Ziaja, Awokado, Mleczko do ciała

Ziaja, Awokado, Mleczko do ciała

Mleczko do ciała z naturalnym olejem z awokado.

• delikatniejsza od balsamów
• subtelnie perfumowana
• delikatnie natłuszcza i uzupełnia niedobory lipidów skóry
• przywraca prawidłowe działanie funkcji ochronnych
• odnawia i porządkuje naruszoną strukturę naskórka
• efektywnie wygładza, nawilża i uelastycznia skórę
bez barwników

lotion
>250ml
mleczka

Takie smarowidło

Mleczko jest w dużym, wygodnym opakowaniu z pompką, o ładnym klasycznym wyglądzie. Konsystencja gęstego mleczka, szybko smarownego. Na wchłonięcie się całości musimy poczekać chwilę, ale nie pozostawia uczucia nieprzyjemnego oblepienia. Zapach świeży, wyraźny, niesłodki… ale nie jestem pewna czy ma dużo wspólnego z awokado. Na skórze neutralny. Teraz najważniejsze – działanie. Natychmiastowo mocno i ładnie nawilża skórę,, po nocy łydki nie są w złym stanie, ale do dobrze nawilżonych to im trochę brakuje. Nie do przesuszonych miejsc/trudnych warunków otoczenia.
Cena bardzo niska, skończył się w w przeciętnym czasie. Nie żałuję że raz go kupiłam, ale chyba nie jest to kosmetyk który wyjątkowo zapada pamięć.

Tłuste mleczko

Mleczko ciężko się rozsmarowuje, długo się wchłania i zostawia tłustą warstwę, ale nawilża skórę. Zdecydowanie to nie jest lekkie mleczko na lato, ale na zimę może się sprawdzić.

Uwielbiam

Mam świra na punkcie awokado, w jedzeniu jak i w kosmetykach. Mleczko zakupione z powodów przesuszenia i uszkodzeń na skórze.
Mleczko jest mega bombą odżywczą! Pięknie regeneruje uszkodzoną skórę i zapobiega nawrotom nadwrażliwości naskórka. Natłuszcza skórę, dzięki czemu otula ją filtrem. Skóra staje się odporna na uszkodzenia, gładka i bardziej jędrna.
Zapach jest przepiękny
I teraz moja ulubiona część: Ziaja produkuje super kosmetyki w bardzo korzystnych cenach. Opakowanie jest ogromne, a wydajność kosmetyku powala na kolana.
Gorąco polecam osobom poszukującym kosmetyków do szybkiej regeneracji skóry, a którzy chcą trochę zaoszczędzić.