Bienfait Multi Vital

Bienfait Multi Vital

Bienfait Multi Vital to kosmetyczny suplement odzywczy w postaci preparatu pielęgnacyjnego o ukierunkowanym działaniu i zwiększonej aktywności dzięki któremu skóra tryska zdrowiem.
Zapobiega on skutkom przedwczesnego starzenia i przywraca skórze promienny wygląd oraz energie witalna.
Krem Multi-Vital stawia czoła szkodliwym czynnikom zewnetrzym u źrodła ich powstawania,zawiera filtry słoneczne UVB ( SPF15 dla kremu dla skóry normalnej oraz kremu do skóry suchej oraz SPF30 dla fluidu do każdej cery) a także UVA.
Zawiera Kompleks VitaNutri8TM który w swoim składzie ma 8 składników mających w sobie właściwości kojące oraz zapobiegajace działaniu wolnych rodników ( C,E,B5),3 sole minerane ( Mg,Cu,Zn) które pobudzają funkcje obronne skóry jak rowniez duet nienasyconych kwasów tłuszczowych ( Omega3 , Omega 6) pochodzących z olejków z pestek czarnej porzeczki i muszkatołowego krzewu różanego, które zapewniają skórze elastyczność. Innowacyjny system nadzwyczaj skutecznych substancji nawilżających w polączeniu z wyciągiem z kasztana zapewnia intensywne nawilżanie przez całą dobę oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.

Slaby

Nazwa i opis tego produktu zgadzaja sie z tym, ktory mam, ale sloiczek jest inny, nakretka jest pomaranczowawa. Ale nic to, tutaj sie wypowiem. Mnie niestety ten krem zupelnie nie zachwycil, zapchal mnnie okrutnie, pryszczom i zaskorniakom nie bylo konca. Zdarzylo sie tez, ze po ciezkim dniu, zauwazylam suche placki na policzkach. Co prawda na co dzien jestem zadowolona z nawilzenia i ochrony, jaka daje, plus takze za filtr. Konsystencja komfortowa, szybko sie wchlania, juz po kilku minutach smialo mozna przechodzic do makijazu, nic sie nie roluje. Zapach, taki sobie, nie zachwyca. Nie jest to krem dla mnie, zamiast poprawic stan mojej skory, podniszczyl ja.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe opakowanie

Wspaniały!

Swietny dla mojej przetłuszczonej cery, cudownie wygładza, odżywia. Plus za SPF 15 :) Silnie nawilża, zawiera mikroelementy odżywcze. Wzmocnił moją skórę. Rzeczywiscie minimalizuje ryzyko powstawania zaskórników. Efekty widoczne już po jednym użyciu! POlecam gorąco ;)Używam tego produktu od:roku

...świetny krem...

Zawsze wracam do tego kremu po okresie zimowym gdy skóra twarzy jest szara i zmęczona. Ten krem to prawdziwa bomba witaminowa!!! Sprawia, że skóra jest fantastycznie nawilżona i wygładzona oraz ma więcej blasku. Konsystencja tego kremu jest niesamowita i mimo, że mam skórę mieszaną to krem sprawdza się znakomicie. No i ten zapach...

Używam tego produktu od:2 lat

Manicure - geometryczny french

bardzo dobry

Kremik ten używam od dawna, najlepszy na lato,delikatny ,ale jednocześnie daje efekt "rozjaśnienia" cery. Zresztą wg.mnie wszystkie testowane przeze mnie kremy Lancome są rewelacyjne,a ten na równi z Primordialem na pierwszym miejscu. Występuje również w wersji 30 SPF, super sprawdził się w upalnym Egipcie.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:ok.5 opak.

idealny

Dlugo szukalam kremu, ktory bylby lekki a przy tym dobrze nawilzal. Przyjemna konsystencja, swietnie sie wchlania i przede wszystkim nie zapycha.

Co prawda uzywam kremu w nowym opakowaniu ale opis pasuje do tego co mam :)

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

super

Nie wiem czemu ma tak mało recenzji.
Może wycofywany z produkcji?

W każdym razie - jeśli traficie na ten krem, naprawdę warto wypróbowac.
Krem idealny dla skóry z pierwszymi, drobniutkimi zmarszczkami lub do przesuszonej cery.
Bardzo ładnie pachnie, nietłusta, delikatna konsystencja, (ale żel to to nie jest) świetnie nawilżył mi skórę - była dużo bardziej miękka, sprężysta, gładka.
Co ważne - nie zapchał porów, nie podrażnił (a u mnie to standard).
Wszystkich kremów używam na noc, więc o filtrach itp. nie mogę się wypowiadac.
Co do rozjaśnienia - również nie zauważyłam...

