Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Intensive Moisturizing Cream Face & Body with Natural Vitamin E (Nawilżający krem do ciała i twarzy z witaminą E)

Nawilżający krem do ciała i twarzy z witamina e. Nawilza nawet najbardziej przesuszone partie skory. Utrzymuje skore nawodniona i miękka. Naturalne składniki takie jak olej migdałowy chroni skore przed czynnikami zewnętrznymi i pozostawia ja nawilzona

balsamy
nawilżające
w słoiku
krem
50 - 100ml
Skóra
sucha

Zapychacz

Kupiłam w supermarkecie razem z żelem w zestawie. Obydwa produkty nie sa przeznaczone chyba na polski rynek bo nigdzie na polskich stronach nie widze o nich wzmianki. Jakość ich niestety jest fatalna. Krem jest tak tłusty, tak zapychający i tak zły ze boje sie nim smarować nawet dekold. Dziwne ze Himalaya herbals pozwoliła sobie na taki bubel, po którym miałam wysyp na twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489636].usefull || 0 }}% pomocna.