Balea, Tropic Fun, Hand Creme (Krem do rąk)

Balea, Tropic Fun, Hand Creme (Krem do rąk)

Krem do rąk zawierający bogate w składniki odżywcze masło shea  i Panthenol intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. W praktycznej tubie. Pozostawia dłonie pachnące słodkim ananasem i marakują. Produkt przebadany dermatologicznie.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha, normalna

Lekki średniaczek.

Krem zakupiłam w wersji do torebki. Chcę mieć zawsze dostęp do kremu do rąk, zwłaszcza teraz, w sezonie zimowym, gdy chłod daje im się we znaki. Stąd szybki zakup w DMie.
Konsystencja kremu jest dość wodnista, lekka, przez co oczywiście szybko się wchłania. Jednak nawilżenie, które otrzymujemy po wchłonięciu, jak dla mnie, jest niewystarczające. Skóra nadal ma chropowatą powierzchnię, zwłaszcza, jeśli nie załozymy choćby na chwilę rękawiczek.
Jest dla mnie niewystarczającym nawilżaczem. Na lato, tak myslę, byłby OK, jednak teraz, w sezonie jesienno-zimowym, nie sprawdził się.
Zapach to oczywiscie kwestia gustu.
Opakowanie, jak najbardziej urocze, rozweselające.
Jeśli ktoś nie ma problemu z bardzo przesuszonymi dłońmi i nie wystawia ich na chłody, krem bedzie OK, w innych wypadkach może byc niewystarczający.

Piękny zapach

Krem ma piękny zapach, wyczuwać bardzo mocno ananasa. Jest bardzo wydajny, opakowanie jest wygodne w użyciu. Zapach na dłoniach utrzymuje się przez dłuższy czas, krem dobrze nawilża skórę, nie podrażnia, nie uczula, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej skóry. Jest bardzo dobry. Polecam ;)

uwielbiam ten zapach

Jestem kremo maniaczką i mimo że kremów do rąk mam całe mnóstwo to kiedy zobaczę jakąś nowość to zaraz ląduje u mnie w koszyku.To oczywiście kolejne cudo od Balea tym razem o niecodziennym zapachu owoców tropikalnych.Jestem także wielbicielką słodkich zapachów dlatego woń tego kremu pokochałam od pierwszego użycia.Kosmetyk zawiera w swoim składzie masło shea i panthenol dlatego po każdej aplikacji moja skóra jest dobrze nawilżona i niesamowicie gładziutka.Zapach słodkich ananasów i marakui delikatnie otula moje dłonie i jest wyczuwalny przez długi czas.Jak każdy kosmetyk z Balea kremik zamknięty w kolorowej 100 ml tubce z ciekawą grafiką co jest typowe dla kosmetyków tej firmy.