Eris, Cera wrażliwa, Krem intensywnie nawilżający Duo-C

Eris, Cera wrażliwa, Krem intensywnie nawilżający Duo-C

Lekki, bezzapachowy krem odpowiedni dla każdej cery nie tylko dla wrażliwej. Zawiera witaminę C w dwóch postaciach. Pierwsza w postaci pochodnej estrowej działa bezpośrednio po zastosowaniu produktu, druga czyli kwas askorbinowy zamknięty w mikrokapsułkach, uzyskany z miąższu cytryny działa z opóźnieniem, co gwarantuje przedłużone działanie. Poza tym krem zawiera witaminę E oraz szereg substancji nawilżających m.in. alantoinę, glikozaminoglikany, pseudokolagen, metyloglukozę otrzymywaną z kukurydzy oraz filtr przeciwsłoneczny, chroniący tylko przed promieniowaniem UVB.

średni

Własciwie ten krem mnie nie zaskoczył - jest bardzo lekki i trochę nawilża - jednak moim zdaniem niewystarczająco. Pozostawia błysk na twarzy.
Dobroczynnego działania wit. C nie zauważyłam, a własnie ze względu na tą witaminę kupiłam ten krem.
Trzeba jednak przyznać że krzywdy mi nie zrobił - nie było wysypu krostek, nie zatykał porów.
Średni, ogólnie nie polecam.

hmmmm.....

właściwie to nie wiem, jak ocenić ten krem.
Na zime jest za lekki, póki było dośc ciepło jeszcze się jakoś sprawdzał,ale od kiedy nastały mrozki nie jest już tak dobry. jest lekki, więc mógłby być na lato/wiosnę ale nie ma filtrów. Zostaję używanie go w lato na noc i chyba tylko w takiej formie się sprawdzi.
Do plusów kremu należy:
*cena
*nie uczula
*nie zatyka porów
*miła konsystencja
*dobrze sę wchłania

gdyby dodac filtry, a zachowac dotychczasowe cechy dostałby 5* jako krem letni:-)

ok

Kremik jest dobry,fajnie nawilża,chroni przed promieniowaniem UV.łagodzi przy tym podrażnienia,buzia po posmarowaniu tym kremikiem wygląda zdrowo. jednak dla mnie ma zbyt rzadka konsystencję. mogłby byc bardziej gesty. jest lekki, dlatego swietny na lato.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

miłe zaskoczenie

Kupiłam go, mimo nie najlepszych recenzji, gdyż nie mogłam znaleźć koncentratu z wit.C Oceanica. Potrzebowałam taniego zastępcy ActiveC LRP, który zimą jest zbyt lekki i mało wydajny na obfite smarowanie. Cerę mam tłustą z pojawiającymi się niespodziankami, zimą wysuszoną przez ogrzewanie, więc używam go na całą twarz na noc lub w domu.
Efekt przerósł moje oczekiwania, twarz jest naprawdę jaśniejsza, nie zauważyłam zatykania porów, wręcz przeciwnie: podsusza wypryski. Kremik jest miły w użyciu: lekki i przyjemnie kojący. Dobrze nawilża, choć suche partie trzeba posmarować powtórnie. Nie wierzę jednak w działanie wit. C przy takim opakowaniu.

bardzo dobry

Wszystko o tym kremie zostało napisane przez poprzedniczki . Bezzapachowy , delikatny , łagodzi ewentualne podraznienia . Bez obaw uzywam go pod oczy . Przyjemny , puszysty w stosowaniu . Jednynie brakuje mi tu dobroczynnego działania witaminy C czyli rozjaśnienia skóry jak w przypadku innych kremów tego typu . Ale mimo to krem wart jest polecenia . Dobra jakość za przystępną cenę .

przyjemniutki

Lekki, bezzapachowy. Dobrze się rozprowadza i wchłania w każdej ilości, każda kolejna warstwa wsiąka w skórę. Zostawia film ochronny, twarz się po nim błyszczy, ale łatwo daje się zmatowić, zresztą używałam go głównie na noc. Dobrze nawilża, lekko wygładza i rozjaśnia, koi i łagodzi, dobrze działa na zaczerwienia i naczynka, co jest szczególnie ważne zimą. Niestety, zaobserwowałam po nim lekki wysyp krostek, ale do stosowania np. z kwasami jest świetny. Przyjemniutki kremik dla wrażliwych, zaczerwienionych buziek.

