Tangerine & Mango, Energy Shower Gel (Energetyczny żel pod prysznic 'Mandarykowa burza')

Poddaj się eksplozji emocji z soczystym bogatym w witaminy żelem pod prysznic , wypełnionym aromatem świeżych owoców. Olej mandarynki odżywia skórę w witaminy, nawilża i tonizujące. masło mango przywraca i chroni skórę, czyniąc ją miękką, elastyczną , nadaje skórze zdrowy naturalny kolor.
98% składników pochodzenia roślinnego

Kocham jego zapach!

Żele Organic Shop odkryłam kilka miesięcy temu w jednej z aptek, od tamtej chwili bardzo często kupuję właśnie tą mandarynkową wersję, bo pokochałam ją za zapach... Zapach jest przepiękny, wydaje się być naturalny, przemiły po prostu! Prysznic z użyciem tego żelu to orzeźwiające doznanie - od razu przychodzi energia! Wygodne opakowanie z pompką, odpowiednia pojemność. Konsystencja żelowa, substancja bezbarwna. Doskonale się pieni i dobrze zmywa zanieczyszczenia ze skóry. Założenie wysokiej procentowości naturalnych składników w tym produkcie tylko mnie dodatkowo do niego przekonuje. Polecam każdemu! Świetny, wydajny, bardzo pięknie pachnący żel, z którym każdy prysznic to przyjemny rytuał pielęgnacyjny. Słowem jest to łagodny, a zarazem skuteczny środek do higieny całego ciała. Zamykam się w łazience, wskakuję pod prysznic i aromat mandarynki mnie orzeźwia! ŻEL nie wywołuje żadnych podrażnień, jest łagodny. TO KOSMETYCZNY EKSPERT! ZAPEWNE jego właściwości wynikają z zawartości WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH.

Nic nie przypadło mi do gustu :/

Zaletą jest na pewno niska cena. Ale na tym moim zdaniem plusy się kończą. Żel jest strasznie rzadki przez co jest mało wydajny i nie daje mi poczucia świeżości. Zapach jest dla mnie zbyt syntetyczny w odczuciu, na szczęście szybko się ulatnia. Nawet butelka mi nie pasuje :D Bo nie widzę ile mi jeszcze go zostało. Raczej nie pokuszę się na dalsze eksperymenty. Na pewno nie z żelami.

Mandarynkowy

Miłość do Organic Shop trwa u mnie dalej, teraz żele pod prysznic. Po pierwsze, do zakupu skłaniają świetne składy oraz wybór wersji (kwiaty, owoce, kawa...). Bardzo fajna szata graficzna, opakowanie z wygodną pompką - produkt na pierwszy rzut oka dopracowany w szczegółach. Zadaniem żelu jest uprzyjemnić prysznic - zapach jest wyraźny, naturalny, brak przesłodzenia. Na ciele zostaje w bardzo delikatny sposób. Konsystencja dość rzadka, pieni się niezbyt, ale myje dobrze. Co do wartości pielęgnacyjnych to nie zauważyłam np. wspomagania nawilżania, ale też nie robi krzywdy - więc dla mnie neutralny.
Cena niska, niestety dość szybko się zużywa - temu daję 4 gwiazdki, bo pomimo wad zachęcił mnie do sięgnięcia po inne wersje.