Korektor pudrowy z alantoiną

Korektor pudrowy z alantoiną

Skutecznie koryguje przebarwienia i drobne niedoskonałości skóry. Alantoina łagodzi podrażnienia a tlenek cynku reguluje czynności wydzielnicze skóry.

Cena: 5zł

masakra

korektor który:
-się lepi. bardzo!
-odznacza
-szybkoo schodzi
-bardzo cięzki w nakładaniu, twardy

nikomu nie polecam szczerze !! szkoda twarzy !

Używam tego produktu od: za każdym użyciem się jeszcze bardziej zniechęcałam
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam nawet tego jednego

Świetny

Długo już używam tego korektora w najjaśniejszym odcieniu. Próbowałam innych, ale zawsze powracałam do Sensique, bo nie spełniały moich oczekiwań.
+ konsystencja
+ stosuję często jako jedyny element makijażu
+ nie jest widoczny przy moim odcieniu skóry, czasami tylko lekko skórki ujawnia

Nie nadaje się do okolic oczu, postarza skórę w tych miejscach. Daję 4,5 bo wierzę, że istnieje lepszy korektor, którego jeszcze nie miałam okazji wypróbować.

Używam tego produktu od: min. 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jak za tą cene jest ok:)

Kupiłam ten korektor nie dawno na promocji w naturze. Skusiła mnie cena i kolor który mi bardzo odpowiadał.
Oto jego plusy:
*cena
*wydajność
*zawiera alantoine
*nie zapycha
*trwałość do 4-6h
I znalazłam w nim też troche minusów:
*pękające opakowanie
*krycie średnie
*nie do końca sprawdza się pod oczy
*troche za twardy szytft.
Odpowiada mi ten korektor ,a za taka cene nie spodziewałam się jakiś wielkich rzeczy, ale jak są dni gdy moje cera nie robi mi niespodzianek to lubie po niego sięgać.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Porażka

Kompletna porażka. Nawet nie nazwałabym tego korektorem bo nic nie zakrywa, od razu się ściera a próbując nałożyć go trochę więcej ryzykujemy brzydki placek widoczny z daleka.

Używam tego produktu od: użyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Makijażowe zło :(

Korektor pudrowy z dodatkiem alantoiny to niestety kiepski produkt. Ma bardzo słabe krycie, zbiera się w załamaniach skóry.
Do kupna tego produktu skłoniła mnie cena- ponad 3 zł na promocji. Korektor jak nazwa wskazuje ma mieć działanie korekcyjne, czyli udoskonalać, poprawiać. Niestety trzeba go było dużo zaaplikować co w drugą stronę mogło powodować efekt maski ;/
Produkt jest wydany, bo starczył mi na kilka miesięcy. Ma ładny zapach, łatwo się aplikuje. Zatyczka jest kiepska, bo nie zatyka, tylko lata po kosmetyczce, przez co kilka razy produkt upadł mi na podłogę. Niby nie wysuszył mi skóry więc ta alantoina to być może prawda. Czy kupiłabym go ponownie? Nie wiem.

Plusy:
- cena
- wydajność
- zapach
- alantoina
- łatwa aplikacja

Minusy:
- znikome krycie
- zatyczka nie spełnia swojej roli

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

badziewny

Wchodzę do natury a tam w całej drogerii dwa korektory..??!!
Żaden nie był super ale potrzebowałam na gwałt więc z dwojga złego wybrałam ten tańszy.
Jedyny plus to kolor który mi pasuje.
Korektor absolutnie nie maskuje. Nic, zero...
Poza tym zatyczka jest zbyt luźna i ciągle spada.
Szkoda nawet tych 6 zł które za niego zapłaciłam.

Używam tego produktu od: niedawna

Tani korektor jest dobry, bo dobry i tani ;-)

Największą zaletą tego korektora jest cena - bardzo przyjazna dla kieszeni. Pasuje mi też jego konsystencja (miękki sztyft) oraz paleta kolorów, a ściślej - obecność odcienia dla osób opalających się przed monitorem ;-)

Zdecydowanie gorzej wypada trwałość. Trzyma się około 45 minut do półtorej godziny (choć przy mojej cerze to i tak nie najgorszy wynik).

Największym zarzutem, jaki mam wobec niego jest to, że przyczynia się do zapychania porów i powstawania nowych krostek. Z tego powodu używam go tylko sporadycznie, przy większych wyjściach.

Tani i w miarę dobry

Używam tego korektora, ponieważ jest supertani, za co zasługuje na duży plus. Mam cerę naczynkową, sporadycznie pojawiają się krostki, ten korektor nawet daje radę. Może nie ma tu jakiegoś rewelacyjnego efektu, ale jak dla mojej cery ten produkt może być- w miarę kryje, choć nie na długo.
Ja nakładam go (po kremie nawilżającym) na odpowiednie miejsca i nos , po czym matuję całą twarz pudrem z tej samej firmy (KTÓRY JEST AKURAT NIEZAPRZECZALNYM HITEM WŚRÓD PUDRÓW MATUJĄCYCH)
Plusy:
- superniska cena ;)
-wygodny w aplikacji- w pisaku i na dodatek odkręcany
- radzi sobie z średnioproblematyczną cerą
- jeszcze raz cena :D

Minusy:
- dość krótko kryje
- jest chyba tylko jeden odcień (przynajmniej w mojej Naturze)
- w moim przypadku dość szybko się zużywa

Używam tego produktu od: nie wiem tak dokładnie
Ilość zużytych opakowań: 3 korektory

nie, nie,nie

Korektor dobrze się aplikuje i zakrywa niedoskonałości skóry. Kosmetyk wysusza niechciane krostki. To tyle z plusów. Produkt nie nadaje się do użytku, bo szybko się ściera. Opakowanie jest koszmarne jakościowo. Zatyczka odpada nieustannie, a korektor w końcu się zaciął.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Słabiutko...

Będąc pod wrażeniem pięknego trio cieni Sensique, skusiłam się także na korektor. Fajna cena, estetyczne opakowanie, wygodna aplikacja, zapach też w porządku, kolorystycznie jest dobrze. Ale jeśli chodzi o efekt... Do mojej skóry nie nadaje się w ogóle, dlatego taka niska ocena. Podkreśla skórki, nie kryje tak, jak chciałam. Odznacza się na skórze.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Za taką cenę bardzo dobry

Jeden z lepszych korektorów, jakie miałam. Ma bardzo wygodne i estetyczne opakowanie, doskonała konsystencja - taki miękki sztyft, nie rozprowadza się go tak trudno jak tych ołówkowych i nie rozpływa się po buzi jak pędzelkowe korektory. Doskonała cena i dobre krycie.

Plusy
+cena
+ krycie (o ile dobrze się dobierze kolor!)
+ wygodny sztyft
+ pomaga w pielęgnacji niedoskonałości (oczywiście tylko w ograniczonych ramach, nie jest to przecież produkt pielęgnacyjny)

+/- trwałość

Minusy
- nie nadaje się jako korektor pod oczy (trochę za ciężki)

Po wielu próbach na polu korektorów ten zdecydowanie pokonał konkurentów :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo go lubię

Ja używam go już bardzo długo, czasami skuszona kupię inny, ale zawsze wracam do niego. Dla mnie jest super!

+ nieobciążająca, lekko pudrowa konsystencja
+ nie odróżnia się na skórze
+ ja używam odcienia 1 i dla mnie jest idealny
+jest cienki, dlatego można przykryć nawet nieduże niedoskonałości
+ wydajny
+ niska cena

- troszkę szybko się ściera, ale jest poręczny zmieści się w każdej torebce

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 sztuk