P2 Palmers, Nude Blend, Compact Powder (Puder w kompakcie)

P2 Palmers, Nude Blend, Compact Powder (Puder w kompakcie)

Lekki, matujący puder z wbudowanym lusterkiem. Idealnie kryje wszelkie niedoskonałości, dopasowuje się do każdego rodzaju skóry. Zapewnia jedwabiste wykończenie makijażu. Cenne składniki łagodzą i chronią skórę. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Produkt przebadany dermatologicznie.

prasowany
matujące
hipoalergiczna
Krycie
lekkie

Bardzo fajny puder

Posiadam kolor 040, sand. Bardzo ładny - jasny, ale nie biały. Twarz wygląda zdrowo. Tak naprawdę szukałam jakiegoś podkładu w kompakcie, ale ceny były dosyć wysokie. Natomiast ten puder (na który szczerze mówiąc nigdy bym nie zwróciła uwagi) poleciła mi konsultantka z Hebe. I jestem bardzo zadowolona, bo za ok. 20zł kupiłam dokładnie to, na czym mi zależało.

Nie mam rano czasu i ochoty na "bawienie się" podkładami - ich konsystencja, tempo nakładania i późniejsze świecenie się - sprawiły, że zamarzyło mi się, aby makijaż poranny to było dosłownie 5 minut (z pomalowaniem rzęs i różem). Dlatego od pudru oczekiwałam delikatnego wyrównania kolorytu twarzy i lekkiego zmatowienia. I to mam. Załączony puszek - genialny, chociaż ja używam już innego, czasami (dla delikatniejszego efektu) pędzla. Krycie może być całkiem mocne - co czasami się przydaje, gdy na twarzy pojawi się coś, co chce ukryć (ale nie potrzebuje teraz do tego całego arsenału w postaci podkładu, korektora i pudru).
Opakowanie bardzo zgrabne, dobrze wykonane, ma lusterko - bardzo przydatne, gdy chce się zabrać puder do poprawek w ciągu dnia.
To fakt, po kilku godzinach, cera wymaga poprawek, szczególnie w kwestii matu - ale ja generalnie mam mieszaną skórę, świecenie się po kilku godzinach to normalna sprawa.
Puder jest całkiem wydajny, kupiłam go jakieś 2 miesiące temu - przy codziennym stosowaniu, zostało mi go jeszcze sporo.
Za to, że mogę rano dłużej pospać i szybko wykonać makijaż - ulubieniec!