Tropic Fun, Hand Creme (Krem do rąk)

Tropic Fun, Hand Creme (Krem do rąk)

Krem do rąk zawierający bogate w składniki odżywcze masło shea  i Panthenol intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. W praktycznej tubie. Pozostawia dłonie pachnące słodkim ananasem i marakują. Produkt przebadany dermatologicznie.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha, normalna

Piękny zapach

Krem ma piękny zapach, wyczuwać bardzo mocno ananasa. Jest bardzo wydajny, opakowanie jest wygodne w użyciu. Zapach na dłoniach utrzymuje się przez dłuższy czas, krem dobrze nawilża skórę, nie podrażnia, nie uczula, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej skóry. Jest bardzo dobry. Polecam ;)

uwielbiam ten zapach

Jestem kremo maniaczką i mimo że kremów do rąk mam całe mnóstwo to kiedy zobaczę jakąś nowość to zaraz ląduje u mnie w koszyku.To oczywiście kolejne cudo od Balea tym razem o niecodziennym zapachu owoców tropikalnych.Jestem także wielbicielką słodkich zapachów dlatego woń tego kremu pokochałam od pierwszego użycia.Kosmetyk zawiera w swoim składzie masło shea i panthenol dlatego po każdej aplikacji moja skóra jest dobrze nawilżona i niesamowicie gładziutka.Zapach słodkich ananasów i marakui delikatnie otula moje dłonie i jest wyczuwalny przez długi czas.Jak każdy kosmetyk z Balea kremik zamknięty w kolorowej 100 ml tubce z ciekawą grafiką co jest typowe dla kosmetyków tej firmy.