Isana Pflege, Deo Stick 24h Wirkung

Isana Pflege, Deo Stick 24h Wirkung

Łagodny dezodorant w sztyfcie. Nie zawiera alkoholu, wyjątkowo dobrze nadaje się dla skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie.

Przeciętny

Dezodorant faktycznie jest delikatny dla skóry- miałam ten zielony, przed potem może super nie zabezpiecza ale może być jako rezerwa gdy normalny się skończy. Ma delikatny zapach,łatwo go rozprowadzić, nie podrażnia pach i jest mega wydajny ja mam go już chyba z pół roku i jeszcze troche zostało. Nie zaszkodzi mieć go w rezerwie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

jako zapasowy dezodorant

Mialam wczesniej taki zielony,w zeszlym roku ale szybko popsula sie ta kulka do wysuwania sztyftu wiec ciezko bylo go uzywac ,zwykly dezodorant,TO NIE JEST ANTYPERSPIRANT,wiec nie ogranicza pocenia sie jak narzekaly niektore recenzentki chyba to ze jest w sztyfcie moze dzialac mylaco:)Dzisiaj kupilam bo byl w promocji 2 zl pomaranczowy Exotic,i tylko dlatego,zapach ladny ale nikly,dosc ciezko to rozsmarowac,i wlasciwie nie widze wielkich zalet oprocz przyjemnego zapachu i niskiej(stosunkowo)ceny,nadaje sie na zime ,na pewno nie w czasie upalow lepiej dolozyc kilka zlotych i kupic cos lepszego:).Generalnie jako zapasowy,wydajny dezodorant,i to do lazienki,bo do torebki wydaje mi sie za duzy i nieporeczny

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 i zuzywam nastepny

Świetny dezodorant w sztyfcie!

Po pierwsze: to jest dezodorant w sztyfcie a nie antyperspirant! Więc oczywiste jest, że nie da tak skutecznej ochrony jak antyperspiranty, zwłaszcza w czasie upałów.
Plusy:
+ przyjemny zapach (zawsze używałam wersji mild, ale zauważyłam, że od dłuższego czasu nie ma ich już w Rossmanie - zostały tylko w wersji exotic :( też piękny zapach. Podejrzewam, że wycofali ze sprzedaży :( Exotic kupiłam, bo nie było wersji mild :( Jest teraz w promocji, bo chcą pewnie wyprzedać resztki)
+ niedrogi
+ bardzo wydajny
+ przyjemna konsystencja
+ zapach wyjątkowo długo się utrzymuje na skórze
+ nie brudzi mocno ciemnych ubrań
+ nie podrażnia - używałam zaraz po depilacji i nic złego się nie działo
+ nie lepi się
+ nie trzeba czekać z ubieraniem, aż wyschnie i się wchłonie

Zauważyłam, ze wersja exotic jest trochę twardsza niż mild, ale to mi nie przeszkadza. Nie chroni bardzo przed poceniem (w upały nie zda egzaminu :nie: ), będzie dobry dla osób, które nie mają problemu z nadmierną potliwością :ehem:

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Cena= jakość

IDEALNY dla kobiet, które słabo/średnio się pocą :)

Ze względu na cenę (niską) skusiłam się, aby go wypróbować i... jestem zadowolona- ma delikatny zapach, nie podrażnia mojej skóry i jest bardzo wydajny!!!

MINUS-->czasami się nie sprawdza- np. w upalne dni

Szkoda nawet 6 zł!

Kupiłam go ponieważ do tej pory produkty Rossmanna nigdy mnie nie zawiodły... no i musiałam zmienić zdanie...
Wersja Exotic bardzo ładnie pachnie. Może robić za odświeżacz do pokoju, bo na pewno nie za dezodorant!!
Niby fajna żelowa konsystencja ale twarda jak suche mydło! Jak tym posmarować pachę? Poza tym strasznie potęguje zapach potu, w ogóle nie chroni...
A mogło by tak pięknie...

Używam tego produktu od:pol roku

Fajny fajny

Zaskoczyła mnie forma tego dezodorantu - taki jakby żel w sztyfcie, pierwszy raz się z czymś takim zetknęłam, ale bardzo dobrze się tego używa. :) Łatwo nanosi się na skórę, jest zupełnie niewidoczny i nie trzeba czekać, aż wyschnie, nic się nie lepi. Nie podrażnia, nie brudzi ubrań. Wg mnie jest to dezodorant, a nie antyperspirant, więc nie daje całkowitej ochrony przed potem, ale przez parę godzin nie dopuszcza do powstania przykrego zapachu (choć zaznaczam, że nie pocę się mocno). Sam pachnie bardzo orzeźwiająco i zgodnie z nazwą - limonkowo (mam wersję w zielonym opakowaniu, bardzo ładnym nota bene i nie zajmujących dużo miejsca). Mocno wydajny - prawie nie widzę zużycia.

Kupiłam niedawno drugą sztukę tego dezodorantu, tym razem pomarańczową. Sam kosmetyk spisuje się równie dobrze, ale jest problem z opakowaniem - nie działa ten "wihajster" do wykręcania sztyftu, przy pierwszym użyciu zupełnie mi wypadł i teraz muszę popychać sztyft od dołu palcem. :cojest: Przy poprzednim egzemplarzu był inny problem - szyft dawał się co prawda wykręcić bez problemu, ale za to był problem z jego ponownym schowaniem: trzeba było wciskać na siłę. Wówczas nie obniżyłam za to oceny, bo pomyślałam, że pewnie trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale ponieważ problem się powtórzył - odejmuję gwiazdkę. :(

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Znakomity!

Kupiłam go jakieś 5 miesięcy temu w Rossmanie, w okresie, kiedy jeszcze było ciepło. Pocę sie średnio, powiedziałabym normalnie, ale wiadomo, że dezodorant jest potrzebny czy to w upał, czy to w chłodne dni.

Pierwszym który kupiłam był zielony (limonkowy). Jak dla mnie strzał w 10-tkę. Dezodorant jest w formie twardego sztyftu i trzeba kilkakrotnie przejechać nim po skórze, aby uzyskać pożądany efekt, ale nie jest to zbyt wielka fatyga. Jego kształt pozwala wsunąć go nawet do małej torebki, zapach jest delikatny, ale przyjemny. Poza tym faktycznie chroni przed nadmiernym poceniem się, co nie oznacza, że stojąc w czterdziestostopniowym upale nie spocę sie ani trochę. Ale nie o to przecież chodzi.

Jego wydajność jest szokująca - dzisiaj dopiero kupiłam sobie drugi (egzotyczny w kolorze pomarańczowym), bo poprzedni jest na wykończeniu - starczył mi na 5 miesięcy przy codziennym używaniu ok. 2 razy dziennie.Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1, drugie już kupione

Średniaczek

Kupiłam ten dezodorant w promocji, za bardzo niewielką kwotę. Urzekł mnie zapach (mam ten egzotyczny) i mocno pomarańczowe opakowanie. Dezodorant jest w postaci bardzo twardego sztyftu, trzeba pachę posmarować conajmniej kilka razy, żeby uzyskać efekt antyprespiracyjny. Zapach utrzymuje się dość długo, ale przed poceniem dezodorant nie chroni idealnie. Nie brudzi ubrań i nie podrażnia skóry. Na chłodniejsze dni jest idealny, na te gorące potrzebuję czegoś bardziej skutecznego. Jest niesamowicie wydajny!

Ilość zużytych opakowań: odrobinka z pierwszego

Tandeta!

Totalnie!

Tandeta na maxa. Ja miałam akurat taki zielony Isana Fruit&Fun DEO-STICK też sztyft tylko akurat go na zdjęciu nie ma.

Nie dość, że to było takie twarde, że nie dało się wsmarować w pachy to jeszcze nic nie pomagało.
Akurat dojrzewam więc się pocę i potrzebuję czegoś co pomoże mi w likwidowaniu nieprzyjemnego zapachu.

To absolutnie się nie nadaje!

Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1/3 całego sztyftu

bardzo dobry

Kupiłaqm go w promocji za 4,50. I spisuje sie bardzo dobrze, Porównywałam go na sobie w rexona i jest duzo lepszy od rexony! Zapach ma bardzo przyjemny, jest wydajny, nie brudzi ubrań- co jest bardzo ważne. Napewno go kupię ponownie.

Używam tego produktu od:dawna

nie, nie, nie!

Kupiłam go, ponieważ bardzo spodobał mi się zapach - świeży, nieco męski, jak dla mnie superrr (mam wersję zieloną, Mild). Dodatkowo zachęcił mnie brak aluminium w składzie. Stosuje się go przyjemnie - nie jest "tępy", nie klei się, nie brudzi ubrań, no i ten zapach. Niestety zupełnie nie sprawdza się w roli antyperspirantu - zawsze po jakimś czasie wyraźnie czuć zapach potu (!!!!), co bardzo sporadycznie zdarza mi się nawet wtedy, gdy zapomnę użyć jakiegokolwiek dezodorantu! Niestety nie spełnia więc swojej funkcji, po nim jest gorzej niż bez niczego :( Szkoda, bo to całkowicie go dyskwalifikuje i pozostałe zalety nie przekonają mnie do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Bdb

Bardzo dobry antyperspirant. U mnie mogłabym go porównać nawet do działania rexony. Kupiłam go w promocji za necałe 3zł. Bardzo wydajny.