Folacyna Intense, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Folacyna Intense, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu wykorzystuje unikalny kompleks Fito-folacynE oraz witaminę A i E. Zestaw tych składników poprawia metabolizm, ułatwiając wzrost komórkom skóry i przedłuża ich życie. Zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra wokół oczu jest bardziej napięta, elastyczna i gładka. Przeznaczony dla każdego rodzaju cery, powyżej 40 roku życia.

Jest ok.

Krem trafił do mnie dość przypadkowo, w wyniku wymianki. Postanowiłam go wypróbować mimo, że mój przedział wiekowy to 20+, a nie tak jak wskazuje producent - 40+. Stwierdziłam jednak, że nic mi tu z pewnością nie zaszkodzi :)

Kremu używałam tylko na noc jako ostatni element wieczornej pielęgnacji.

<b>Konsystencja:</b> typowy krem, dość zbity, lekko tłusty.

<b>Zalety:</b>
*świetnie, głęboko nawilża czyli jak dla mnie spełnia swoje główne zadanie
*konsystencja ok, łatwo się rozprowadza
*szybko się wchłania (nadaje się również na dzień)
*nie uczula, nie podrażnia oczu
*lekko przezroczysta tubka pozwala zobaczyć ile produktu jeszcze nam zostało

<b>Neutralnie:</b>
*zapach - jest ledwo wyczuwalny, delikatny i niebrzydki, ale jednak czuć, że to zapach chemiczny
*opakowanie - wygodny dziubek sprawdza się dopóki kosmetyk nie zaczyna się kończyć, potem jest trochę problemu z wydostaniem produktu
*design opakowania

<b>Wady:</b>
*nie zauważyłam rozświetlenia, zniwelowania sińców

Nie mogę oceniać jak krem działa na zmarszczki, ponieważ jeszcze ich nie posiadam.
Nie jest to jakiś rewelacyjny krem, ale dobrze nawilża i dla mnie to jest właściwie wystarczające.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

nie

Krem kupiłam bo myślalam, ze bedzie podobnie dobry jak Folacyna Advanced, ale niestety mylilam sie.

Nawilza srednio, ani nie robi nic ze zmarszczkami, nawet odrobinke ich nie prostuje. Do tego zauwazylam, że nie dziala na since, za to FA działał. Nie kupię ponownie, bo nawet nawilzenie jest za slabe.

Używam tego produktu od: kilku tygodni/miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

w roli nawilżacza sprawdził się

Krem na pewno nawilża i uelastycznia skórę, ale nie sądzę, żeby likwidował zmarszczki, jestem o wiele młodsza niż osoby, którym producent ten krem polecił (dla osób w wieku 40+), widzę jednak, że ten krem tylko nawilża. Z tych, które wypróbowałam, zmarszczki usuwa tylko strivectin:D ale to tak na marginesie.

Wracając do Eris, na pewno kupię go ponownie, bo nie uczulił mi skóry wokół oczu i ładnie nawilżył na cały dzień, a stosowałam go przez 3 miesiące, więc zdążyłam go sprawdzić.

Nadaje się również na noc, troszeczkę likwiduje opuchnięcia.

Za taką cenę na pewno warto, ja kupiłam go za mniej niż 10,- w promocji. Ocena wysoka, ponieważ wiele kremów za większe pieniądze nie potrafi tak zadbać o skórę wokół oczu.

Polecam- do prewencyjnego stosowania tak, natomiast przeciwzmarszczkowo- nie:P

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jak makijażem powiększyć usta

nie polecam

mam tę wersje 40+ i szczerze mówiąc nic nie daje. migruje do oczu, piecze i włazi na soczewki ,które noszę. Efekt zerowy.Konsystencja lekka i nawet dobrze się wchłania. nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

bez fajerwerków

kupując krem pod oczy za tą cenę nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów, na plus na pewno pojemnik, z którego wygodnie wyciska się krem, dobrze nawilża skórę pod oczami, (ja mam suchą, która ten kremik chyba lubi), nie podrażnia, a to dla mnie ważne.
nie zauważyłam jaiegoś specjalnego działania napinającego, przeciwzmarszczkowego itd, działa tak, jak większość kremów pod oczy w granicy cenowej do 100zł.

nie dla mnie...

krem jest tępy,nie nawilża,nie wygładza,nie robi kompletnie nic...
żeby to jeszcze nie pomógł i nie zaszkodził nie czepiałabym się,ale w ciągu dwóch tygodni cierpliwego używania zmasakrował mi skórę pod oczami-kompletnie wysuszył,a każda z nas wie co za tym idzie :(
wymęczę go jakoś na okolice ust,chociaż tutaj też nie widzę niczego dobrego po jego działaniu...mogę stracić cierpliwość i wyląduje w końcu w koszu ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

słaby

Chociaz mam 21 lat, to moja skora wokol oczu pozostawia wiele do zyczenia. Jest dosc zniszczona przez solarium i czeste malowanie oczu, wiec sa juz dosc widoczne zmarszczki. Postanowilam wiec zainwestowac w krem przeciwzmarszczkowy do troche juz zaawansowanych zmarszczek.
Niestety rozczarowalam sie totalnie. Krem nie likwiduje cieni pod oczami, nie zmniejsza porannych opuchniec, nie wygladza zmarszczek, ani nie nawilza. Slowem nie robi nic poza wysuszaniem i pogorszeniem stanu skory. Na dodatek podraznia oczy, ktore sie ciagle po nim lzawia. Zaprzestalam jego stosowania.

