Thicker Fuller Hair, Moisturizing Shampoo (szampon nawilżający do włosów cienkich i osłabionych)

Zawiera niezbędne składniki odżywcze, które wzmacniają oraz nadają objętość cienkim i osłabionym włosom, jednocześnie ich nie obciążając. Regularne użycie szamponu doda włosom objętości, sprawi, że będą grubsze i bardziej lśniące. Zawiera kompleks Cell-U-Plex, będący połączeniem czystych ekstraktów roślinnych, witamin oraz protein, dzięki czemu wzmacnia oraz pogrubia strukturę włosa, przywracając włosom witalność oraz zdrowy wygląd. Kompleks Cell-U-Plex został stworzony z myślą zarówno o kobietach, jak i meżczyznach, których problemem są cienkie, osłabione i pozbawione witalności włosy.

Skład: Water (Aqua), Sodium Myreth Sulfate, Sodium C12-15 Alkyl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Rosemary (Rosmarinus Officinals) Leaf Extract, Chamomile (Anthemis Nobilis) Flower Extract, Clary (Salvia Sclarea) Extract, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thyme (Thymus Vulgaris) Extract, Polyquaternium-10, Sodium Benzotriazolyl Butyphenol Sulfonate, Buteth-3, Tributyl Citrate, Polysorbate 20, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Ginko Biloba Leaf Extract, Retinol, Panthenol, Biotin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Jojoba (Buxus Chinensis) SeedOil, Sesame (Sesamum Indicum) Oil, Krameria Triandra Root Extract, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Green 3, Red 33, Yellow 5.

Cena: 35 zł / 12 fl oz (355 ml)

może być

Uważam, ze jest bardzo dobrym szamponem dla włosów cienkich normalnych bądź przetłuszczających się.
Ja przeszłam na blond, obecnie używam więc bardziej kremowych szamponów, ale kiedy miałam naturalny ciemny blond zero farby, ten szampon sprawdzał się u mnie doskonale. Jest żelowy, pachnie ziołami, dokładnie usuwa zanieczyszczenia i wspaniale odświeża włosy. Powoduje efekt lekkiego pogrubienia włosów, co daje optyczne wrażenie, że jest ich więcej.
Kupiłam go w douglasie, ale nie wiem, czy nie został wycofany, bo to było dawno.

Używam tego produktu od: styczeń- czerwiec 2009

Bez rewelacji.

Producent obiecuje zwiększenie objętości włosów, niestety tego nie zauważyłam. Być może efekt byłby widoczny u osób z bardzo cienkimi włosami.
U mnie włosy zostały nawilżone, i na tym właściwie się kończyły zalety tego szamponu.
Niestety nie przypadł mi też do gustu trawiasto-lakierowaty zapach produktów z tej linii.
Szampon jest bardzo wydajny, męczyłam się z nim dość długo ;)

Nie jest to produkt dla mnie.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy z przerwami

dobry i wydajny

Bardzo fajny szampon i bardzo wydajny :)

Zapach uniwersalny - tak, że mogą go używać także faceci.
Poręczne zamknięcie ułatwiające jego dozowanie.
Szampon jest bardzo wydajny i ma dość dużą pojemność, dlatego przy takiej cenie opłaca się go kupić (ja płaciłam 29zl).

Dobrze się pieni, zmiękcza włosy. Zwiększa ich objętość, ale nie w jakiś spektakularny sposób. Na pewno ich układanie jest później łatwiejsze :)

Mocne 4 gwiazdki!

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Niewidoczna kreska na powiece

Fajny za przyzwoitą cenę

Mam długie włosy. Efekt zwiększonej objętosci rzeczywiście widoczny, ale nie jest to spektakularna objętosć. Włosy sa puszyste przez wiele godzin. Zdecydowanie lepszy od średniopółkowych z supermarketu. Nie wzmaga przetłuszczania włosów. Włoski są bardziej błyszczące. Cena nie zwala z nóg a produkt jest bardzo wydajny i ma duża objętość.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