Jednym słowem - naprawdę polecam, choc dla dojrzałej cery może byc za lekki.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

bardzo przyjemny kremik

Krem bardzo ładnie i szybko sie wchłania. Slicznie pachnie. Skóra jest po nim super nawilzona i wygląda naprawde młodo,promienieje:) JAk dla mnie troche za rzadka konsystencja, ale to w niczym nie przeszkadza:) i cena tez nie jest niska:(

Używam tego produktu od:kilku tygodni

super

Bardzo dobry, używam go nawet na noc i jak rano przeglądam się w lustrze, to nie mogę poznac swojej skóry. Mam 25 lat, ale wczesniej opalałam sie w solarium i teraz mam efekty :( ale za sprawą tego kremu moja pojawiająca sie zmarszczka na czole zniknęła :) co prawda nikt jej nie widział, ale mi przeszkadzała. Kremy tej firmy są bardzo dobre. W porównaniu do Biothermu wypadają o wiele lepiej. A Bienfait bardzo mile mnie zaskoczył. Mam dużo problemów z cerą a raczej miałam. zostały tylko do wyleczenia wypryski ale to juz malutki problem.

Używam tego produktu od:miesiąca

nieszczególny

No cóż, chyba kremy Lancoma nie są stworzone dla mnie. Używałam wersji dla cer normalnych i suchych. Tak jak i primordiale optimum creme zapychał mi pory a może i jeszcze gorzej. Zostawiał na twarzy dziwną i niezbyt mile wyglądającą powłokę. Na pewno nie na lato.

Używam tego produktu od: rok temu

nic specjalnego

szczerze mówiąc byłam rozczarowana tym kremem - jakość zdecydowanie nie odpowiada cenie. Moja skóra po nim była średnio nawilżona, od czasu do czasu pjawiały się na niej wypryski - znam wiele kremów tańszych i lepszych.

Używam tego produktu od:kilkamiesięcy temu

średni

W zasadzie zgadzam się z poprzednią recenzentką - kremik taki sobie...Moze 2* to za mało, ale 3 * - to hojnośc z mojej strony!
Cena faktycznie zupełnie nieadekwatna do jakości, a hurra-obietnice producenta - nie wywieraja na mnie wrażenia. 15 ml kremu to pewnie za mało, by mówic o pełnym działaniu, ale wystarczy, by ocenić - lubie czy nie. A ja nie lubię...
Zapach - jak dla mnie - paskudnie chemiczny, kojarzy mi sie z fragrance free cllinique - czyli niby nic, a drazni. Konsystencja srednio gęsta. Dośc dobrze sie wchłania, nie wałkuje sie na mnie ( i bardzo dobrze!). Trochę nawilza, troche odżywia, trochę zapycha pory ;) Miałam go w Egipcie i stosowałam bez żadnej przyjemnosci, z obowiązku wręcz. Jak zawsze w tropikach - moja cera w oczach traciła na urodzie...A Bienfait nawet nie próbował jej ratowac. W normalnej temperaturze sprawdza sie troche lepiej, ale te 15 ml to wszystko, co moge znieśc. Krem - zero przyjemnosci, więc po co sie męczyc...?

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:15 ml

Drugie podejście = zachwyt :)

Na wstępie zaznaczam, ze oceniam Bienfait Multi Vital Fluide (wersja na skóry normalnej i mieszanej). Po raz pierwszy sięgnęłam po niego latem i wtedy mnie nie zadowolił, przy wysokiej temperaturze po prostu spływał mi z buzi razem ze wszystkim co na niego nałożyłam :/ Wobec tego odstawiłam go i użyłam ponownie dwa tyg. temu. Tym razem jestem zachwycona!! Konsystencja fluidu jest gładka, lekka a jednocześnie treściwa, idealnie nawilża i wygładza skórę. Odkąd go używam moja skóra jest bardzo miękka i gładka, czuję się komfortowo :) Każdy podkład rozprowadza się idealnie, jednak konieczne jest przypudrowanie gdyż krem pozostawiam lekki połysk (nie ma właściwości matujących).
Ogólnie jestem bardzo zadowolona!! POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze