Maximum Volume Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Maximum Volume Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Pojemność 6,5 ml

Tusz z założenia wodoodporny, ma nie zostawiać smug ani się mazać. Zawiera kompleks proteinowo - witaminowy i biotynę. Wyraźnie pogrubia rzęsy, łatwo się nakłada, lekko podkręca.

Cena: ok. 25zł / 6,5ml

Spełnia swoją rolę

Tusz spełnia swoją rolę, rzeczywiście wodoodporny, delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy, jednocześnie nie sklejając ich (czego nie cierpię i co jest dla mnie najważniejszym kryterium jeśli chodzi o tusze). Jest dobry, ale nie niesamowity ;)
Jeśli chodzi o zapach, to, jak można czuć coś, co jest nalożone w małej ilości na rzęsy? Może i jest nieprzyjemny, ale nie czuć go po nałożeniu ;p

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Niepozorny prawie KWC

Naprawdę bardzo niepozorny tusz! Jak go pierwszy raz zobaczyłam, to myślałam, że to będzie straszna porażka i ogólnie szybko się go pozbędę, ale kupiłam go za kilka złotych więc trudno się mówi. A tu... Totalne zaskoczenie!!! Ma bardzo proste opakowanie, zwyczajna \"tubka\" aluminiowa i kilka czarnych napisów. Nic zaskakującego nie musieli robić z opakowaniem, żeby wykombinować świetną zawartość w postaci tuszu!
Mój kolorek to 2 Teak Brown i naprawdę świetnie wygląda do codziennego makijażu. Na jakiej większe wyjście jest mało efektowny, ale na co dzień, jak przyjdzie ochota, niczego więcej nie trzeba :) chętnie spróbowałabym czarny, ale nie mogę za bardzo go dostać.

Na tak:
- całkiem nieźle wydłuża rzęsy,
- podkręca,
- pogrubia,
- rozdziela,
- nie skleja nawet po drugiej warstwie (po której jest jeszcze lepszy efekt),
- dobrze się zmywa przy demakijażu,
- ciekawie wyprofilowana szczoteczka, która myślałam, że jest beznadziejna, a tak naprawdę świetnie dociera do moich rzęs, nawet tych najkrótszych, choć jestem przyzwyczajona do dużych szczot :)
- jeśli chodzi o wodoodporność to powiem, że w lecie np. świetnie się spisał, w czasie upałów.
Na nie:
- dość intensywny, mogący przeszkadzać zapaszek, choć nie określam go jako smrodu, ale dla mnie może pachnieć a dla kogoś innego nieziemsko śmierdzieć,
- troszkę długo wysycha

Ogólnie nic dodać nic ująć, polecam spróbować :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (i wciąż jest dobry)

niewidoczny

Jego podstawową wadą jest to, że na rzęsach jest niewidoczny. Wielokrotne malowanie niewiele zmienia. Myślę, że jest to po części wina rzadkiej szczoteczki o krótkich włoskach, a także konsystencji samego tuszu. Mam go już 1,5 roku, a nadal jest wodnisty jak w dniu zakupu. Łatwo się rozmazuje i nie zaliczyłabym go do wodoodpornych. Wyjątkowo mocno pachnie, zapach jest silny, chemiczny, raczej nieprzyjemny. Dzisiaj postanowiłam go wywalić, bo pożytku z niego nie ma żadnego, a zajmuje tylko miejsce w kosmetyczce.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: niezużyte 1

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

wrrrrr

tusz masakra

+ opakowanie

- wiekszosc tuszu przy wyjmowaniu zostaje na tym dziubku za szczoteczka
- szczotczka najkrotsza jaka moze byc
- nic nie zostawia tuszu na rzesach :/
- smierdzi

feeee

Używam tego produktu od: tygodnia

Super ! :)

Jak dla mnie to jeden z najlepszych tuszy jakie dotąd używałam, a było ich wiele i też dużo droższe niż ten.

Wg mnie tusz ma same plusy. Ja mam odcień nr 2 teak brown (nie lubię czarnych) i jestem z niego bardzo zadowolona - kolor na rzęsach wygląda naturalnie, jak ciemny brąz.
Dobrze się nakłada, rzęsy są ładnie rozdzielone, (nie tworzy okropnych grud jak inne). Nałożenie jednej warstwy to rzeczywiście może być za mało, ale już 2 warstwy dają naprawdę super efekt - rzęsy długie, bardzo widoczne, uniesione lekko do góry. Nie rozmazuje się(nawet przy silnym wietrze, gdy łzawią oczy i przy padającym śniegu) i jak na tusz wodoodporny dobrze się zmywa. Nie podrażnia. Dodatkowy plus za to, że zawiera witaminy i za estetyczne opakowanie.
Dodam jeszcze, że kupiłam go za grosze na allegro.Używam tego produktu od: 3 miesiące

Nie dla mnie ten tusz...

Wodoodporny ten tusz to na pewno nie jest. Ma wstrętny zapach, który czułam nawet po dłuższym czasie po nałożeniu mascary na rzęsy. Skleja, nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca = NIC NIE ROBI! Nawet kolor tuszu jest nijaki. Krótko mówiąc porażka na całej linii...

