Color Care, Szampon rewitalizujący do włosów rozjaśnianych

Color Care, Szampon rewitalizujący do włosów rozjaśnianych

Szampon Rewitalizujący Dove - w 1/4 składa się z mleczka nawilżającego. Łagodnie oczyszcza włosy, zapobiega ich wysuszeniu, sprawiając jednocześnie, że odpowiednio nawilżone włosy stają się jedwabiste i pełne blasku. Szampon zawiera filtr UV, który chroni przed słońcem i sprawia, że nawet latem kolor dłużej utrzymuje intensywność i połysk

Cena: 9 zł / 200 ml

nie dla mnie

Taki średni ten szampon. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, włosy jakby bardziej błyszczące, ale troche je plącze, a ostatnio po którymś z kolei umyciu pojawił się lekki łupież :/ już go nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: od ok. 3 tygodni

nie bardzo

Nie lubię się z szamponami Dove - każdy mi włosy przetłuszcza, choć inne tego nie robią. Do tego plącze mi włosy nieco bardziej niż inne, szkoda też, że nie nawilża, tak jak obiecane jest na opakowaniu. Zdarzały mi się też strupki na głowie, jak go używałam.
Ja już na pewno do tych szamponików nie wrócę.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiące

najlepszy !

Jest to najlepszy szampon do włosów rozjaśnianych jakikolwiek używałam. Włosy są miękkie, nawilżone, puszyste i ładnie się błyszczą.
Doskonale się rozczesują.

Naprawdę szampon godny polecenia wszystkim blondynkom :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: oj nie pamiętam

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Najlepszy szampon:)

Wspaniale działa na mój zniszczony farbowany, platynowy hełm. Włosy są miękkie i ładnie pachną. Dobrze się pieni i nie trzeba myć włosów dwa razy. No i włosy się po nim fajnie rozczesują :).
Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: dużo

i tu Was zaskoczę

Bardzo dobry szampon, gęsty,
pachnący, świetnie się pieni,
jak wszystkie z dove. Nie ma
mowy o plątaniu, za co go
bardzo cenię.
No nie wiem, czy pogłębił mój
kolor blond. Połysk jakiś tam
jest, ale i tak używam masek.
Nie wiem czy go kupię jeszcze,
ponieważ ogólnie odchodzę od
dove. Szybko może znudzić.
Wydaje mi się, że ten przeciw
łamaniu się włosów jest lepszy. Jednak nigdy już nie skuszę się na Dove, ponieważ firma produkująca te kosmetyki prowadzi ciągle testy na zwierzętach, co mnie bardzo szokuje. Testowanie tego typu rzeczy w ten sposób jest bezcelowe i nieetyczne. Ocena wysoka, ale ponownym zakupom Dove mówię po prostu NIE.

Używam tego produktu od: zaprzestałam

jeden z niewielu

Ten szampon jak i jego kolega do ciemnych włosów są dla mnie idealne. Mam bardzo gęste, puszące się i rozjaśniane (czytaj zniszczone) włosy. Po myciu tym szamponem moje kudełki są miękkie śliskie w dotyku ale NIE OBCIĄŻONE, a to dla mnie bardzo ważne bo wtedy łatwiej je się układa i podnosi u nasady. Myję włosy codziennie więc nie oceniam jak tam z przetłuszczaniem po nim :-)
Dodatkowo nie podrażnia skóry głowy tak jak niektóre loreale.

Jeden minus - jest mało wydajny

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo

fajny

Ten szampon jest akurat fajny, dobrze się pienił, fajnie pachniał, nie pamiętam, żeby podrażnił mi jakoś skórę głowy no i nie wysuszał.
Jednak do mycia głowy wolę delikatniejsze, dziecięce szampony, bez SLS i innych detergentów.Używam tego produktu od:kiedyś

fantastyczny!

pierwszy szampon który pozwolił mi uwierzyć w to co jest napisane na jego opakowaniu...naprawdę widać efekty...przede wszystkim włoski nie żółkną, ja mam kolor platynowy blond i zawsze miałam z tym problem,teraz to się zmieniło:)wyrażnie też wzmacnia włosy,plecam!

Używam tego produktu od:6 m-cy

Mój ulubiony

Bardzo dobry szampon do włosów rozjaśnianych, sama mam rozjaśnione i bardzo połamane włosy.
Używam już jakiś czas i muszę stwierdzić ze jest super, bardzo podoba mi sie tez zapach.
Włosy łatwo sie rozczesują, nie trzeba nawet nakładać odżywki.

Używam tego produktu od :miesiąć

Taki sobie!

Ja juz nie wiem czego mam uzywac ;( moje wlosy to jedno wielkie siano, po trwalej, potem po codziennym prostowaniu, po zafarbowaniu na blond...Uzywalam przeroznych szamponow do wlosow mega mega zniszczonych, ale niestety nic to nie pomoglo (nie mowiac juz o odzywkach, maseczkach, itp). Wiec sprobowalam szamponu do wlosow rozjasnianych, na opakowaniu bylo napisane, ze wygladza, nie sa takie sianowate po utleniaczu zawartym w farbie...Niestety, jak dla mnie kolejna porazka, moze dla osob o prawie w ogole nie zniszczonych wlosach cos by zdzialal, u mnie moze tylko rzadziej sie wlosy przetluszczaja ;(

Używam tego produktu od:kilku tyg

świetny;]

Bradzo dobry szampon:D Dzięki niemu nie miałam w ogóle zniszczonych włosów po rozjaśnianiu.Były mieciutkie i błyszczace;] Ma ładny zapach, dobrze sie pieni i jest bardzo wydajny

Używam go razem z maseczką i odżywką z tej samej serii, wiec moze dla tego mam takie swietne efekty;] Bo do obu również nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ważne jak dla mnie ejst równiez to ze mimo iz uzywam go juz 2 miesiące włosy nadal sie na niego nieuodporniły

Na pewno go jeszcze kupie , ale za jakis czas zeby zrobic włosa troche odmiany;D

Używam tego produktu od:2 miesiące

nic do zarzucenia

Kupiłam ten szampon, ponieważ mam mocno rozjaśnione włosy i sa w związku z tym przesuszone i dosyć słabe.
W szamponie tym zdecydowanie spodobała mi się konsystencja, mycie nim włosów to dla mnie naprawde duża przyjemność + ten zapach taki kremowy :-) Jednak jak dla mnie, mógłby bardziej nawilżać, chociażby jak gliss kur, wtedy byłabym naprawdę bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc