Evree, Black Rose, Detoksykująca czarna maska do twarzy skóra mieszana i tłusta

Evree, Black Rose, Detoksykująca czarna maska do twarzy skóra mieszana i tłusta

Evree, Black Rose, detoksykująca czarna maska do twarzy, skóra mieszana i tłusta.

klasyczne
w butelce
50 – 100ml

Fajna maseczka

Fajna maseczka, łatwo dostępna. Działanie ok, chociaż spektakularnych efektów oczyszczenia nie zauważyłam. Stosuję dwa razy w tygodniu. Cera jest miła w dotyku, odświeżona. Bardzo wydajna. Warto spróbować.

fajna

Maska bardzo przyjemna, używam już drugiego opakowania, aczkolwiek zawsze poluję na nią na promocjach, bo cena trochę za wysoka. To chyba najlepszy produkt do pielęgnacji twarzy tej firmy. Fajnie oczyszcza, najlepsza na wieczorną pielęgnację, rano widać efekty, wszelkie niedoskonałości znikają lub się zmniejszają. Moja cera szybko przyzwyczaja się do danego kosmetyku, dlatego być może w najbliższym czasie będę polować na coś nowego ;)

jestem zadowolona

kosmetyk ślicznie pachnie, to pierwsze co się zauważa po rozpakowaniu
jeśli chodzi już o użycie, to na początku nie widać może kolosalnej różnicy przed i po, ale z każdym kolejnym razem cera jest coraz lepsza, wiec swoje zadania jak najbardziej spełnia
przez to że jest nawilżający bałam się, że będzie słabo oczyszczał i będzie obciążał skórę, ale tak się nie dzieje, oczyszczanie jest, a dzięki nawilżaniu cera jest bardzo miękka w dotyku i rozświetlona
zapach natomiast bardzo zachęca do częstego używania, bo jest to po prostu przyjemne

Spełnia zadanie

Przyjemna maseczka, dobrze oczyszcza, skóra jest po niej gładka i miękka w dotyku, zaskórniki mniej widoczne. Przy używaniu 3x w tygodniu skóra faktycznie zaczyna wyglądać lepiej. Przyjemnie pachnie.
Zaraz po nałożeniu czuć delikatne szczypanie ale po niecałej minucie to odczucie znika. Samo "noszenie" maseczki na twarzy jest przyjemne, nie zasycha super mocno, możemy spokojnie z kimś przez ten czas porozmawiać bez uczucia rozrywania skorupy na twarzy ;P
Jak to bywa w zwyczaju czarnych masecze, trochę trzeba się napracować żeby ją zmyć i nie ubrudzić przy tym połowy łazienki. Ja większość ścieram wilgotnymi wacikam i dopiero resztki maseczki zmywam wodą - łazienka jest wtedy bezpieczna ;)

Bardzo fajna maska

Jak dla mnie ta maska jest jedną z lepszych dostępnych np w Rossmannie. Fajnie oczyszcza skórę, przyjemnie pachnie, po jej użyciu skóra jest odświeżona, wygładzona. Bardzo lubię sięgać po te maseczkę.

Lekkie oczyszczenie

Maska jest wydajna, starcza na długo i ma przepiękny różany zapach. Jeśli chodzi o działanie to jak dla mnie efekt oczyszczenia twarzy mógłby być mocniejszy. Podczas zmywania wszystko jest brudne (ale taki już urok czarnej maski). Nie jest zła, ale od maski, która ma oczyszczać oczekują trochę więcej.

Jest ok! :)

Po użyciu maseczki, skóra jest wyraźnie rozjaśniona, oczyszczona, wygląda na „wyspaną”. Jednakże zdecydowanie nie jest nawilżona, ale też (na szczęście) nie występuje efekt „ściągnięcia”, co przecież często ma miejsce po innych maseczkach oczyszczających. Ponadto, gdy trzymam produkt na twarzy, czuję delikatne szczypanie - nie wiem czy to dobrze... producent nic o tym nie wspomina, ale czytałam, że to podobno oznacza, że maska działa (ale nie wiem ile w tym prawdy).

