Pędzel do pudru

Pędzel do pudru

Duży pędzel do pudru sypkiego i w kamieniu z włosia naturalnego na długiej rączce. Włosie dość twarde, świetnie układające się podczas aplikacji pudru. Kształt pędzla jest naprawdę rewelacyjny, nawet po myciu włosie go nie traci. Świetna jakość i wykonanie.

pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Geniusz!

To na prawdę świetny pędzel i jesli tylko ktoś chce to może znaleźć go w cenie ok. 35 zł. Świetnie nakłada bronzer lub róż. Ładnie rozprowadza, jednak trzeba dojść z nim do wprawy ;)

Nie wspomnę już o miękkości. Jest bardzo delikatny i miły w uczuciu dla skóry.

Włosie nie wypada, wszystko jest spoko.

Jak dla mnie nie ma minusów!
5/5

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

najgorszy pędzel ever

Kupiłam go z myślą o nakładaniu pudru lub bronzera. Przed kupnem sprawdziłam miękkość i zdawało mi się, że wszystko z nim jest ok. Już pierwszego dnia zauważyłam, że okropnie podrażnia moją skórę, szczególnie w okolicach oczu. Gorsze było jednak to, że permanentnie wypadały z niego kępki włosia. Także musiałam \'\'obierać\'\' swoją twarz po użyciu tego pędzla.
Podsumowując- koszmar.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

zawód

Chyba jak zawsze chyba trafiłam na felerne egzemplarze bo moje pędzle (mam pędzle do różu i pudru, gdyby nie rozmiar byłyby identyczne) sypią włosiem, chwieją im się trzonki, miejscami odpada farba:] Traktuję je dobrze, moje pędzle innych firm nadal w idealnym stanie a te jak, dosłownie mówiąc miotły - nie polecam.

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle

Manicure - marynarskie paski

super

Kupilam dzis zestaw 2 pudrow mineralnych, rozu i dwoch pedzli, jeden do pudru, drugi rozu :) pedzle sa duze, wygodne w uzyciu, choc pierwszy raz mam roz po p[omalowaniu nie mam smug ! :) Tylko widze, ze cena troszke duuza ;/ Ja za caly zestaw dalam 20 euro, dostalam blyszczyk warty 12 euro gratis :) Pedzla nie kupie nast razem, bo mysle, ze mi wystarczy do konca zycia :D

Używam tego produktu od:dzis
Ilość zużytych opakowań:nie dotyczy

Świetny.

Kupiłam go zupełnym przypadkiem z przeceny. Nie widziałam nigdzie pełnej oferty pędzli IsaDory, a szkoda bo chętnie nabyłabym jeszcze jakiś - np. do różu.
Pędzel do pudru jest duży, dość twardy, co ja osobiście lubię, zwłaszcza do pudru w kuleczkach. Ma świetny kształt i elastyczne włosie. Pranie nie robi mu żadnej krzywdy, używam go do każdego rodzaju pudru z równym powodzeniem.
Warto wypróbować pędzle tej marki, choć są trudno dostępne - przynajmniej w mojej okolicy.