Kolastyna, Satin Make-up

Satin Make-up

Idealnie gładka i matowa skóra. Podkład matujący nadaje skórze aksamitną gładkość i delikatność w dotyku. Unikalna formuła z silikonem dzięki swojemu elastycznym właściwościom dopasowuje się do mimiki twarzy, pozostawia skórę napiętą i idealnie gładką. Satin make-up zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę przez cały dzień. Skóra nie świeci się, naturalnie oddycha a odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Dzięki delikatnej konsystencji podkład równomiernie się rozprowadza, pozostawia na twarzy aksamtne wykończenie. Dostępny w 4 kolorach - jasny beż, beż, naturalny, opalony.

Napisanych recenzji: 25

nieźle matuje, ale..

3 tygodnie z tym podkładem pozwalają już, żeby cokolwiek napisać na jego temat. Muszę przyznać, że matuje nieźle…ma trochę wad i kilka zalet. Raczej nie kupię go ponownie, ale chciałabym podzielić się tutaj moją opinią.
Moim zdaniem podkład wygląda dobrze, ale przez pierwsze 2-3h. Później niestety zaczyna wyglądać nienaturalnie i sztucznie – twarz zaczyna się lekko świecić no i trzeba robić poprawki pudrem.
Podkład jest na pewno bardzo wydajny, a jego cena atrakcyjna w stosunku do ilości. Jednak konsystencja trochę zbyt lepka i tłusta….Zapach za to jest całkiem przyjemny.
Plusem jest to, że podkład nie zapycha skóry, nie podrażnia i nie wywołuje jakiś niepożądanych zmian.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988962].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 127

Miłe zaskoczenie...

Prawdę powiedziawszy, poratowałam się nim pożyczając od siostry, kiedy zabrakło mi podkładu i... zwątpiłam, ponieważ daje podobne rezultaty jak stosowany przeze mnie fluid Lirene City Matt a kosztuje o połowę mniej... Brak słów!

PLUSY:
+ kryje o niebo lepiej niż inne stosowane przeze mnie produkty z tej kategorii,
+ utrzymuje się do 8 godzin - a o to właśnie mi chodzi,
+ dobrze matuje,
+ nie daje efektu maski(o ile dobrze dobierzemy odcień),
+ praktycznie nic nie kosztuje.

MINUSY:
- bywa, że nie radzi sobie z nazbyt przesuszoną skórą,
- przydałoby się bardziej higieniczne opakowanie, ale za tę cenę...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893144].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 60

Brudas :)

Początkowo byłam zachwycona tym fluidem - chodziło mi głównie o dobre krycie oraz matowienie i muszę przyznać, że tu się sprawdzał. Jednak po pewnym czasie moja cera zaczęła się strasznie przetłuszczać, a fluid dosłownie spływał mi z twarzy, brudząc ubrania. Minusem jest też gęsta konsystencja. Jedyną zaletą jest niska cena, ale mnie to nie przekonuje.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[422076].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - mat i błysk

Napisanych recenzji: 4

Uwielbiam!

ma same plusy:
×ladnie pokrywa
×nie tworzy tzw maski
×nawilza
×ladnie pokrywa
×co do tego czy utrzymuje sie 12 h to nie wiem bo zaraz po przyjsciu do domu zmywam makijaz, ale daje rade tak do 15 mam go jeszcze spokojnie na twarzy
polecam

ja czesto kupuje go na bazarach,rynkach...mam zaufanego sprzedawce i zawsze go ma w sprzedazy

Używam tego produktu od:1,5roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[386740].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy!!

