Nail Care System, Lakier do zdobienia paznokci 2w1

Nail Care System, Lakier do zdobienia paznokci 2w1

Kolorowe lakiery do zdobień z 2 końcówkami: pędzelkiem i aplikatorem, pozwalają na dokładne malowanie wzorków.

Cena: 11 zł / 11 ml

Dobry :)

Mam kolor czarny. Fajny bo ma aplikator i ułatwia mi to zdobienie paznokci. Lepiej się maluje kontury aplikatorem i rysuje przeróżne wzorki, bo pędzelkiem to lakier wysycha i jakoś tak mniej praktycznie. Odbieram jedna gwiazdkę za to że gdy wyschnie i chce zamalować bezbarwnym to on mi się rozmazuje i muszę robić to bardzo9 delikatnie i ostrożnie. Miałam też coś podobnego tylko jakaś inna firma i takie rozmazywanie nie wystąpiło.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

świetny!

linery z rapitografami firmy Top Choice są rewelacyjne. Jak dla mnie niezastąpione dla osób, które lubią zdobić swe paznokcie fantazyjnymi wzorkami.
Buteleczka jest z elastycznego plastiku, więc łatwo ją ścisnąć, a pędzelek wygodny, cieniutki, precyzyjny, łatwo nakłada się nim farbkę, tworząc wzorki. Rapitograf też jest świetny, można nim robić kropeczki itp. (gdyby się zapchał, do opakowania dołączony jest cieniutki drucik, ale ja jak dotąd nigdy nie musiałam go używać).
Używam tych lakierów ciągle i jestem bardzo zadowolona. Nail Art-u bez nich sobie absolutnie nie wyobrażam.
Jedyny mały minusik to to, że farbka szybko gęstnieje (nic dziwnego, gdy buteleczka jest długo otwarta, bo ślęczy się sporo czasu nad wzorkiem, to wiadomo, że powietrze się dostaje i podsusza farbkę). Ale jest na to sposób - wysarczy wlać trochę rozcieńczalnika do buteleczki i wymieszać. Działa! Sama przetestowałam tę medodę (oczywiście najlepiej używać rozcieńczalnika tej samej firmy czyli Top Choice).
Polecam te linerki. Są świetne!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: mam kilkanaście buteleczek (różne kolory, w różnym stopniu zużycia)

fajna sprawa

Chyba miałam szczęście jesli chodzi o cenę tego produktu :) Kupiłam ten lakier w naturze za 4,50 a ostatnio znalazłam go też w 'osiedlowym' sklepie złotówkę taniej :D. A sam lakier jest super! Jestem mało doświadczona w zdobieniu paznokci, ale dzięki wygodnemu aplikatorowi w formie 'igiełki' mogę samodzielnie wyczarować super wzorki. Pędzelka średnio umiem używać, ale też czasem się przydaje ;) Gama kolorystyczna nie była zbyt bogata, około 10kolorków, ale na allego widziałam duuużo różnych cudownych odcieni :). Dopóki nie potraktuje się wzorków zmywaczem, same nie schodzą- cool. Ogólnie świetny produkt za niską (u mnie :p ) cenę. Inglot ma powyżej 10zł, a wcale nie dużo lepsze :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - glitter nails

Doskonały

Gorąco polecam wszystkim osobą zajmującym się zdobieniem :o) Ma sporo ładnych kolorków. Właściwie to nie wiem co można o tym jeszcze napisać, ja bardzo się cieszę, że go mam. W drogeriach natura jest drogi, ale w takich zwyklejszych drogeriach można go nabyć za ok. 9zł :o)