Holiday Skin, Daily Facial Moisturiser Normal to Combination Skin (Nawilżający krem na dzień do skóry normalnej i mieszanej)

Teraz możesz mieć pięknie opaloną i promienną skórę nawet wtedy, gdy nie jesteś na wakacjach. Najlepszy krem nawilżający Johnson`s, którego szybko wchłaniająca się formuła zawiera witaminy i kompleksnawilżający został wzbogacony o składnik delikatnie nadający opaleniznę. Dzięki temu twoja skóra nie tylko pozostanie delikatna i nawilżona przez cały dzień, ale juz po kilku dniach stosowania kremu uzyskasz piękną, delikatną i równomierną opaleniznę. Używaj regularnie jak krem nawilżający do twarzy, a po 3-4 dniach pojawi się na twojej skórze naturalna opalenizna. Zdrowy blask opalonej skóry utrzyma się, jeżeli będziesz używać produktu codziennie.

po prostu dobry krem

zacznę od tego, że mam skórę mieszaną - nie potrzebuje super nawilżania, ale przy codziennym używaniu żelu i toniku antybakteryjnego czasem jest lekko przesuszona.

krem nadaje się idealnie do stosowania od czasu do czasu: lekko nawilża i nie pozostawia tłustej warstewki.
skóra sprawia wrażenie lekko opalonej, ujednoliconej i promiennej.
przy codziennym stosowaniu efekt jest w sam raz: naturalny kolor bez efektu pomarańczki i wydobyty blask.

kosmetyk jest bardzo wydajny, ma lekką konsystencję i dość ładny zapach.

nie wiem czy kupię go ponownie, jeśli będzie w promocji to na pewno, jeśli w cenie regularnej pewnie nie.
za cenę ok. 20 zł wolę wypróbować jeszcze loreal nutri bronze.

Używam tego produktu od: rok

Nie polecam

Krem faktycznie nieco przyciemnia skórę i ją nawilża, ale na tym się kończy. Jest to krem do cery mieszanej, tak więc powinien sprawić,żeby się nie błyszczała, lecz w moim przypadku jest na odwrót. Po jego zastosowaniu na wieczór, rano wstawałam ze strasznie błyszczącą cerą, porobiły mi się jakieś niedoskonałości skóry, łącznie z wieloma zaskórnikami a nawet czasem małymi pryszczami. Jak dla mnie nie powinni w ogóle pisać na jego opakowaniu,że jest przeznaczony do cery z takimi problemami.Używam tego produktu od:jakiś czas temu przez ok.2 tyg
Ilość zużytych opakowań:nawet nie całe jedno

Deliktany i nawilżający

Może szału jakiegoś nie robi, ale nie ma co narzekać, wygląda naturalnie, natłuszcza trochę więc jak ktoś ma skłonności do tłustej cery to nie polecam, nie ma żadnych smug, mi odcień pasuje bo widzę że na mojej twarzy robił się stopniowo, gładka buzia i na dodatek ładnie pachnie.
Estetyczne i poręczne opakowanie ale KWC to to nie jest ;)

Używam tego produktu od: 3 tyg?

WŁOSY lokówka objętość

OKROPNY

MAM GO ,BO BYŁ W PROMOCJI Z BALSAMEM,KTÓRY KUPUJĘ REGULARNIE.UWAŻAM,ŻE NIE DAJE ŻADNEGO EFEKTU BRĄZUJĄCEGO,NIE NAWILŻA,ALE NATŁUSZCZA SKÓRĘ.POZOSTAWIA NIEPRZYJEMNY TŁUSTY FILM...NIE POLECAM,NIE JEST WART NAWET 2 ZŁ.

Używam tego produktu od:JUŻ NIE UŻYWAM
Ilość zużytych opakowań:1 NIE CAŁE

To niby brązuje?