Jak dla mnie ten fluid jest idealny, dobrze matuje (mimo, że mam cerę mieszaną), nie tworzy plam, twarz jest po nim aksamitnie gładka i super się rozprowadza :D

Czy u Was ten fluid jest dostępny?? U mnie niestety już dłuższy czas nie :( A może któraś z Was byłaby tak miła i zakupiła dla mnie ten podkład (odcień opalony)??
Z góry dzięki za odp :)
Ps. Odpisujcie na PW.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 9

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[386733].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Git ;D

Jest świetny ! ;]

-doskonale matuje
-nawilża
-jest niewidoczny na twarzy
-doskonale kryje niedoskonałości

tylko trudno go dostac ;/ Obeszlam wszystkie sklepy w okolicy ... Nie wiecie gdzie go moge kupic ?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[372749].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Fantastyczny!!!

Uważam, że ten podkład jest idealny! Nie wiem, dlaczego część dziewczyn tak go krytykuje, np. jeśli chodzi o mat...Zmiany koloru na twarzy tez nie zauważyłam.

- super matuje, na pół dnia przynajmniej, a cerę mam tłustą
stapia się z cerą
- pięknie wygładza i ujednolica
- ma gęstą konsystencję co na początku może przeszkadzać, ale łatwo się przyzwyczaić i dzięki temu można go nakładać mniej
- dobrze się rozprowadza i kryje
- kosztuje bardzo niewiele w stosunku do jakości, to wręcz za mało;)
- nie tworzy efektu maski, nie ściera się łatwo, nie zostawia śladów na ubraniach
- trochę trudno dostępny, trzeba szukać w osiedlowych drogeriach, ja mam np. pod domem:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, jestem w trakcie 2-giego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[359231].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Świetny :)

Jest świetny za tak niską cenę

+ dobrze się rozprowadza
+ dość długo się utrzymuje
+ stapia się z cerą
+ ładnie pachnie
+ kremowa konsystencja
+ nie zapycha
+ brak efektu apety

Polecam :))

Ilość zużytych opakowań: dwa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[344613].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1272

zawiódł mnie

podkład upolowałam (tak, bo trudno go znaleźć) tamtego lata, dokończyłam resztkę już w tym roku
po tak zachwalanym produkcie spodziewałam sie cudów, ale cena tu świadczy o jakości
+cena
+dobre nawilżenie skóry
+ładnie, miękko i aksamitnie się rozprowadza,
nakładanie go jest przyjemne
reszta już o wiele gorzej
-widoczny na twarzy, wygląda sztucznie, jak określiła poprzednia recenzentka twarz robi się nierówna, porowata - szczególnie jeśli nałozymy go dosć dużo, kiedy chcemy ukryć troche krostek
-kolory ciemne, na skórze tłustawej(a chyba do takiej jest dedykowany) jeszcze ciemnieją
najjaśniejszy dla mnie tylko do używania latem, ale na lato podkład jest z kolei za ciężki, maskowaty
-nie matuje, na pewno nie na dłużej niż 2 godziny, w upał cera robi się tłusta, sztuczna jak po większości tanich podkładów, warzy się
-nie trwały, ściera się szybko przy byle dotknięciu, ale na szczęście równomiernie a nie zostawiając biały placek na twarzy
wg mnie będzie lepszy do cery suchej, bo czuć że jest dość ciężki i że nawilża i odżywia skórę

Używam tego produktu od: zeszłego lata, dokończyłam teraz w 2-3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[337470].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 46

rozczarowanie !

jestem bardzo rozczarowana tym produktem po tylu pozytywnych recenzjach przez które zakupilam ten podkład. Z doświadczenia wiem,że często bywa tak,że tanie nie oznacza gorsze więc myślałam ze i tym razem tak jest. Jednak ten puder to zupełne dno. Dałam mu kilka szans jednak za każdym razem było to samo.

-kolor naturalny ciemnieje na twarzy i wygląda jak brudny
-wchodzi w załamania
-widoczny na twarzy a tego nie toleruje
-nie matuje ani nie wygładza(twarz wyglądza na chropowatą,nierówną)
-nie kryje
-po kilku minutach od aplikacji twarz jest tłusta

Dałam go mamie jednak u niej jest tak samo.Wylądował w koszu

NEVER EVER !

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[336916].usefull || 0 }}% pomocna.