Face Tonic Ultra Fast Pore Cleansing (Maseczka tonizująca o działaniu oczyszczającym z miętą i drzewem herbacianym)

Cudownie orzeźwiająca i uwalniająca od stresu mieszanka, chłodny powiew świerzości, który zapewni zielona mięta oraz krzew herbaciany. Połączenie tych dwóch składników pozwala na efektywne, głębokie oczyszczanie por skóry, na zlikwidowanie nadmiaru tłuszczu w jej powierzchni oraz lekkie rozjaśnienie. Wygodna w użyciu maseczka, w niespotykanej dotąd formie profesionalnej chusteczki kosmetycznej nasączonej "smakowitym" tonikiem, to jest właśnie TO, czego potrzebujesz aby uzyskać natychmiastowy efekt czystej i cudownie świeżej skóry, nawet gdy masz na to tylko 5 minut!

Cena: 7 zł / 20 ml

Podrażnia

PLUSY
- fajnie pachnie (jak pasta do zębów)
- orzeźwia
- wygodnie się ją stosuje

MINUSY
- bardzo podrażnia
- piecze
- nie oczyszcza
- nie rozjaśnia

Używam tego produktu od: październik 2011

nigdy więcej

kupiłam ją zachęcona tym że jest to
nasączona tonikiem chusteczka którą nakładamy na twarz. I tylko za to mogę ją pochwalić za łatwą aplikację :)
Minusy
***podrażnia skórę
***okropny zapach nie do wytrzymania
-nie zrobiła ze skórą kompletnie nic dobrego ( jedynie na drugi dzień wyskoczyło mi kilku nieprzyjaciół )

podsumowując więcej jej nie kupie

Używam tego produktu od: od tygodnia

Nigdy więcej

Maseczka ma ciekawą formę i tylko za to dostaje jedną gwiazdkę: jest to nasączona tonikiem chusteczka którą nakładamy na twarz.

+prosta aplikacja

-podrażnia skórę
-okropnie się po niej świecę
-nie zrobiła ze skórą nic pozytywnego, po prostu nic!
-tak jak napisane na opakowaniu przemyłam po niej twarz wodą i osuszyłam, odczekałam chwilkę i posmarowałam kremem... z tym, że krem rolował się na twarzy niemiłosiernie

Na pewno nie do tłustej skóry. Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Botoksu zastosowania

niezła

Maseczka pachnie miętową pastą do zębów. :) chłodzi i orzeźwia, ale nie jestem pewna, czy dobrze oczyszcza. Chyba lepsze są maseczki z dodatkiem glinki. Twarz przetłuszcza się po niej tak samo szybko jak zwykle.

Używam tego produktu od:

Maseczka w ciekawym wydaniu w formie chusteczki z otworami na nos,oczy i usta.pięknie pachnie,jak dla mnie gumą miętową Wrigley Spearmint:)Odświeża,odpręża.Nakładałam ją na 10 minut na twarz,następnie przecierałam skórę tą oto chusteczką i zmyłam chłodną wodą.Jednak jeśli chodzi o oczyszczanie wolę glinki.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka sztuk