Kupując ten krem miałam nadzieję,że krem choćby odrobinę poprawi koloryt mojej jasnej cery. Niestety przeliczyłam się i juz zupełnie przestałam wierzyć w działanie kosmetyków "brązujących". Zacznę może od plusów: Krem ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i wygodne opakownie. Ogólnie rzecz biorąc bardzo przyjemnie się go stosuje:) Gorzej z efektami : skóra ani trochę nie jest ciemniejsza, ponadto kosmetyk strasznie zatyka pory, jest ciężki, niepotrzebnie natłuszcza cerę, podkreślając wszystkie niedoskonałości. Poza tym bardzo niewydajny w stosunku do ceny.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Jestem za ;).

Moim zdaniem bardzo dobry jest ten krem ;).Dobrze nawilża twarz,nie zatyka porów ( tak jak to często robią inne kremy brązujące),zapach ma niezły,dobrze rozprowadza się na twarzy i co najważniejsze nie robi smug.Godny polecenia :).

Używam tego produktu od: kwietnia

Znam lepsze

Dostalam w prezencie 2 opakowania tego kremu. Po pierwszym uzyciu bylam w miare zadowolona, choc zbyt szybko zaczelam wyczuwac zapach spalonego kurczaka. Ale przetrawilam to i czekalam na dalsze efekty. Na drugi dzien dostalam na buzi czerwonych plam, wiem, ze napewno od tego kremu, bo niczego innego nie stosowalam. Po kilku tygodniach zrobilam drugie podejscie i znow bylo to samo... Krem fajnie sie wchlania i ma przyjemna konsystencje, ale ma cos w skladzie, co mi nie odpowiada. Opala delikatnie. Zaden krem do samoopalajacy do tej pory mnie nie uczulil, ale za sama konsystencje i delikatna opalenizne nie bede go zbytnio chwalic. Za te cene mozna kupic duzo lepsze kremy, ten to nic szczegolnego.

Używam tego produktu od: wrzesien 2008

Jest OK.

Krem jest lekki, szybko się wchłania, efekt opalenizny jest bardzo delikatny. Używam wersji do ciemnej cery i efekt jest ledwo widoczny, ale nie przeszkadza mi to, chodzi mi o minimalne wyrównanie kolorytu i ten krem nadaje się do to tego w sam raz. Plus za to, że nie daje pomarańczowego efektu. Jest dość wydajny. Zapach ani drażniący, ani powalający, ale przecież to produkt brązujący, więc czego się spodziewać. Kupiłam go w promocji za 13zł i za tą cenę jak najbardziej mogę go kupić ponownie, za wyższą raczej nie, wolę NutriBronze LOreala.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Szkoda pieniążków.

Kolejna pomyłka w dziedzinie kremów brązujących. Skusiłam się na ten produkt napisem : do skóry normalnej i mieszanej. Niestety nazbyt natłuszcza skórę, po paru dniach mogą powstać krostki, zapach niezbyt przyjemny-ale do zniesienia ,BRAK EFEKTU OPALONEJ SKÓRY.

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

delikatnie

Używam go na noc ale najpierw nakładam normalny krem, bo inaczej mnie buzia szczypie. Bardzo delikatnie zmienia odcień skóry, nie wysusza, zapach znośny, wydajny, świetne opakowanie, nie zostawia smug. Nie wiem czy do niego wrócę bo chcę spróbować coś z Yves Rocher - może zimą jak zabraknie kasy na coś droższego :(

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: zostało jeszcze trochę

Nigdy więcej !!!

Zamiast efektu brązującego, wywołuje nieestetyczne i nienaturalne zażółcenie skóry. Pory zatyka straszliwie, zaskórników przybywa z każdym dniem używania tego mazidła, wysusza skórę, nawet tłustą, jak moja, no i ten zapach .. bueee
szkoda pieniędzy, nawet tak niewielkich.

Używam tego produktu od: zużyte jedno opakowanie

Bardzo dobry krem dla mojej cery. Doskonale nawilża jak i brązuje. Po drugim użyciu zauważyłam, że moja twarz ładnie zabrązowiła się. Nie pozostawia smug. Opakowanie kremu jest również dużym plusem.

Ilość zużytych opakowań: