Amber Bronze, Sienna Earth Powder (Puder brązująco - nabłyszczający w kamieniu)

Amber Bronze, Sienna Earth Powder (Puder brązująco - nabłyszczający w kamieniu)

Puder brązujący z serii Amber Bronze - wersja limitowana.
Nadaje cerze ładny odcień naturalnej opalenizny, dzięki nabłyszczającym drobinkom twarz ślicznie połyskuje w słońcu. Produkt wielofunkcyjny - można nim modelować twarz, stosować na powieki jako cień.

Subtelne złoto lata

Upolowałam go miesiąc temu w mokotowskiej GC płacąc nieprzyzwoitą kwotę ponad 200 PLN - ta cena to jedyny minus pudru. Poza nią ma same plusy precyzyjnie wymienione przez moje poprzedniczki. Nie będę się więc powtarzać - dodam tylko, że codziennie po nałożeniu powala mnie efekt subtelnie rozświetlenonej mikroskopijnym złotem twarzy, dający wrażenie pieknej, zdrowej i zadbanej młodzieńczej skóry.
Nie kupię go ponownie bo to seria limitowana i pewnie niezwykle wydajna.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Jakby stworzony dla mnie!

Zgadzam się ze wszystkim co napisała Kate30. Puder jest naprawdę super!
Mogę zebrać to tylko w punkty :)

* piękne opakowanie i pięknie wyglądająca faktura samego pudru
* świetnie się rozprowadza, nie tworzy plam, nie ciemnieje
* ślicznie stapia się z cerą, rozświetla ją i nadaje jej kolor zdrowej naturalnej opalenizny
* twarz po jego nałożeniu wygląda zdrowo i promiennie

Mam chłodną karnację i zwykle większość pudrów brązujących jest dla mnie albo zbyt pomarańczowa, albo zbyt żółta, ten natomiast ma odcień idealny. Nie lubię mocnego makijażu a ten puderek dzięki temu, iż trudno przesadzić w jego nakładaniu jest jakby stworzony dla mnie. Szkoda, że to wersja limitowana i trudno ją w tej chwili już gdziekolwiek dostać. Ja również upolowałam swój na allegro.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, mam nadzieję, iż nie ostatniego

Cacko!

Już samo wzięcie w rękę puderniczki to wielka przyjemność. Śliczna, płaska, z dużym lusterkiem - rzeczywiście przywodzi na myśl bursztynowe poranki na plaży.
Puder również cieszy oko - mozaika barw upstrzona błyszczącymi kryształkami, o pofalowanej powierzchni - no cacko po prostu.
Jakość kosmetyku rewelacyjna, puder prześlicznie rozświetla skórę, nadaje jej subtelny złoty odcień, delikatnie brązuje, ale pozwala również na mocniejsze podkreślenie policzków. Pod palcami twardy, na pędzel nakłada się lekko, na skórze rozprowadza się bez żadnych problemów. Nie tworzy plam, długo się utrzymuje, nie ciemnieje. Niby ma złote drobinki, jednak tak subtelne, że na cerze ich nie widać, a jednak buzia błyszczy i połyskuje w słońcu, wygląda zdrowo i promiennie.
Aplikacja tego pudru to letni, gorący powiew i złoty dotyk słońca na twarzy - ach!
Swój puder upolowałam na allegro, w perfumeriach w Polsce mi się nie udało - w opakowaniu jest go tylko 10g, więc nie przestaję się za nim rozglądać.
Polecam.

Używam tego kosmetyku od kilku lat

ilość zużytych opakowań:2