Divinora, Mascara Regard Intense (tusz do rzęs pogrubiający i podkręcający)

Divinora, Mascara Regard Intense (tusz do rzęs pogrubiający i podkręcający)

Mascara Regard Intense Divinora czyni rzęsy aksamitnymi i nadaje spojrzeniu nieprawdopodobną głębię.
Doskonałe połączenie trzech zalet: wyjątkowa formuła, perfekcyjna struktura spirali i specjalny system zbierający nadmiar tuszu stanowią gwarancję jego doskonałości. Rzęsy zyskują na objętości, miękko zakręcają się w górę.
Aksamitna formuła:
Dzięki obecności proteiny zbożowej tusz natychmiast wywija rzęsy aż do 36%. Specjalny polimer sprawia, że tusz pokrywa rzęsy od ich nasady aż po same końce, dzięki czemu są jednolicie umalowane, a tusz doskonale przylega do każdej rzęsy z osobna, na całej długości.
Wysoce skuteczna spirala:
Specjalnie opracowana, by zwiększać objętość rzęs, wyposażona w system dozujący idealną porcję kosmetyku spirala rozdziela je i jednym pociągnięciem od nasady aż po same końce powiększa je na całej długości.
Stworzona z nakładających się kolejno nylonowych włókien, próżnych i pełnych (po 50% ) o tych samych wymiarach lecz różnym stopniu miękkości. Włókna próżne, bardziej miękkie rozczesują rzęsy, a pełne włókna, sztywniejsze - oddzielają rzęsy od siebie. Ponadto, włókna rozmieszczono w sposób który pozwala by:
- włókna rozsunięte optymalnie zwiększały objętość rzęs
- włókna ściśnięte rozczesywały rzęsy i zbierały ewentualne nadwyżki kosmetyku.
Makijaż jest łatwy, rzęsy szybko schną, rezultat - spektakularny: rzęsy wywijają się pięknie pod włóknami spirali, zyskując nową gęstość.
Paleta intensywnych, enigmatycznych odcieni:
- zagadkowej czerni Noir Divin
- mitycznym błękicie Bleu Mythique
- tajemniczym brązie Brun Secret
- czarownym śliwkowym Prune Sortilege.
Dzięki przekształcaniu się składników odcienie przeobrażają się na rzęsach. Ich aksamitna barwa nasila się po nałożeniu.

Cena: 110 zł

za drogi dla mnie

Tuszu używam od ponad roku i tak jak poprzedniczka mam odczucie, że jest zbyt drogi i nie wart swojej ceny. Faktycznie ładnie pogrubia i podkręca, ale tak się składa, że wiele tańszych tuszy również działa podobnie i kosztuje o wiele mniej. Myślę, że warto wypróbować jeśli mamy jakąś zniżkę, ale ja osobiście więcej nie wydam już tych 100 zł.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

cena z kosmosu...

Tusz jest raczej przeciętny, nie zauważyłam większych różnic pomiędzy tymi za 30-40 zł np. z Astor czy Avon, a tym za 110. Niestety cena jest przesadzona i to bardzo. Za 110 zł to ja bym chciała mieć tusz, który nie klei rzęs, a szczoteczka równomiernie je rozczesuje. Moim zdaniem tusz jest przeciętny: jakoś tam wydłuża i pogrubia, ale bez rewelacji. To samo mogę mieć za 30 zł w Rossmanie. Trochę się zawiodłam, bo spodziewałam się czegoś wyjątkowego. Jak dla mnie szkoda pieniędzy…

Używam tego produktu od: wrzesnia 2014
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Idealny.

Według mnie świetny -nie skleja rzęs,nie daje tz.efektu sztucznych rzęs-daje efekt taki jak ja lubie-naturalny podkreślający twoje prawdziwe piekno;).Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie ierwszego.

depilacja rąk

a mnie się tam podoba

przerobiłam w swoim życiu niejedną firmę.. wcześniej używałam diora i niefart.. zabrakło mojego koloru.. zaproponowano mi guerlain i.. nie żałuję :)

zacna szczoteczka..

kwestia sklejania rzęs - bardziej zależy to od umiejętności malowania, bo szczoteczka dobrze nakłada..

moze "firany" z moich rzęs nie uczyniła ale napewno to nie będzie ostatnie spotkanie z tym produktem.. właśnie kończy mi się opakowanie..

Używam tego produktu od:5 m-cy

Dla mnie świetny!

