Calvin Klein, Euphoria Body Lotion (Perfumowane mleczko do ciała)

Calvin Klein, Euphoria Body Lotion (Perfumowane mleczko do ciała)

Mleczko perfumowane z linii zapachowej 'Euphoria'. Uzupełnienie i przedłużenie trwałości zapachu.

zapachowa
balsamy

Extra

Mleczko z linii perfum zakupilam,aby zintensyfikowac zapach.Sprawdza się znakomicie.Posmarowana szyja,wyperfumowana trzyma zapach długo.Stosuje takze na ramiona i klatke piersiową.Takie połączenie mleczko+perfumy jest obłędne!Trwałe,intensywne.Mleczko nie jest zbytnio produktem pielęgnacyjnym.
Lekka konsystencja,szybko się wchłania.Trochę nawilża,ale na krótko.Za to właściwości perfumowane zajebiste!

Piękny zapach, nic pozatym :)

Poza tym, że balsam faktycznie łatwo się rozprowadza, pięknie pachnie i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, czego nie nawidzę w balsamach, to nie robi zupłenie nic. Skóra jest faktycznie przyjemnie miękka i pachnąca, ale totalnie nie nawilża i zapach średnio długo się utrzymuje. Fajny gadżet poprostu.

Fajny

Pomimo, iż nie przepadam za tym zapachem - jeśli chodzi o edp - to body lotion używam. Całkiem przyjemnie się nosi chociaz nie jest to dla mnie jakiś zapach wow.

Margot Robbie Calvin Klein

Super

Balsam nie nawilża ale za to świetnie sie rozprowadza, zapach ma nieziemski, i długo trzyma się na skórze, w połączeniu z tymi perfumami, bomba :) Do tego piękne, gustowne opakowanie :)

Balsam

Jestem posiadaczką balsamu.

+ szybko sie wchłania
+ nie pozostawia tłustego filmu
+ zapach oczywiscie przepiękny
+ dzięki wielkie za pompke, dzieki niej wyciskam tyle ile dokladnie chce balsamu.
+ eleganckie gustowne opakowanie

+/- nie wiem czy to plus czy minus ale skóry nie nawilża, jednak jego głównym przznaczeniem mysle ze jest zapach w innej formie niz perfumy wiec nie mam tego za złe.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie uzywanie 1 opak.

REWELACYJNY bez dwóch zdań!

Euphoria zachwyca swym niesamowitym zapachem w postaci perfum i tak samo w postaci tego balsamu!Bardzo eleganckie opakowanie,wygodna aplikacja poprzez a\\\\\\\'la pompkę,sprawia ,że kosmetyk w każdym calu jest luksusowy!Delikatna konsystencja nie pozostawia tłustego filmu,skóra jest nawilżona i pięknie wygląda:)

Przyjemny gadżet

Euphorię otrzymałam w prezencie od mojego chłopaka.

Gdyby ta recenzja miałaby składać się z jednego zdania brzmiałoby one mniej więcej tak: Fajny, aczkolwiek nie niezbędny :-)

Chyba bardziej gadżet (nie wiem czy to dobre słowo). Na pewno nie używałabym go razem z perfumami...

Używam go tylko wieczorami, ładny zapach unosi się później w sypialni ;-)

Chyba nie kupiłabym go sama, chociaż kto wie?
Nie stwierdziłam zwiększenia poziomu nawilżenia mojej skóry ;-)

dla największych fanek zapachu CK.

Nie dla mnie

Produkt ten dostałam w prezencie razem z wodą toaletową 100 ml o ile zapach wody uwielbiam o tyle ten balsam wydaje mi się bezsensownym zakupem i na pewno ani go nie ponowie ani w innym przypadku bym go nie kupiła.Wątpie nawet że dam radę go wykończyć.Zapach jest niezwykle duszący i intensywny jeśli wysmarować by nim całe ciało można by paść z tej intensywności.Nie nawilża,zostawia lepką warstewkę taki tłusty film co mi osobiscie nie odpowiada.Wygładza nieco skóre.Polecam tylko zagorzałym fankom tego zapachu

Używam tego produktu od: Grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: w Trakcie 1

Comsi comsa

Także dostałam w prezencie...jednak przyznam szczerze, że zapach Euphorii uwielbiałam, natomiast balsam jakoś leży na półeczce i czeka...i jakoś zbyt intensywny jest ten zapach. Czuć mnie na kilometr, mimo tego, że wysmaruję sobie tylko ręce i nogi...Za dużo, za dużo...pewnie dlatego też przestałam używać samą wodę.
W wodzie flakon jest subtelny...kobiecy...natomiast balsam jakiś bez wyrazu. Fajny ma za to kolor ;-)

Używam tego produktu od: 1roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

ok

Kupiłam go w zestawie z perfumami i dłuugo stał nie używany, aż w końcu, gdy nagle skończył mi się balsam i zapomniałam kupić nowy, sięgnęłam po ten.
Balsam ma fajną lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i dobrze nawilża.
Zapach...hmm...ciężko oceniać tego typu kosmetyki bo zapach z kolei wymaga oddzielnej recenzji (którą zresztą wystawiłam). Pachnie identycznie jak perfumy. Zapach jak zapach...mi się po prostu przejadł. Balsam pachnie bardzo intensywnie. Nie używałam go gdy pachniałam Euphorią bo wtedy oba produkty nakładały się na siebie i pachniałam jakbym wylała na siebie wiadro perfum, a gdy zaczęłam używać innych perfum to nie moglam go stosować bo się gryzły.
Co do opakowania to nie jest praktyczne - zbyt twarde, przez co nie da się do końca wydusić kosmetyku.
Generalnie ok, przyzwoity balsam, ale nie kupię go bo moim zdaniem to kosmetyk zupełnie zbędny (z powodów wymienionych powyżej). Wolę profesjonalne balsamy nawilżające a nie ładnie pachnące, od pachnienia są perfumy.

Używam tego produktu od: używałam 1 rok temu

dobrze że był gratis

Nie kupiłam tego balsamu lecz był gratis do perfum. O ile perfumy krótko pachną to zapach balsamu utrzymuje się o wiele dłużej. Na początku rzeczywiście pachnie jak perfumy, ale po jakimś czasie zaczyna śmierdzieć.... kupą? Zapach na mojej bynajmniej skórze jest nie do zniesienia.

Używam tego produktu od:2 m

Cudo !!!

Moja bardzo wysoka ocena tego produktu oparta jest przede wszystkim na jego zapachu. Euphoria to moje ukochane perfumy ;). Normalna (w perfumerii) cena tego balsamu jest masakryczna - 160zł - jak dla mnie jest to bardzo dużo pieniędzy. Jednak będąc na bezcłówce postanowiłam zaszaleć i zprawić sobie taki prezent na miłe rozpoczęcie wakacji (zapłaciłąm 95zł). Nie kupowałam tego balsamu ze względu na jego właściwości pielęgnacyjne, gdyż nie o to chodzi i nawet, muszę przyznać, że tego nie oczekuję. Zapach jest oczywiście cudowny, bardzo intensywny i długo utrzymuje się na ciele. Traktuję go jako "podkład" pod perfumy, na wieczór. Chociaż lubię czasami posmarować się odrobiną tego cuda na noc, zamiast perfum. Osoby, które nie lubią mocno pachnieć, mogłbyby używać tego balsamu zamiast perfum także na dzień, gdyż zapach balsamu jest bardzo intensywny i długo się utrzymuje.
Jednak jest to balsam, więc trzeba wspomnie o jego stosowaniu. Konsystencja jest bardzo lekka, to takie mleczko, lekkie i delikatne. Właściwości pielęgnacyjne są właściwie żadne. Balsam nie nawilża skóry, no może trochę ją wygładza. Nakłada się bardzo łatwo i błyskawicznie się wchłania. Na skórze pozostaje tylko piękny zapach.
Nie wiem, czy jeszcze kiedyś kupię, a to ze względu na cenę tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 200ml