Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Evree, Black Rose, Detoksykująca czarna maska do twarzy skóra mieszana i tłusta

Evree, Black Rose, Detoksykująca czarna maska do twarzy skóra mieszana i tłusta

Evree, Black Rose, detoksykująca czarna maska do twarzy, skóra mieszana i tłusta.

klasyczne
w butelce
50 – 100ml

Świetna maseczka

Bardzo dobra maseczka dla osób z tłustą ale wrażliwą skórą twarzy. Maseczka nie zastyga a więc nie daje uczucia ciągnięcia. Pięknie oczyszcza i wygładza. Mam wrażenie że nawet nawilża. Jest bardzo wydajna. Jedyną wadą to bardzo i to bardzo intensywny zapach róży. Po raz kolejny nie zawiodłam się na produkcie firmy Evree.

Oczekiwałam chyba zbyt wiele...

... tym bardziej, że seria różana na czele z tonikiem mnie zachwyciła.
Ani nie pogarsza stanu skóry, ani nie poprawia. Ale ładnie pachnie - różami i węglem :) Wydajna.

ładny różany zapach a to dopiero początek :)

Mam cerę mieszaną ,dość dużo porów ,a zdrugiej strony przeważnie na suchych partiach przesuszała się , podrażniała po użyciu czarnych masek . Oto konsensus Evree Black Rose jest na tyle przyjazna dla skóry ,że nie wystąpiły podrażnienia , a pory i zaskórniki się zmniejszyły .Dobrze oczyszcza ,skóra jest fajna odświeżona .

depilacja brwi

Dobra maska dla cery mieszanej

Maska jest fantastyczna, wydajna i naprawdę działa. Po nałożeniu trochę szczypie w okolicy nosa i policzków, ale to zaraz przechodzi. Skóra po zabiegu jest fajnie oczyszczona i nie świeci się. Przy regularnym stosowaniu znika większość porów. Na pewno zostanie ze mną na dłużej, mimo, że nie znoszę zapachu róż ;)

Działa cuda!

Szukałam dobrej , oczyszczającej maseczki dla mojej dość tłustej cery , miała być skuteczna i nie kosztować przy tym miliona monet. Postanowiłam iść na żywioł i wybrać coś na miejscu w drogerii bez wcześniejszych konsultacji ze znajomymi czy KWC i... i tym razem udało się dokonać dobrego zakupu!
Maseczka ma ładne , praktyczne opakowanie. Konsystencja jest lekka , łatwo rozprowadza się na twarzy , nie zastyga sztywno nawet jeśli zdąży mi się trochę dłużej ją przetrzymać.
Po wszystkim skóra jest gładka , świeża , pozbawiona uczucia ściągnięcia.
Po kilku pierwszych aplikacjach nie zauważyłam zbyt szałowych efektów ale przy regularnym stosowaniu skóra mojej twarzy wygląda o niebo lepiej!
Jak dla mnie jedynym minusem jest jej zapach. Trochę za mocny i ciężki jak dla mnie ,ale to na pewno kwestia gustu , większości osób z tego co czytam nie przeszkadza :)

Do czasu

Na początku byłam zadowolona bo faktycznie zmniejszyła zaskórniki na nosie ale po pewnym czasie użytkowania zaczęła okropnie piec zaraz po nałożeniu w okolicach nosa. Ostatnio ból był tak duzy że nie byłam w stanie nałożyć jej nawet na całą twarz....
Wylądowała w koszu.

Przygotujcie sie na wysyp!!!

Maseczka rzeczywiście poprawia stan cery, ale dziwie się, że nikt wcześniej nie napisał, że okupione jest to olbrzymin wysypem. Jak dla mnie gra nie warta świeczki. Dodatkowo nie zauważyłam zwężenia porów.
3x NIE

Świetna

Moja ulubiona czarna maska, nie zastyga, nie ściąga skóry, pięknie pachnie, cena też ok, bo na długo wystarcza. Oczyszcza twarz, jest po niej odświeżona, gładsza, Jak każda czarna maska zmywanie jej jest średnio miłe,ale warto.

Miłe zaskoczenie

Maseczkę kupiłam przez przypadek. Producent na opakowaniu napisał, że już po pierwszym użyciu zauważę zmiany...i miał rację! Skóra po niej jest miękka, gładka i oczyszczona. Nie wywołała żadnej alergi czy podrażnienia.

Serdecznie polecam w szczególnością koleżanką z mieszaną cera :)

Czarna maska

Swietna na relax ,odpoczynek :) Jest naprawde wydajna. I bardzo pomocna. Uwielbiam maski kazdego rodzaju ale ta jest wyjatkowo fajna. Milusio sie ja naklada ! Wszystko na 5+

Doskonała na relaks

Kupiłam ją na promocji 2+2 w Rossmannie, byłam jej bardzo ciekawa i od razu po zakupie musiałam ją wypróbować. Zawiera ekstrakt z róży damaceńskiej, węgiel z drzewa ubame, oraz kaolin. Maseczka ma za zadanie oczyścić, zdetoksykować i regulować wydzielanie sebum. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu a producent obiecuje, że przy regularnym stosowaniu twarz zostanie głęboko oczyszczona. Maseczka ma bardzo ładne opakowanie, z którego wygodnie dozuje się produkt. Jej konsystencja jest bardzo lekka, kremowa i z łatwością aplikuje się ją na twarz. Pachnie delikatnie i przyjemnie, całkiem szybko wysycha ale nie tworzy wtedy na skórze skorupy, która się kruszy. Przy zmywaniu trzeba uważać bo bardzo barwi wodę i można wszystko zachlapać ale schodzi łatwo. Po użyciu skóra jest gładka, miękka i oczyszczona. Zauważyłam też, że pory się zwęziły a twarz była nawilżona, nie było uczucia ściągnięcia. Jestem jak najbardziej na tak i na pewno będę jej regularnie używać

Miło mnie zaskoczyła

Kupiłam ją na promocji w rossmannie i milo mnie zaskoczyła. Bardzo łatwa aplikacja, fajny zapach i rzeczywiście widzę efekt ze skóra jest oczyszczona po kilku użyciach.
Minusem jest to ze cena po za promocją jest wysoka i jeśli zabrudzimy nią ubranie to ciężko ją sprac.