Wibo, Star Shine, Shimmers Kit (Paleta rozświetlaczy do twarzy)

Wibo, Star Shine, Shimmers Kit (Paleta rozświetlaczy do twarzy)

Kolor i błysk

Rozświetlacze na pewno dla osób, które lubią kolor. Dają fajne rozświetlenie, mają dosyć pudrową strukturę, są dobrze napigmentowne, ale przeważa w nich biały pigment co jest na minus, lecz dla dziewczyn z lekko ciemniejszą karnacją bądź opalonych. Dobrze roztarte nie odcinają się na twarzy. Dobrze się z nimi pracuje, ale niektóre z nich mogłyby być mniej drobinkowe.
Osobiście bardzo je lubię, są fajnym urozmaiceniem dziennego makijażu :)

Kazda milosniczna oryginalnego blasku powinna ja miec. Kolorystyka nie jest dla kazdego ale pigmentacja i blask sa na prawde super :)
Ladne opakowanie, dostajemy dosc duzo produktu no i w srodku sa az 4 kolorki ;)

Zaskakująca

To są takie inne rozswietlacze, ładnie wyglądają na buzi mienią się w słońcu nadają się do zwykłego makijażu jak również do wieczorowego, napewno wracają na siebie uwagę. Połączenie kolorów jest idealne. Wpasowywują się w każdy makijaż chociaż same ja twarzy również bardzo ładnie sie prezentują, rozświetlają lepiej niż niektóre rozswietlacze. Opis producenta odzwierciedla kosmetyk i bez obaw można to kupić. Ma poręczne opakowanie. Nie ścięra się zbyt szybko lecz całego dnia też nie wytrzyma

Hit czy kit?

W szale rossmannowej promki, rok temu zakupiłam tę paletkę. Rozświetlacze łatwo się aplikują, mają dużą gamę kolorystyczną, jednak po dłuższym używaniu zaczęły mnie irytować duże drobiny brokatu (może dojrzałam na tyle, że drażni mnie każdy rozświetlacz, który nie daje gładkiej tafli haha!). Teraz używam ich przy konkretnych okazjach, na codzień wydają mi się zbyt bogate i cieżkie, co nie ujmuje im zalet i czaru. Dobrze się trzymają, nie ciastkują na podkładzie, jednym pociągnięciem wachlarzowego pędzelka rozprowadzają ładnie po skórze i nadają zdrowy błysk z wybranym kolorem. Na większe wyjścia czy szalone imprezy - zdecydowanie tak.

Oryginalne i bardzo przydatne do urozmaicenia makijaży

Bardzo polubiłam tą paletkę już od pierwszego użycia. Kolory na pierwszy rzut oka są wariackie :) Ale nie trzeba się ich obawiać, bo dają tylko poświatę w danym odcieniu, co wygląda świetnie. Szkoda jednak, że Rossmann nie wystawił testera do tego produktu, bo przypuszczam że sporo osób mogło się wystraszyć kolorystyki, nie próbując, jak wygląda ona na skórze.

W tekturowej (duży plus - magnetycznej) kasetce znajdują się kolejno rozświetlacze o odcieniach od wyglądającego na dość neutralny szampański, ale z niebieskim połyskiem, przez lekko szary - a w wykończeniu całkiem złocisty, fioletowy, perłowo różowy (sądząc po stopniu zużycia, mój ulubiony), pistacjowy i srebrzysty. Generalnie odcienie te nie zawsze są tym, czym się wydają, często opalizują na inne kolory - co jest tym bardziej ich zaletą, to ukryte, zaskakujące drugie oblicze ;)
No i oczywiście odcienie można ze sobą mieszać :)

To, co na pewno można o nich powiedzieć, to że są oryginalne - świetny pomysł na zestawienie tak różnych, nietypowych wśród drogeryjnych rozświetlaczy w jednej paletce. I na pewno nakładając wybrany odcień, trzeba wziąć pod uwagę tonację, w jakiej mamy wykonany cały makijaż. Fioletowy genialnie zgrywa się z makijażami w chłodnej tonacji, podbija chłodne odcieniu róże. Szary jest przez swój zimny, mocno srebrzysty blask dobrym rozświetlaczem na wieczór. Różowy jest bardziej uniwersalny, zgrywa się z większością makijaży, daje naprawdę fantastyczny odcień na kościach policzkowych.
Blask jest intensywniejszy w odcieniach bliższych srebrnej tonacji, jest to więc dość uniwersalna paletka, gdzie znajdziemy coś bardzo mocno błyszczącego i coś delikatniej odbijającego światło.
Wykończenie nie jest tak gładkie jak w dających typowy efekt tafli rozświetlaczach typu Becca, ale w żadnym razie nie uważam tego za minus, to nadal bardzo dobry produkt, dający ładny, gładki efekt bez widocznych drobinek brokatu.
Pigmentacja nie jest szalona, ale też absolutnie nie jest zła - po prostu słabsza niż w górnopółkowych produktach. Intensywność można podkreślić nakładając rozświetlacz na twarz spryskaną fikserem (daje o fantastycznie wilgotny efekt) lub nakładając bezpośrednio palcem.

Jest dość dobrze zmielony, równo odbija światło. W konsystencji formuła dość miękka, ale mocno sprasowana. Świetnie nabiera się na pędzel i bardzo płynnie blenduje.
Trwałość jest całkiem dobra jak na paletę drogryjną, rozświetlacze trzymają się dobrze, blask nie zanika zbyt szybko.

