Innowacyjny samoopalacz w spray`u do każdego typu skóry

Innowacyjny samoopalacz w spray`u do każdego typu skóry

Innowacyjny samoopalacz do każdego typu skóry. Nadaje skórze naturalnie złocistą opaleniznę. Nowoczesna receptura umożliwia doskonałe rozprowadzenie i ekspresowe wyschnięcie produktu na ciele. Wzbogacony o ekstrakt z aloesu, który intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę. Szczególnie polecany do nóg.

Cena: ok. 14 zł / 125 ml

Bardzo LUBIĘ

Bardzo fajny samoopalacz. Na mojej skórze jako jedyny nie zostawia zapachu samoopalaczy. Opalenizna pojawia sie bardzo dyskretnie. Idealny na zime ,jesien i dla bladolicych. Nie uczula. Same plusy.Skóra wyglada bardzo ładnie dodatkowo ma działanie ujedrniajace.

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

dobry dla jasnej skory

Dopiero go kupilam, ale podoba mi sie. Super konsystencja, latwosc nakladania. Zapach obrzydliwy, ale kazdy samoopalacz tak pachnie na skorze....
Minusem jest to, ze w zasadzie go nie widac przy bardzo opalonej ciemnej karnacji...jest to preparat dla jasnej lub lekko opalonej juz skory, ale na ciemnej karnacji go nie ma prakycznie (uzylam go 3 razy w ciagu 1 dnia i efekt nikomy). ale mimo wszystko podoba mi sie, bo ozloca moja opalenizne...no i przyda sie zimą na pewno :)

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: kilka kropel

dobry

kosmetyk jest w spray'u przez co łatwo sie rozprowadza :) nie zostawia zacieków, szybko sie wchlania. opalenizna nie wyglada na sztuczna - jest zlocista. konsystencja nie jest śliska, lepka itp, prawie nie czuc ze sie ma samoopalacz na sobie :) niestety troche zalatuje ale kazdy samoopalacz tak troche dziwnie pachnie ;) złuszcza sie rownomiernie, nie widac "ubytków " :D Niestety troche za szybko schodzi :( przez co odejmuje mu jedna gwiazdke