Całkiem przyjemny detox

Maseczkę zakupiłam na promocji wraz ze ściereczką Glov do jej zmywania za 30zł, żal nie skorzystać ;)

Plastikowa tubka jest zamykana poprzez zakręcenie korka, zdecydowanie nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, wolałabym coś na zatrzask, albo do przechylania, gdyż wystarczy chwila nieuwagi po nałożeniu maseczki by wszystko było nią ubabrane... Całość dodatkowo opakowano w kartonik z najważniejszymi informacjami o produkcie oraz ciekawostkami na jego temat, muszę przyznać, ze strasznie mi się one spodobały ;)

Nakłada się ją łatwo, do tego jest bardzo wydajna, wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy. Po nałożeniu delikatnie szczypie w niektórych miejscach (u mnie zwłaszcza przy płatkach nosa), ale jest to krótkotrwałe działanie, które po chwili znika. Od razu po odkręceniu czuć bardzo mocny zapach, ponoć różany, przyjemny i utrzymujący się przez cały okres trzymania maseczki. Nawet gdy za długo ją przetrzymamy to nic nie zasycha na skorupę i nie podrażnia, przez cały czas jest jak przy nałożeniu - wilgotna.

Ja ją zmywam ściereczką Glov, dzięki czemu nie chlapię po całej łazience tą czarną wodą i jej nie brudzę, jednak bez niej może się okazać, że zaraz po rytuale SPA czeka Nas mycie łazienki, warto to mieć na uwadze ;)

Po zmyciu skóra jest zdecydowanie gładsza, miększa i rozświetlona. Maseczka delikatnie ją nawilża i oczyszcza, nie jest to jednak efekt długotrwały ani wow, mogłaby oczyszczać zdecydowanie głębiej i mocniej, w końcu jest to maseczka do cery tłustej i mieszanej, która takiego właśnie detoxu potrzebuje.

Podsumowując fajna maseczka, jednak w moim odczuciu za słabo oczyszcza cerę, tak jakby tylko trochę z wierzchu. Nie zauważyłam by regulowała wydzielanie sebum, jak to obiecuje producent, mimo regularnego stosowania. Całkiem przyjemna, ale nie zachwyciła swoim działaniem, dlatego nie wiem czy ponownie się na nią skuszę.

Świetna maska

Jest to jedna z moich ulubionych maseczek w kremie. Ma bardzo ładny zapach róży i czarny kolor. Jest bardzo kremowa, dzięki czemu bardzo wygodnie rozprowadza się ją na twarzy. Nie zastyga na szarą skorupę, więc z twarzy również zmywa się krem. Jednak najbardziej podoba mi się to co robi z twarzą - skóra jest czysta, promienna, gładka i sprężysta oraz wyraźnie nawilżona. Tą maską traktowałam swoją twarz na 2 tygodnie przed swoim ślubem i podczas tego wielkiego dnia byłam zachwycona jej stanem ( mam cerę mieszaną i bez niedoskonałości).

Rewelacja

Moja ukochana maseczka. Nie miałam nic lepszego do cery tłustej ze skłonnościami do zmian trądzikowych.
Maseczka jest w wygodnej plastikowej, miękkiej tubce, dodatkowo zapakowana w kartonik. To troszkę mi nie pasuje, ponieważ sama tubka w zupełności wystarczy, a karton służy tylko do produkowania dodatkowych śmieci.
Produkt jest czarny jak noc, brudzi absolutnie wszystko, czego dotknie, ale mu wybaczam bo: pozostawia cerę rozjaśnioną, gładką, mniej się przetłuszcza i łagodzi wszelkie wypryski. Obłędnie pachnie różami, może być, że dla niektórych za mocno, ale mnie to nie przeszkadzało.

Suuuuuuuupeeeer!!!

Oj detoks to ona robi i to porządny :) Uwielbiam te lekkie szczypanie i ściąganie, co oznacza, że działa ! :) Efekty po pierwszym użyciu :) Produkt baaardzo wydajny ;)

Cudny zapach!

Po otwarciu tubki od razu zakochałam się w zapachu tej maski! Piękny, intensywny, różany zapach. Świetna kremowa konsystencja która łatwo i gęsto się rozprowadza. Maska nie zasycha, nie tworzy nam skorupy, dzięki czemu łatwo ją zmyć. Mimo czarnego koloru nie brudzi mocno wszystkiego dookoła i szybko spłukuje się z umywalki. Po użyciu skóra jest nawilżona, oczyszczona i rozświetlona. Widać, że na prawdę daje naszej skórze porządnego kopa. Po regularnym stosowaniu, zdecydowanie widzę, że moja skóra jest w lepszej kondycji, a na twarzy nie pojawiają się niespodzianki. Wydajna, wystarczy wycisnąć niewielką ilość, żeby pokryć całą twarz ponieważ konsystencja świetnie i gładko się rozprowadza na twarzy, starczy na naprawdę długo. Warto wypróbować, jestem z niej bardzo zadowolona.