Używam tego produktu od: 3 tygodni ale zaprzestalam

slaby

40 lat nie mam, krem kupila moja Mama i od niej go uzywam. uwazam ze nie robi nic. nie wiem po co pisac, ze jest przeciwzmarszczkowy skoro nic w tym celu nie robi. a dla dojrzalszych kobiet, mysle, ze zupelnie by sie nie nadal. przyjemnosc ze stosowania watpliwa, zapachu nie czuc, dzialania rowniez nie. zuzyc i wyrzucic.
lekki, wchlania sie szybko, zostawiajac tlusta powloczke, ktora czuje nawet jak rano myje twarz (po zastosowaniu na wieczor). nie wysusza, nie nawilza tez widocznie. skóra wokół oczu NIE jest ani bardziej napięta, ani elastyczna ani gładka. dziekuje.
(dostal 2 gwiazdki a nie 1 za to, ze nie robi krzywdy, niektore kremy nie dosc, ze nie pomagaja to potrafia jeszcze szkodzic. ten na szczescie zlosliwy nie jest)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncowka 1

Kepskie nawilżenie

Przez pierwsze 3 - 4 tygodnie wydawało się, że krem zapewnia wystarczające nawilżenie, jednak przy dłuższym stosowaniu okazało się, że nawilża raczej kiepsko (mimo iż skórę wokół oczu mam raczej normalną niż suchą). Na noc za lekki, lepszy na dzień (dobrze się wchłania, nie świeci się), jednak też bez rewelacji (wymaga potórzenia aplikacji w ciągu dnia). Jeśli zbyt słabo nawilża moją 32-letnią skórę, nie sądzę, żeby mógł mnie zadowolić po 40-tce.
Na żadne zmniejszenie widoczności zmarszczek nie liczyłam, ale przynajmniej na brak widocznego pogorszenia stanu skóry - owszem. Niestety, przeliczyłam się.

Całkiem zwyczajny

Ponieważ nie miałam wielkich oczekiwań co do tego kremu, nie rozczarowałam się.
Oczywiście w żadne cudowne usunięcia zmarszczek nie wierzyłam (no, może trochę;-)). Krem jest lekki, delikatny, nie zostawia tłustego filmu, nie podrażnia. Nawilża przeciętnie. Dla osób, które mają niezbyt wygórowana wymagania będzie dobry, natomiast jeśli ktoś spodziewa się faktycznie efektów wygładzenia zmarszczek- rozczaruje się. Dla kobiet po 40 z pewnością za slaby.
Te 3 gwiazdki to trochę na wyrost, ponieważ krem z pewnością nie jest intensywny i przeciwzmarszczkowy (może ze względu na cenę, która jest stosunkowo niewysoka).

polecam

krem za grosze, który pięknie nawilża, rozjaśnia skórę po oczami i lekko ja odżywia. Serdecznie polecam. To już kolejny produkt Erisa, który mnie pozytywnie zaskoczył. Moim zdaniem różni się od innych kremów z tej półki cenowej jakością - lepiej nawilża i rozjaśnia spojrzenie. Nawet mam wrażenie , że moje pierwsze zmarszczki gdzieś zniknęły. Używam tego produktu od:1,5 misiąca
Korekta 20/06/2007 Jednak zabieram jedną gwiadkę - nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Czasami muszę w ciągu dnia posmarować się jeszcze raz. Ogólnie podtrzymuję swoje zdanie - krem jest niezły i myślę, że jeszcze go kupię.

słabo nawilża

Do wieku podanego przez producent brakuje mi jeszcze 6 lat, ale doświadczenia wskazują, że kieruję się stanem skóry a nie metryką.
Kremik zużyłam już prawie w całości, więc czas na ocenę.
Wrażenia tzw. ogólne b. dobre. Ładnie się rozprowadza, kremowo-żelowa konsystencja powoduje, że jest bardzo wydajny (tubka wystarczyła na 3 m-ce - stosowałam 2 razy dziennie), zapach jest kwestią gustu, ale mnie odpowiadał.
Kremik zdecydowanie lepszy na dzień i to dla dziewczyn, które lubią produkty o lekkiej konsystencji, które błyskwicznie się wchłaniają. Makijaż trzyma się na nim całkiem dobrze.
Posiadam już pierwsze zmarszczki mimiczne i nie zauważyłam ich zmniejszenia, mimo że zaraz po aplikacji skóra była głądka i miła w dotyku.
Na noc kremik moim zdaniem zdecydowanie zbyt słbo nawilża, stosowałam więc razem z AA Oceanica, który pozostawia na skórze film.
Podsumowując: krem dla dziewczyn z pierwszysmi nieznacznymi zmarszczkami, dla Pań bardziej wymagających będzie zdecydowanie zbyt słaby.
Na noc - tylko w duecie i czymś o treściwszej konsystencji.
W sytuacji kryzysów gotówkowych - w sam raz :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.