Niewypał!

Skusiła mnie ta podwójna dawka witaminy C zawarta już w samej nazwie kremu. Niestety, nie takiego efektu oczekiwałam. Krem bardzo trudno się wchłania, twarz świeci się niemiłosiernie, podkład i puder na niewiele się tu zdają. Nie dopatrzyłam się żadnych innych efektów oprócz natłuszczenia twarzy. Oczekiwałam, że ta wzmocniona dawka wit.C da niesamowite efekty a tu kicha.Jedynym plusem jest brak zapachu, można stosować pod oczy bez obawy o podrażnienia. Oj zawiodłam się na pani, dr Eris.

odpowiada mi

Kupiłam ten kremik z myślą o stosowaniu go na noc i jestem bardzo zadowolona. Po całym dniu spędzonym w klimatyzowanym pomieszczeniu kremik ten jest ukojeniem dla mojej skóry. Dobrze się nakłada (nie waży, nie wałkuje), szybko się wchłania, dobrze nawilża. Zauważyłam również, że ma bardzo dobry wpływ na moją płytko unaczynnioną skórę - zaróżowienie na policzkach stało się znacznie mniejsze, skóra się ładnie rozjaśniła i jej koloryt wyrównał się.

poprawny i nic pozatym

Stosuje go na noc,bo moja buzia jest raczej tłusta. Poprawny krem nawilżający, szybko się wchłania, czasem jednak na kości policzkowe porzebuję kilku warsw, żeby przestały ściągać. Niestety nie zaobserwowałam żadnego efektu rozjaśniejącego, na który tak liczyłam...... szkoda. Ale pozatym godny polecenia.

Ok

używam na noc ze względu na słabą ochronę przeciwsłoneczną, dobrze nawilża, nie natłuszcza, nie klei sie, wchłania się szybko. nie pahnie, to minus, ale dla alergików plus. ma super konsystencję, trochę jak budyń, jest taki puszysty. Tani w stosunku do jakości. Rozjaśnia cerę przy dłuższym stosowaniu, łagodzi wszelkie podrażnienia, uratowałam moją cerę, która zareagowała źle na pewną maseczkę, dodkładnie na aloes w niej zawarty, roszerza on naczynka krwionośne, twarz była jak poparzona, spalona wręcz, kolor buraka, Eris pracował cała noc i uleczył mi buźkę. Potrzebowałam 5 warstw kremu, ale zadziałało, choć na takie rzeczy nie pomagały nawet kremy Vichy. Krem - pierwsz pomoc.

Dobry.

Dobrze nawilża,chociaż mogłoby być lepiej.Jednak jak na Erisa,to kremik jest fajny.Mam cere mieszana,ale ostatnio bardzo przesuszoną i on jakoś sobie radził,ale efekt jest krótkotrwały.Skóra po jego uzyciu jest lekko napięta,ale nie ściągnięta:) i rozświetlona,wygląda na wypoczetą.Plus - nie jest drogi!Złużyłam jedno opakowanie,ale poszukam czegoś innego,bo jeśli chodzi o nawilżenie,to moją skóre trudno zadowolić.

OK

Jak na Eris - nie jest zly.<BR>Wchlania sie o wiele lepiej od innych kosmetykow tej firmy, ktore na mojej twarzy najczesciej po prostu SA i SA, i nic sie nie wchlaniaja.<BR>Calkiem dobrze nawilza, ale wyglad skory nie poprawia sie ani troche po jego uzyciu.<BR>A moznaby sie tego spodziewac po nazwie "duo-c".<BR>Taki sobie, ja nie mialam ochoty go konczyc i zuzylam go stosujac jako balsam do ciala. i jako taki jest super!