Effet Reflets Vibrants (Tusz nabłyszczający)

Effet Reflets Vibrants (Tusz nabłyszczający)

Efekt wibrujących refleksów do nakładania na maskarę. Zamiast klasycznej szczoteczki ma grzebyk, który przypomina gwint śruby.
Dostępna w dwóch kolorach: Verts 62 oraz Bleus 63.

bardzo mi przypadł do gustu

Zacznę od tego, że jestem maniaczką kosmetycznych gadżecików :) Od razu spodobało mi się ładne opakowanie, jak i przepiękny kolor kosmetyku (Verts 62).
Zaskoczył mnie nietypowy sposób nakładania tego cudeńka. Jednak pierwsze wrażenie wzięło górę nad rozsądkiem i nie zastanawiając się jak będę to nakładać, kupiłam.
Produkt odrobinę skleja rzęsy i to chyba jego jedyny minus.
Kosmetyki Bourjois są zazwyczaj droższe, więc nie będę się czepiać ceny.
Poza tym, ogólnie jest to świetny gadżet, no i jak ładnie wygląda w kosmetyczce, czy na półce. Polecam zwłaszcza fankom kolorowego makijażu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

wibrujący turkus

Mam ten tusz w widocznym na zdjęciu błękitnym kolorze, a właściwie w odcieniu wibrującego turkusu. Kolor faktycznie wibruje, jest żywy, mieniący, po prostu niepowtarzalny. I to ta niepowtarzalność sprawia, że nie zamierzam się go pozbywać ze swej kosmetyczki. Bo gdybym znalazła inny tusz w takim właśnie kolorze ten oddałabym bez żalu, bo jednak jest nieco kłopotliwy w aplikacji, a poza tym lekko drażni mi oczy :o Te dwa fakty sprawiają, że muszę go nakładać z dużą precyzją i wyczuciem, właściwie tylko na końcówki rzęs, bo nałożenie zbyt blisko powieki wywołuje nieprzyjemne szczypanie i pieczenie. Dodatkowo trzeba tak operować tą śrubką, żeby nie posklejać sobie rzęs, a to nie lada sztuka. Niby sklejone rzęsy można rozdzielić np. czystą szczoteczką, ale znów przy rozczesywaniu kolor jakby schodzi i znów aplikację trzeba powtarzać. Błędne koło. Także jak dla mnie jest to tusz na specjalne okazje, bo nawet jak nie potraktuję sobie nim spojówek przy malowaniu, to jego uszczypliwość ;) objawia się przy demakijażu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

wibrujące refleksy

mam dwa odcienie: zielony i srebrny (brokat). bardzo lubie, faktycznie to fajny gadzet (wczepia sie w opakowanie Pump Up the Volume)

rzesy wygladaja bardzo fajnie, to prawda, ze trzeba uwazac, bo nieumiejetna aplikacja moze posklejac...no ale od czego sa grzebyki :)

polecam, mala rzecz a cieszy :)

p.s. wydajny!

Używam tego produktu od: dłuuuugo

Manicure - klasyczny

okropny!!!

Nie polecam bo fatalnie skleja rzesy, efekt utrzymuje sie bardzo krotko. Szczypie w oczy, no i po makijazu bo czy strasznie lzawia. Ja mialam te wersje niebieska i procz sklejenia rzes zadnych efektow nie bylo.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyjemny gadżet

Jak tylko dojrzalam,ze cos takiego jest bardzo chcialam miec:D niestety cena ostudzila skutecznie moj zapał;)
W moje rece trafil dzieki Targowisku:D i tak zaczela sie Nasza wspolna przygoda.
Ciekawa zabawka,ktora dobrze jest nakladac na dobrze wytuszowane i SUCHE rzesy.Na poczatku obawialam sie szczoteczki,ktora przypomina jedynie gwint śruby.Nie ma za bardzo mozliwosci zeby dozowac tusz ale okazuje sie,ze calkiem dobrze mozna w ten sposob aplikowac kolorek na rzesy.Potrzeba wprawnej reki i dobrze zaschnietego tuszu na rzesach aby nie uzywac totalnie posklejanych rzes.
Kolor pieknie wibruje,mysle ze to wazne dla takich maniaczek kolorowych maskar jak ja:D
Zalecam ostroznosc z nakladaniem tuszu,poniewaz najmniejsza nawet ilosc tuszu,ktory dostanie sie do oczu powoduje MEGA lzawienie-dlatego potrzeba wprawy,by omiesc rzesy gwintem sruby bez uszczerbku dla oczu!
Podsumowujac moje wrazenia jest to przyjemny gadzet,ktory ode mnie dostanie 3,5 gwiazdki:)
Jest o fajne dopelnienie makijazu dla kazdej kobiety,ktora lubi kolorowe eksperymenty i stawia na kolor.
Jezeli bede miala okazje gdzies go jeszcze dostac to pewnie przelkne nawet cene;)bo bardzo lubie wibrujacy kolor turkusu.

Gadzecik - chybaNIEwarto

Mam wersje - "efekt mokrych rzes"
Jak tylko pojawilo sie to cos w sprzedazy:) od razu zrobilam sobie na te tuszyki do specjalnych efektow ochote:) ale kupilam dopiero, gdy w przecenie kosztowal 15 zl (obnizono cene bo z tego co widzialam ten produkt sie nie przyjal i tylko zalegal na polkach)

moje wnioski;
- efekt jest specyficzny; rzesy są sklejone , ale nie tak jak robi to zła maskara, raczej spojone - efekt dokladni e taki jak na stronie bourjois (jesli ktos lubi taki efekt, bedzie zadowolony)
- trudno sie go naklada, i ja po pierwszym razie bylam zalamana ze taki bubel kupilam... trzeba dojsc do wprawy i nakladac gloss jeszcze na mokry, przed chwila nalozony tusz
- rzesy ladnie wibruja
- ladne opakowanie

a teraz wady;
- koszmarnie łzawily i piekly mnie oczy !!! rozmazujac caly efekt! nie mam zbyt wrazliwych oczu, w kazdym razie nigdy nie zareagowalam w ten sposob na zaden inny tusz
- CENA ZDECYDOWANIE ZA WYSOKA!!! jak na taki produkt... - to raczej zabawka, i ma mikroskopijna pojemnosc

Generalnie mozna kupic w ramach ciekawostki, ale ja juz wiecej napewno sie nie skusze, nawet w promocji

ilość zużytych opakowań: ...niecale jedno i nie bedzie wiecej