nie podzielam zachwytów

Kupiłam ten szampon w maju z nadzieją, że po prostu - POPRAWI WYGLĄD moich włosów skoro nie jest zwykłym szamponem marketowym, a tego wtedy potrzebowałam, bo włosy od połowy przesuszały mi się i to bardzo (mam długość do pasa) i niestety - rozczarowałam się:( Przede wszystkim, wbrew temu co jest napisane na opakowaniu - MOISTURIZING SHAMPOO - ten szampon PRZESUSZA włosy:( do tego stopnia, że nie jestem w stanie używać go więcej jak 3 razy pod rząd czyli tak jak szampony marketowe:( Poza tym absolutnie nie zaobserwowałam efektu WIĘKSZEJ OBJĘTOŚCi włosów, ale tego nie udało się dokonać żadnemu szamponowi (szampon marki Fitomed do włosów suchych i normalnych jest jedynym wyjątkiem:) ) natomiast od szamponu za 30zł wymagam przynajmniej zadowalającego efektu na miarę chociaż Pantene Pro-V, a tu takie rozczarowanie:( Duży plus za wydajność, bo mam go juz kilka miesięcy i choć używam z przerwami to wiem, że starczy mi jeszcze na bardzo długo, bo pieni się doskonale i naprawdę dobrze oczyszcza. Kilka dni temu dokupiłam odżywkę tejże firmy, ale z linii ZERO FRIZZ i poczekam na efekty tego duetu, bo jak dotąd z szamponu w duecie z innymi odżywkami nie jestem zadowolona. Jak na dzień dzisiejszy - nie polecam.

Używam tego produktu od:maja 2006
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

godny polecenia

Naprawdę warto go kupić. Szampon ma wygodne otwieranie, ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Jest gęsty i dzięki temu bardzo wydajny, na włosach tworzy się gęsta piana po nałożeniu mniejszej ilości produktu, niż w przypadku innych wypróbowanych przeze mnie szamponów. Rzeczywiście sprawia, że włosy są bardziej puszyste, jednak nie od razu, po około 2 tygodniach stosowania widzę naprawdę efekt. Przyczepić mogę sie tylko do jednego: wysusza włosy. Zapewne dlatego, że nie stosuję odżywek, które obciążają mi włosy, jednak kupię odżywkę tej firmy i zobaczymy.

Używam tego produktu od: chyba 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Paradoksalnie nie

Mam wlsoy oslabione. Ich przetluszczaniem. Ktore to w miesiacach letnich dochodzi do tego stanu, ze jest to na wielka niekorzysc widoczne juz po poludniu. Czeste mycie/rozczesywanie (powodowane czestym myciem) nie pomaga, przez to oslabiaja sie i wypadaja jeszcze bardziej. Sam szampon na tyle nie nawilza, by mozna bylo sie pozbyc odzywki... Wlosy codziennie po szamponie i odzywce sa przeciazone, przez co efekt rozpulchnienia z ktorejkolwiek strony by nie patrzec jest mniejszy i w zasadzie przydalb sie jakis srodek stylizacyjny podnoszacy ich objetosc...i tak w kolo Macieju.
Blysk w normie, choc bez rewelacji. Ducray i Phyto moim zdaniem robia to lepiej.
Nie wiem czemu producent sam sobie mialby podkladac swinie: dyskretnie pomijam kwestie estetyki opakowania, wydajnosci i zapachu, na ktorego to wdzieki z czasem sie jednostka uodparnia: to wszystko bez widocznego dla mnie efektu warte jest mniej niz zero...

Omijajcie szerokim lukiem, jesli macie wlosy z ktorejkolwiek strony tluste. Wielkie no. Używam tego produktu od: ok. dwoch miesiecy codziennie
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

super

Nie ma wad; wszystkie obiecanki sie sprawdzaja.
Cena swietna jak na 300 ml. Superwydajnosc.
Superefekt.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Rewelacyjny efekt!

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych szamponów, z jakimi miałam okazję się zetknąć! Nie widzę w nim żadnej, podkreślam _żadnej_ wady :)
Przede wszystkim to, co obiecuje producent na opakowaniu, faktycznie ma miejsce. Jestem posiadaczką raczej cienkich włosów i może szczególnie mało ich na głowie nie mam, ale daleko mi do gęstej fryzury ;) Tymczasem ten szampon działa z nimi cuda. Są faktycznie jakby grubsze w dotyku, podniesione u nasady, przez co sprawiają wrażenie większej objętości. Poza tym są lśniące i zdrowo wyglądają, mimo farbowania. Bardzo odpowiada mi zapach szamponu, roślinny, ale taki świeży, energetyzujący... Jest też gęsty, przez co jest niesamowicie wydajny. Plusem jest też poręczne opakowanie i większa niż standardowa, supermarketowa pojemność.
Chociaż bym chciała się do czegoś przyczepić, bo taka recenzja w samych superlatywach może wyglądać aż przesadnie, ale naprawdę nie mogę. Zdecydowanie wart swojej ceny. Nie przypuszczałam, że sam szampon może zdziałać tak wiele :)

Ilość zużytych opakowań: 2 i będą następne!