Eveline Cosmetics, LactiMED + , Delikatny odświeżający płyn do higieny intymnej 3 w 1 do codziennego użytku

Został stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji miejsc intymnych dla kobiet ze skórą wrażliwą, alergiczną, skłonną do podrażnień. Formuła bogata w składniki aktywne zapewnia pielęgnację i ochronę dostosowaną do wymagań okolic intymnych. Kwas mlekowy wspomaga procesy obronne przed podrażnieniem i infekcjami oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach, przywracając komfort. Ekstrakt z rumianku działa antybakteryjnie, pobudza proces odnowy naskórka, zapewnia uczucie świeżości i czystości. D-panthenol koi i łagodzi podrażnienia oraz drobne zaczerwienienia. Płyn delikatnie myje miejsca intymne bez naruszania naturalnej bariery ochronnej miejsc intymnych. Wskazania: płyn rekomendowany jest do codziennej higieny miejsc intymnych dla kobiet w każdym wieku. Regularne stosowanie pomaga w zapobieganiu infekcjom i podrażnieniom miejsc intymnych.Wysoka skuteczność + delikatność dla skóry. O% mydła, substancji drażniących, alkoholu.

równowaga flory bakteryjnej, odświeżające, antybakteryjne
z pompką
podrażniona, sucha
płyny
hipoalergiczna
płyn

Bardzo go lubię

Kupiłam go kiedyś w ciemno na próbę i okazał się strzałem w dziesiątkę!
Ma wygodną pompkę, piękny zapach i idealną konsystencję. Łagodnie odświeża, nie podrażnia. Myślę że to będzie mój ulubiony żel do higieny intymnej.

Warty swojej ceny

Lactimed+ od Eveline Cosmetics. Delikatny, odświeżający płyn do higieny intymnej 3w1 kupiłam przypadkowo. Kupiłam go w sumie bo był w bardzo przystępnej cenie.
Płyn przeznaczony jest dla kobiet, które mają skłonności do alergii i podrażnień. Delikatnie się pieni i dobrze oczyszcza. Tak jak obiecuje producent delikatnie odświeża. Nie zauważyłam po nim przesuszenia w miejscach intymnych. Dzięki ekstraktowi z rumianku produkt zawiera właściwości kojące i przeciwzapalne.
Opakowanie bardzo fajne. Super że jest pompka. Jest dosyć wydajny. Ma lekki nie drażniący zapach.

Dobry i tani

Płyn na formę bardziej żelu, jest dosyć gęsty, przez co wydajny. Już niewielka ilość wystarczy, aby dokładnie umyć nasze strefy intymne.
Produkt zawiera wyciąg z rumianku, przez co pomaga zapobiegać infekcjom i rzeczywiście przez czas, kiedy go używałam nie zauważyłam, aby coś było nie tak, żadnego pieczenia czy swędzenia. Nie podrażniał mnie.
Dobrze się pieni, lecz nie ma problemu z jego spłukiwaniem.
Nie powoduje uczucia ściągnięcia i dyskomfortu.
Ma delikatny zapach.
Pompka działała bez problemu do samego końca produktu, lecz niestety jak to zwykle bywa była za krótka i aby zużyć cały płyn musiałam ją odkręcać .