Luxurious Volume, 7 day Volume Treatment (7-dniowa odżywka zwiększająca objętość włosów)

Rewolucyjna formuła, opracowana specjalnie z myślą o cienkich włosach, zawiera koktajl protein, keratyny i stylizujących polimerów. Dzięki niej preparat zwiększa objętość kosmyków, abyś mogła cieszyć się bujną fryzurą przez cały tydzień. Nawet jeżeli natura obdarzyła Cię przyklapniętym i cienkimi kosmykami, innowacyjna technologia doda im objętości już podczas mycia.
Zmniejsza łamliwość włosów, regeneruje zniszczone strefy i poprawia sprężystość włosów. Wyjątkowa formuła zapobiega i redukuje efekt elektryzowania włosów.

Kuracja do stosowania także pod prysznicem.
Zapewnia objętość do 7 dni, utrzymującą się niezależnie od kolejnych myć włosów.

Lepsza niż zwykła odżywka tej serii ale...

Kupiłam całą serię: szampon, odżywkę i odżywkę 7- dyniowa i muszę przyznać, że ta ostatnio choć spektakularnej objętości nie nadało to nie obciążyła mi włosów jak zwykła odżywka luxurious volume. Mój sprawdzony sposób na tą serię kosmetyków to najpierw użycie odżywki potem szamponu i dopiero odżywki 7- dniowej i wtedy jako tako to działa. Ja jednak przy moich długich acz kolwiek cieńkich i delikatnych włosach po skończeniu tego co mam w domu więcej nie powrócę do tych produktów bo cena nie jest adekwatna do efektów na mojej głowie.

naprawdę widocznie dodaje objętości

Moje włosy: cienkie, delikatne, dość suche (farbowane)
W produktach do włosów oprócz odżywienia szukam przede wszystkim objętości, dlatego wypróbowuję wszystko, co ma napis "volume" na opakowaniu ;)

Nie powiem już, ile opakowań tego kosmetyku zużyłam - od pierwszego zakupu ta odżywka jest zawsze w mojej łazience. Zapas robię zawsze na promocji, bo cena jest dość wysoka za stosunkowo nieduże opakowanie.

Niezależnie od tego, to kosmetyk naprawdę wart swojej ceny - bo działa! Co wcale nie jest takie częste w przypadku odżywek do włosów - większość specyfików mających nadać włosom objętości kończy swoje działanie na obietnicach. Tutaj efekt jest widoczny! I to aż do kolejnego mycia, więc przez kilka dni (nie wiem, czy utrzymałby się akurat 7 - ja przy kolejnych myciach po prostu nakładam znowu tą odżywkę. W te 7 dni akurat jakoś nie chce mi się wierzyć, ale 3 to bardzo dobry wynik).
Odżywkę nakładam na kilka minut podczas prysznica (około 5 małych, niepełnych pompek, taka ilość spokojnie wystarcza, wmasowana dokładnie w całą skórę głowy i włosy u nasady). Po jej zmyciu nakładam później jeszcze inną odżywkę do włosów do spłukiwania, regenerującą albo zwykłą John Frieda też z serii na objętość, nie zmniejsza to siły działania tej 7-dniowej.

Po wysuszeniu włosy są rzeczywiście wyraźnie uniesione u nasady. Porównując z innymi stosowanymi przeze mnie kosmetykami mającymi dać ten efekt, ten jest zdecydowanie najlepszy wśród odżywek. Lepiej mogą sobie radzić jedynie dedykowane efektowi objętości spraye do stylizacji, raczej fryzjerskie niż drogeryjne, ale w nich efekt jest krótkotrwały - ta odżywka daje efekt na długo.
Produkt nie podrażnia też skóry głowy, zostawia włosy odżywione i nawilżone jak tradycyjna odżywka do suchych włosów.
Ma wygodne opakowanie z pompką.

Poza niezbyt dużym opakowaniem, przez co cena jest wysoka, nie mam do niego zastrzeżeń.
Mój numer 1 w dodawaniu objętości, w pełni zasłużone KWC, polecam takim jak ja właścicielkom delikatnych włosów.