Moja miłość do Guerlain'a jest "uczuciem a'priori" i sama już nie wiem czy potrafię być w jego przypadku obiektywna. Odczekałam niemal miesiąc od momentu kupienia tego tuszu i.....nadal w pełni zaspakaja moje oczekiwania.
Mam dość długie i grube rzęsy - o doskonałość jednak trudno więc natura obdarzyła mnie ich wyjątkową sztywnością i średnią gęstością. Mascara Regard Intense zagęszcza je i podkręca - a efekt tych działań nieskalanie utrzymuje się cały dzień. Trzeba się nad tym nieco więcej namęczyć niż w przypadku doskonałego YSL ale efekty osiąga się bardzo zbliżone. Podobnie zresztą jak Lash XL EL. Ta macara ma jeszcze jeden zasadniczy plus. Niezależnie od tego, jak wiele warstw tuszu je pokrywa, rzęsy pozostają miekkie i elastyczne.
Co do jego trwałości to już widzę, że pod tym względem przebija YSL. Czy będzie jednak tak wytrwały w zachowywaniu swojej świeżości jak DiorShow - jeszcze nie wiem.
14.01.06 Z bolem serca muszę donieść, że wysechł po niespełna dwóch miesiącach :(. Pewnie mu w tym pomogłam niwelując krem na rzęsach sypkim pudrem osadzającym się na szczoteczce. Nie ujmę mu jednak gwiazdki bo, w moim przypadku, spełniał wszystkie marzenia o pięknych rzęsach.

dosyc dobry

Tusz ma bardzo fajna szczoteczke - nieduza, dzieki czemu latwo mozna nim pomalowac dosc dokladnie wszystkie rzesy i delikatnie podkrecic je. Bardzo szybko wysycha i traci swoje wlasciwosci, staje sie wtedy po prostu przyzwoitym tuszem do rzes, nie wydluza, nie skleja, troche podkreca. Moim zdaniem nie jest wart swojej ceny. Opakowanie z daleka wydaje sie byc szlachetne, jednak z bliska sprawia gorsze wrazenie - wykonane z plastyku z widocznym zgrzewem. Na pewno nie kupie go ponownie.

wlasnie taki mial byc

Spełnia dokładnie to, czego po nim oczekiwałam. Nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs zbytnio, ale dokładnie je maluje, nie skleja, nie zostawia żadnych paskudnych grudek, sterczących mini-włosków itp. Szczoteczka ma wygodny kształt. W sumie jestem bardzo zadowolona. Mam kolor brązowy, który przy moich piwnych oczach wygląda bardzo dobrze.
A dodatkowo kupiłam go tanio na wyprzedaży w Sephorze:)

lubię

W mojej pierwszej trójce jest drugi po YSL Efekt Sztucznych Rzęs.Dla mnie idealny do szybkiego porannego makijażu, często finalizowanego w samochodzie. Własnie dlatego,że jest dość suchy i pogrubia raczej średnio,a podkręca ładnie nie muszę sie obawiać,że w pospiechu przesadzę w nakładaniu. Mam kolor Nr 40, bardzo dobry dla szatynek i ciemniejszych blondynek, którym czerń raczej nie służy. ...

dobry

Dobry, ale nie rewelacyjny
Ładnie pogubia, ale nie teatralnie, deikatnie podkręca. Niestety jest dość suchy i za szybko wysycha. Również opakowanie nie zachwyca tak jak na zdjęciach (byłam oczarowana jak zobaczyła foto, błyszczał sie to musiałam go mieć -ale ze mnie sroka ;) )
Podsumowując za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego.

może być

Mam kolor oberżynowy, niestety tylko w opakowaniu, bo na rzęsach jest właściwie czarny-koloru nie widać zupełnie. Tusz ładnie pogrubia i trochę wydłuża. W sumie niezły produkt, ale po jakimś czasie trochę trudniej się go nakłada i zbija się w grudki. Nie obsypuje się. Daję 3 gwiazdki, bo są lepsze. Gdyby nie to, że kupiłam go na Wizażu dużo taniej, nie dałabym za niego 110 PLN:(

wydajny

Tusz w zasadzie daje przeciętny efekt - niby pogrubia i wydłuża ale to nie jest TO. efekt jest za słaby jak dla mnie. plusem jest to, ze starcza na długo i bardzo wolno wysycha w opakowaniu. ogólnie to nie jest wart swojej ceny.

"Super Cils" był lepszy

Piękne opakowanie, ale zawartość nieco mnie zawiodła.
Naprawdę umiem nakładać tusz i nie wiem, jak to się dzieje, ale ten denerwująco skleja moje gęste rzęsy, które trzeba rozdzielić rozczesując grzebykiem. Schnie wieki, więc przy moich długich rzęsach i głęboko osadzonych oczach natychmiast mam "odbitki xero".
Ostateczny efekt jest OK: rzęsy są naprawdę ładnie podkreślone, dłuuugie, gęste, może nawet podkręcone. Nie podrażnia wrażliwych oczu i łatwo go zmyć. Przy tym tusz jest trwały, nie kruszy się i nie osypuje, ale gdzie mu tam do poprzednika - mojego ukochanego, wodoodpornego "Super Cils" tej firmy. Dlatego trzy gwiazdki: choć ten do przeciętniaków nie należy - wiem, że Guerlaina stać na więcej.