Organic Shop, Tangerine & Mango, Energy Shower Gel (Energetyczny żel pod prysznic 'Mandarykowa burza')

Poddaj się eksplozji emocji z soczystym bogatym w witaminy żelem pod prysznic , wypełnionym aromatem świeżych owoców. Olej mandarynki odżywia skórę w witaminy, nawilża i tonizujące. masło mango przywraca i chroni skórę, czyniąc ją miękką, elastyczną , nadaje skórze zdrowy naturalny kolor.
98% składników pochodzenia roślinnego

Naturalnie przyjemność

Os pierwszego użycia przypadły mi do gustu kosmetyki tej firmy. Najpierw był to peeling, w którym się zakochałam a teraz żele. Ten pachnie przecudnie, ma doskonałą konsystencję, jest wydajny. Do tego wystarczy niewielka ilość, aby się umyć. Pompka nabiera wystarczająco odpowiednią ilość kosmetyku. Pozostawia skórę, gładką, odświeżoną choć bez pięknego zapachu, bo ten znika z chwilą splukania,żelu z ciała. Na promocjach można kupić za niewielkie pieniądze.

Kocham jego zapach!

Żele Organic Shop odkryłam kilka miesięcy temu w jednej z aptek, od tamtej chwili bardzo często kupuję właśnie tą mandarynkową wersję, bo pokochałam ją za zapach... Zapach jest przepiękny, wydaje się być naturalny, przemiły po prostu! Prysznic z użyciem tego żelu to orzeźwiające doznanie - od razu przychodzi energia! Wygodne opakowanie z pompką, odpowiednia pojemność. Konsystencja żelowa, substancja bezbarwna. Doskonale się pieni i dobrze zmywa zanieczyszczenia ze skóry. Założenie wysokiej procentowości naturalnych składników w tym produkcie tylko mnie dodatkowo do niego przekonuje. Polecam każdemu! Świetny, wydajny, bardzo pięknie pachnący żel, z którym każdy prysznic to przyjemny rytuał pielęgnacyjny. Słowem jest to łagodny, a zarazem skuteczny środek do higieny całego ciała. Zamykam się w łazience, wskakuję pod prysznic i aromat mandarynki mnie orzeźwia! ŻEL nie wywołuje żadnych podrażnień, jest łagodny. TO KOSMETYCZNY EKSPERT! ZAPEWNE jego właściwości wynikają z zawartości WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH.

Nic nie przypadło mi do gustu :/

Zaletą jest na pewno niska cena. Ale na tym moim zdaniem plusy się kończą. Żel jest strasznie rzadki przez co jest mało wydajny i nie daje mi poczucia świeżości. Zapach jest dla mnie zbyt syntetyczny w odczuciu, na szczęście szybko się ulatnia. Nawet butelka mi nie pasuje :D Bo nie widzę ile mi jeszcze go zostało. Raczej nie pokuszę się na dalsze eksperymenty. Na pewno nie z żelami.

depilacja jak się przygotować

Mandarynkowy

Miłość do Organic Shop trwa u mnie dalej, teraz żele pod prysznic. Po pierwsze, do zakupu skłaniają świetne składy oraz wybór wersji (kwiaty, owoce, kawa...). Bardzo fajna szata graficzna, opakowanie z wygodną pompką - produkt na pierwszy rzut oka dopracowany w szczegółach. Zadaniem żelu jest uprzyjemnić prysznic - zapach jest wyraźny, naturalny, brak przesłodzenia. Na ciele zostaje w bardzo delikatny sposób. Konsystencja dość rzadka, pieni się niezbyt, ale myje dobrze. Co do wartości pielęgnacyjnych to nie zauważyłam np. wspomagania nawilżania, ale też nie robi krzywdy - więc dla mnie neutralny.
Cena niska, niestety dość szybko się zużywa - temu daję 4 gwiazdki, bo pomimo wad zachęcił mnie do sięgnięcia po inne wersje.