Kasetka - małe opalizujące cudo z tropikalnym nadrukiem, na pewno jest ozdobą mojej szuflady z kosmetykami. Przyjemnie mieć wśród zbiorów (bo posiadane przeze mnie rozświetlacze z racji ich ilości zaliczają się już chyba do kategorii "kolekcja") coś ładnego, w dodatku z dobrej jakości zawartością. Bo tak - są to dobrej jakości rozświetlacze, dają bardzo fajny efekt, dostępne w przyzwoitej cenie (choć nie wiem, jak długo dostępne, bo to jednak limitka).
Jeśli jeszcze gdzieś je znajdziecie, polecam kupić. Zwykłych, podobnych do siebie rozświetlaczy można dostać wszędzie milion pięćset sto dziewięćset - a tu mamy coś nietypowego, nie tak prostego do znalezienia gdzie indziej. Na pewno warto mieć wśród swoich kosmetyków coś do zabawy makijażem, co jednocześnie sprawdzi się i na co dzień, bo blask nie jest wcale oślepiający.

Kocham ten produkt

Kocham ten rozświetlacz I jego kolory uwielbiam wszystko co niebieskie różowe zielone dlatego skusił mnie ten rozświetlacz chciałam go kupić w promocji w rossmanie - 55% niestety nigdzie nie mogłam go dostać kupiłam go zdecydowanie zawyżonej cenie czego nie żałuję. Przepiękny odcień niebieskiego i zielonego, srebny przeciętne

fajnie rozświetla

Paletkę zakupiłam na promocji w rossmanie, ma ciekawe kolory. Najbardziej spodobał mi się odcien z fioletowym pigmentem. Po nałożeniu ladnie się mieni w tym kolorze. Paletka warta swojej ceny

Ciekawa paletka

Kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie. Podobno jest to zamiennik rozświetlaczy z ABH. Używam ich raz na jakiś czas. Rozświetlacze to w większości takie duochromy i tak też wyglądają na twarzy. Z tą paletką nie uzyska się efektu metalicznej tafli, tylko taki typowy jakby przypruszony duochromowy blask. Można używać tez jako cienie do powiek, wyglądają całkiem ok. Nie kupię ponownie, bo jednak wolę trochę inne kolory (chociaż zielony rozświetlacz z tej palety kupiłabym chętnie osobno).

Zawiedziona

Paletkę nabyłam na promocji w Rossmannie i cieszę się, że nie wydałam pełnej kwoty na nią. Rozświetlacze rzeczywiście mają oryginalne kolory, opakowanie jest prześliczne, ale na tym zalety się kończą. Ich konsystencja jest dziwna, kruszą się i nie trzymają skóry. Jednak największą wadą dla mnie jest ich trwałość. Jak dla mnie praktycznie zerowa.
Załączone zdjęcia są zrobione w świetle sztucznym, naturalnym i z lampą.

Ciekawa paletka

Kupiłam tę paletke na promocji w rossmanie, po ciekawych recenzjach na youtubie. Nie zawiodlam się, odcienie rozświetlaczy sa wyróżniające. Jeżeli zależy mi na delikatnym efekcie nakładam rozświetlacz suchym pedzlem, gdy zależy mi na mocnym i tzw. "mokrym efekcie" zwilżam delikatnie pędzel fixerem utrwalającym makijaż i wtedy pigmentacja jest naprawdę mocna i zdecydowana, sprawdza się to głównie na powiekach. Odcienie są ciekawe i raczej niespotykane w drogeryjnych rozświetlaczach. Polecam!

W końcu jakieś inne rozświetlacze!!!

Internet przepełniony jest rozświetlaczami w innych, bardziej szalonych kolorach, które dodają fajnego akcentu do makijazu. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy znalazłam taką niebanalną paletkę. Do plusów tych rozświetlaczy zaliczam:
+ ich kolory
+ pigmentację ( nie jest ona bardzo mocna ale jak za tą cenę zdecydowanie na plus)
+ opakowanie - trwałe i estetyczne
Do minusów zaliczam:
- fakt, że jest to edycja limitowana :(
- trwałość.... niestety jak dla mnie trochę przeciętna :/

Zakochana

Kiedyś na kanale na YT vlogerka Grav3yard Girl widziałam w jednym z jej odcinków tęczowy rozświetlacz z Indii za 30$ na zamówienie. Był przepiękny ,można było używać na różne sposoby,pojedynczo kolor wybrać,wszystkie na raz użyć albo wymieszać,od tamtej pory szukałam w sklepach coś podobnego przynajmniej i trafiłam na tą paletkę ....

Jakie są jej plusy?
-6 kolorów do wyboru
-duża wydajność nie trzeba dużo nakładać aby były widoczne
-dostępne w rossmann
-zostawia piękny efekt
-idealne dla bladych,chłodnych cer
-nie brudzą się
-nie sypią się
-nie kruszą się
-trzyma mi się cały dzień w pracy 10h
-opakowanie póki co nie ma wad,nie zepsuło się ani nic w tym stylu
-można mieszać kolory ze sobą razem na indywidualny odcień bądź jak ja-stosuje jeden pod drugim (tylko 3 kolory) i zrobić tęczę na policzkach ;) pięknie odbija światło

Neutralnie
-cena prawie 33zł ale w promocji trafiłam na nią za 15zł z hakiem

Jakie są minusy?
-edycja limitowana na wiosna-lato chyba? więc nie będą cały czas dostępne :(
-ciut może brokatowy
-oba niebieskie i oba srebrno białe są niemalże takie same,mogli dodać inne kolory...