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące

nie zachwyca

ledwo kryje, ostro pachnie perfumem, nie pogrubia ani nie wydluza, wymaga wspieracza -nakladam go na inny tusz wtedy jest lepszy efekt. Tusz ma jedynie ładny odcien glebokiej czerni i znośną szczoteczkę- to wszystko

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1/10

Mój!!!

Po kilku latach poszukiwań znalazłam wreszcie MÓJ TUSZ!!! Mam dość długie rzęsy, ale raczej proste i cienkie. To cudo sprawdza się znakomicie. Używam koloru Teak Brown, na szczoteczce wygląda na b. jasny brąz, ale na rzęsach daje bardzo ciemny, naturalny kolor ;)
Moja recenzja w skórcie:
PLUSY:
- rewelacyjnie się nakłada
- nie brudzi powiek (nie wiem czy to kwestia samej formuły tuszu czy kształtu szczoteczki)
- trzyma się bardzo długo (można spokojnie się w nim przespać - to najlepszy wg mnie test ;) nie rozmazuje się i nie kruszy
- zero sklejania, można dosłownie pomalować odzielnie każdą rzęskę
- niespodzianka; dość wyraźnie podkręca rzęsy!!!
- nie podrażnia oczu (noszę szkła kontaktowe)

MALUTKIE MINUSIKI (stąd tylko 4 gwiazdki)
- trzeba nałożyć kilka warstw, żeby osiągnąć rewelacyjny efekt (nie zawsze jest na to czas)
- dość ciężko się zmywa

Sądząc po innych recenzjach, nie wszystkim przypadł do gustu, ale ja długo nie kupię innego tuszu :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

poracha!

Myślałam, że jesli wydam ponad 20 zł na tusz to będzie on dawał w miare dobry efekt...Niestety przeliczyłam się!!!
1. Posiada małą szczoteczke- co w tym przypadku jest totalną porażką bo...
2. .. tego tuszu w ogóle nie widać i trzeba nakładać kilka warstw...
3... co niestety daje efekt posklejanych rzęs!
4. I nie ma mowy o delikatnym obchodzeniem się z okiem przy jego zmywaniu- a używałam płynów specjanie do tego przeznaczonych!!!!!
5. Niby jest wodoodporny itp itd a niestety kruszy się i dość szybko robi pod okiem ciemną smugę.
Znam o wiele tańsze tusze, które są o nieboooo lepsze!!

Używam tego produktu od:kwietnia
Ilość zużytych opakowań:1 i basta!

Niewidoczny

Tusz nie daje właściwie żadnego efektu. Lepiej już kupić odżywkę do rzęs bo ona przynajmniej odżywi i wzmocni rzęski. Niestety ten tusz troche je osłabia, szczególnie podczas demakijażu.Nie polecam.Aaa zapomniałam napisać że jest średnio wodoodporny. Myśle że są lepsze ;)

bardzo przeciętny

Maximum Volume uzywalam juz jakis czas temu, ale do tej pory pamietam swoje przygody z nim:)
Po pierwsze i najwazniejsze: nazwanie go wodoodpornym jest nieporozumieniem. Po jakimkolwiek kontakcie z woda; choćby poprzez wilgotne powietrze, tusz splywa z rzes. I tu, co ciekawe, zaczyna sie wlasciwa wodoodpornosc, bo tuszu spod oczu nie da sie w zaden sposob zmyc. Ja osobiscie, wrociwszy do domu, trudzilam sie przez ok.45min, i to stosujac nie tylko plyny do demakijazu oczu, ale i gleboko oczyszczajace wyzerajace pol twarzy zele:) ale i tak rano wstawalam z zaciekami po tuszu. Dopiero wtedy, z trudem, podczas mozolnej pracy udawalo mi sie dojsc z nim do ladu:)
Po drugie: Efekt, który uzyskuje sie po jego aplikacji jest dosc mizerny, nie jest to tusz na duze wyjscia, bo rzesy po nim zdecydowanie nie robia piorunujacego wrazenia. Nie wydłuza, wlasciwie nie podkreca, rzesy zarowno po jego nalozeniu, jak i przed nim wygladaja tak samo, roznie sie jedynie kolorem. Po jednokrotnym nalozeniu nie skleja rzes, natomiast przy kazdej kolejnej probie 'ulepszenia' rzes, efekt jest dokladnie odwrotny: rzesy zaczynaja sie sklejac i istnienie spore ryzyko, ze tusz wkrotce po jego nalozeniu zacznie sie kruszyc. A wtedy można liczyć na niespodzianki opisane w punkcie pierwszym:)

Podsumowując: Jesli nie zamierzacie brac w nim prysznica, lub tez nie chcecie skusic sie na spacer podczas mżawki: mozecie sie na niego zdecydowac. Chociaz w tym przedziale cenowym mozna znalezc cos znacznie lepszego.

BARDZO DOBRY

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami wizażanek dotyczących tego tuszu do rzęs, moim zdaniem jest bardzo dobry , pięknie rozdziela rzęsy, lekko unosi je do góry , troszkę pogrubia, choć efekt nie jest spektakularny, ale przynam ,że takiego nie oczekiwałam.
Jak dla mnie bardzo dobry kosmetyk , bardzo elegancko prezentuje się w mojej kosmetyczce, nie kruszy się .
POLECAM

Używam tego kosmetyku od2 tygodni ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego