze po miesiacu nie da sie ich juz uzywac, a w opakowaniu jest jeszcze duzo tuszu. Bardzo sie zawiodlam, bo myslalam ze wkoncu znalazlam moj ideal z tej firmy i wogole.

Używam tego produktu od:jakos pod koniec zimy

"Oczy szeroko zamknięte..."

Obecnie na rynku wszystkie szczoteczki tuszów to albo "gumowe jeże", albo "świerkowe wyciorki".

Szukałam czegoś nowego, co pomoże mi uzyskać efekt naturalnie "kępkowatych" rzęs. Moje rzęsy są długie, ale bardzo brakuje mi zagęszczenia...

Tusz ten zakupiłam, zaciekawiona kształtem jego szczoteczki - krótkie włoski, wokół których uformowana jest "spirala" dłuższych włosków.

Liczyłam na efekt zagęszczonych, naturalnie wywiniętych rzęs, niekoniecznie "superrozczesanych" (każda rzęsa z osobna), jak to teraz jest u wszystkich tuszy. Niestety, się przeliczyłam.

- po pierwsze, z pojemniczka wydostaje się za dużo tuszu. To pierwsza przyczyna posklejanych rzęs.
- po drugie, szczoteczka ma o ciut za długie "dłuższe" włoski, przez co non stop "zahacza" o skórę powiek i ją też maluje.
- po trzecie, tusz jest bardzo rzadki. Z jednej strony to plus, bo można jeszcze ten tusz "domodelować", ale brak tego zagęszczenia rzęs. Może jak zgęstnieje po jakimś czasie (w ogóle zgętnieje?), postaram się zedytować moją recenzję.

Osypywania nie zauważyłam. Zmywa się poprawnie.
Plusem jest też to, że włoski szczoteczki są miękkie i nie podrażniają brzegów powiek.

Prawdę mówiąc, ten tusz jest mi zbędny. I tak używam innego do zagęszczenia, i jeszcze dodatkowo innego do przymusowego rozczesania, bo efekt posklejanych niemiłosiernie rzęs już w ogóle nie zachwyca...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Cellulit adipocyty

nie jest najgorszy.

Kupiłam na allegro, zachęcona opiniami. Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś lepszego. Czytałam wiele dobrych recenzji, wiec postanowiłam kupić.
Nie jestem do końca zadowolona, ale nie jest najgorszy.

-skleja
-kruszy się
-niewygodna szczoteczka

ale za to:
-ladna czerń (ja mam akurat wodoodporny)
-dobrze się zmywa
-jak juz rozczesze te niesamowicie posklejane rzęsy, to wygląda całkiem całkiem.
-nie wysechł po pół roku użytkowania

Dużo zachodu z malowaniem się tym tuszem. Używam go już pół roku, ze względu na to, że nie przypadł mi do gustu. Wolę inne, więc maluję się nim rzadko.

Mnie nie powalił na kolana, ale nie jest okropny.

antyKWC

Jedyną zaletą tego tuszu jest ładna, głęboka czerń. Poza tym, same wady... Tusz skleja rzęsy, odbija się, rozmazuje. Gdy go użyję, wyglądam jak siedmiolatka, która dorwała się do kosmetyków mamusi. Wstrętny.

Używam tego produktu od: było kilka podejść

Super szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz nie klejąc przy tym rzęs. Bardzo trwały bo nawet po 9 godz. nie wyglądam jak panda:) bo nie "osypuje" się i nie rozmazuje.Dodatkowo ta niska cena...na allegro dostępny za ok.17 zł.

Używam tego produktu od:8 miesięcy

polecam:)

Jak dla mnie za taką kasę to naprawdę godny polecenia tuszyk :) Pomimo posiadania wersji, która nie jest wodoodporna nie rozmazuje się, nie kruszy, nie robi "pandy" nawet po 8 godzinach przed komputerem :))
Jak nie testuję czegoś nowego, wiem że do niego mogę wrócić bez stresu

Używam tego produktu od:2 lat

Dobry

Zakupiłam go z ciekawosci, co też Nivea wykombinowała w kwestii tuszu. Co robi tusz? No więc:
- delikatnie podkręca
- ewidentnie pogrubia
- w moim przypadku (łzawiące oczy) jest naprawdę wodoodporny
- ma oryginalne opakowanie
- ma intensywny czarny kolor

W sumie dośc fajny. Nie wiem czy kupię ponownie, bo szukam tuszu, który spełni w 100% moje wymagania, a ten robie to może w 70%....

Używam tego produktu od:2 miesiące

... podkręca! ...

Kupiłam, bo zaciekawił mnie bardzo to "eyes Wide Open" no i przyznam, że wcale rozczarowana nie jestem. Pięknie podkręca rzęsy (mam średnie - raczej długie, ale proste) unosi je w górę, rzeczywiście podkręca, za bardzo nie skleja.

Mankament - włoski szczoteczki są zbyt długie, często maziam sobie nimi po skórze i muszę dokonywać poprawek. Za to gwiazdka w dół.
Troszkę mnie szczypie w oczy, ale niestety oczyska mam nadwrażliwe i każdy tusz mnie nieco poszczypuje.

Generalnie - Ok!

Polecam!Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

srednio na jeza...

rzesy mam bardzo dlugie, geste i ogolnie jestem z nich na tyle zadowolona, ze specjalnego ekstra tuszu nie potrzebuje...
ale...wiadomo: baba ze mnie i dobry tusz miec lubie. ten kupilam z ciekawosci i...wcale specjalnie dobry nie jest.
to po prostu zwykly, sredni tusz.
zadna rewelacja powalajaca spektakularnymi efektami.
po prostu sredniak jakich wiele.
czy bedzie nastepny?
nie wiem, trudno powiedziec: moze skusze sie na inny wariant tuszu nivea.

Używam tego produktu od:
w trakcie pierwszego opakowania

Mój tusz :) - już nie :(

Mam średnio wrażliwe oczy (niektóre tusze mnie uczulają), dodatkowo łatwo łzawiące się, więc tusz wodoodporny jest niezbędny. Do tuszu Nivea podchodziłam z dystansem, ale w końcu skusiłam się. I to był strzał w 10 :) Jest to pierowszy tusz (od pewnego czasu), który:
- może być nałożony 1 warstwą - wygląda ładnie i pokrywa dokładnie rzęsy
- naprawdę podkręcił moje rzęsy (mam taką wadę, że w prawym oku same się kręcą, a w lewym proste jak druty - nagle - w obu zrobiły się podkręcone) :)
- dość odporny na wodę (choć basen go ruszył :( )
- łatwo zmywalny :)

Polecam :)Używam tego produktu od:2 miesięcy

Po kolejnym miesiącu, gdy tusz lekko zgęstniał (nie, nie wysechł) przestał być... wodoodporny! Dalej ładnie podkręca rzęsy, nadal je rozczesuje, ale już pod wpływem łez zaczyna płynąć, a to stanowczo mi nie odpowiada :(
Sumując - polecam osobom, które nie potrzebują tuszu wodoodpornego - dla nich będzie świetny. Ale jesli ktoś na codzień używa tylko wersji "nierozpuszczalnej" - niestety nie warto... A szkoda...

tusz zmiennym jest :D

Kupiłam go w ciemno, na Allegro - a jakże! ;) i po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona efektem końcowym. Ten tusz naprawdę sprawił, że moje oczy wydały się baardzo szeroko otwarte :D Zrobił mi ładny, gęsty wachlarzyk rzęs :) Co prawda moje rzęsy wykazują predyspozycje do tego typu działań, bo są gęste i łatwo się podkręcają, ale już długości i grubości im brakuje, więc też idealne nie są. Ten tusz wyczarował z nich rzęsy jak z reklamy. A raczej wyczarowywał, bo z czasem jego działanie słabło :( Podjerzewam, że to przez to, że i szybko wysychał i szybko ubywał. Jak go dostałam, był mokrusieńki, aż za mokry jak dla mnie, a już po 2 miesiącach nie da się go praktycznie używać, bo i efekt daje juz tylko naturalny i lekko się osypuje. Do tego jeszcze zaczął podrażniać mi powieki, ale to już inna bajka pt. "Oczka wrażliwe mam" :D Z kolei wyjaśnienie sprawy jego tajemniczego znikania z opakowania jest banalnie proste - nabiera się go za dużo na czubek szczoteczki, a że ja zwykłam wycierać ten nadmiar w chusteczkę (a nie o brzegi opakowania), to logiczne jest, że zużyłam go szybciej, niż ustawa przewiduje. Ale z drugiej strony to nie moja wina, że sam tusz czy szczoteczka czy opakowanie zostało źle pomyślane... Także podsumowując - tusz jest ok, ale trzeba się liczyć z tym, że szybko zmienia swe właściwości. A szkoda :( Bo w sumie szczoteczkę ma wygodną - jak już się nabierze wprawy (góra w tydzień), to nie skleja rzęs, wręcz je ładnie rozczesuje, a poza tym ładnie wydłuża, lekko podkręca i pogrubia rzęsy. Do tego efekt można stopniować, bo nic się nie dzieje ani po nałożeniu drugiej ani po nałożeniu trzeciej warstwy... Dostępny jest też w brązie, który nałogowo wybieram w tuszach, choć przyznam się szczerze, że znów mnie ciągnie do czerni... ;)