Color Care, Odżywka rewitalizująca do włosów rozjaśnianych

Color Care, Odżywka rewitalizująca do włosów rozjaśnianych

Odżywka rewitalizująca Dove - odbudowuje strukturę włosów, dbając szczególnie o przesuszone i łamliwe końcówki. Ułatwia rozczesywanie. Przy regularnym stosowaniu włosy będą bardziej miękkie i sprężyste.

dla loczków - tak

świetna seria !
kiedy sobie rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem Joanny w spreju bardzo mi ta seria pomogła w odbudowie włosów.

plusy :
+ sprężyste, niepuszące sie loki
+ włosy dobrze sie układały
+ przyjemnie sie ją stosuje - dla mnie to bardzo ważne, takie małe zboczenie ;)
+ ładny zapach
+ można stosować codziennie, nie obciąża
+ nawilża, regeneruje włoski
+ lśniące i błyszczące loki :):)

polecam naprawdę, ciężko mi znaleźć dobre kosmetyki do loków a ta seria jest bardzo dobra, spełnia obietnice producenta i do tego ślicznie pachnie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: no kilka ;)

tak!

no, no, no! od 2 tygodni rozjasniam wloski i po tej odzywce sa pieknie, lsniace i mieciutkie!!!

ale najlepsze bylo to, ze mama ciagle powtarzala mi, ze sobie zniszcze wlosy rozjasnianiem.. i co? GUZIK ;p

jak narazie nie znalazlam lepszego produktu!

Używam tego produktu od:2 tyg

działa

rozjaśnia moje rude włosy nadając im takie piękne refleksy w kolorze czerwonego złota, ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość, ma ładny zapach. niestety niezbyt dobrze odżywia i nawilża, ale za tę cenę warto wypróbować. ja na razie przy niej zostanę:)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

super

Nie mam włosów rozjaśnianych, tylko wielokrotnie farbowane i do moich włosów jest świetna. W dodatku odbudowała mi moje końcówki zniszczone w pracy (ach to machanie ciagle wlosami w lewo i w prawo:/) - wybaczę jej nawet zapach, ale jednak coś musi mieć wspólnego z henna treatment wax, bo śmierdzą tak samo - szarym mydłem ;] Ale ważne że działa!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niezla

Calkiem jest nie zla,jak ktos powiedzial "za taka cene".Odzywia wlosy,osobistego "rozjasniania" nie zobaczylam,no moze po uzyciu wlosy sa naprawde bardziej gladkie,jedwabiste.

Używam tego produktu od:1roku

działa

Moje włosy są troszkę wymęczone farbowaniem, poza tym codziennie dobijam je prostownicą, więc moja odżywka musi być porządna. Ta z Dove daje naprawdę fajne efekty
+ włosy są miękkie i takie leciutkie
+ przyjemnie się ich dotyka
+ dodaje blasku
+ ładnie pachnie

- niestety z końcówkami trochę sobie nie radzi, trzeba używać innych preparatów, żeby naprawić zniszczone końcówki.

Ale za tą cenę naprawdę warto kupić i spróbować.

do bani

nie wiem, co mialaby mi zrewitalizowac...moze wlosy na nogac (kilka razy uzylam jej zamiast zelu do golenia, bo ten akurat mi sie skonczyl), bo te na glowie wcale jej nie polubily. w polaczeniu z szamponem, to takie dwa koszmarki, ktore stopniowo robia z wlosow coraz bardziej dorodny snopek siana.
nie radzi sobie z wlosami, ktorych kondycja w normalnych warunkach jest calkiem niezla.
wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno do celow roznych

bardzo, bardzo fajna.

Odżywka jest świetna. Wcześniej używałam Nivea- jedwabny blask, czy jakoś tak, i muszę przyznać że choć zawsze bardziej byłam z Nivea, to Dove tym razem przerósł ją zupełnie. Po Nivei na palcach zostawały mi włosy- po Dove, choćbym niewiem jak wsmarorywała tą odżywkę, nie ma ani jednego. Jest za to efekt. Jest też lepsza od tego beznadziejnego sunsilka dla włosów blond który ROZŻÓŁCA włosy.
Ta odżywka jest naprawdę w porządku.
I muszę dodać że jest wydajna.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: niewiele

bez rewelacji

musze powiedzie ,że nie jestem zadowolona z tej odżywki...mam wrażenie , że wogóle nie nawilża, kiedy nałoze ja na włosy wszystko jest super (ma śliczny , piękny zapach :) :) ) ale to wszystko.. po spłukaniu i wysuszeniu..wydaje mi sie , ze są one jeszcze bardziej suche, bez blasku. Dodam że używamłam całej serii Dove. ale jak narazie nie spełniła ona moich oczekiwań.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobra :D

Pierwszy kometyk do wlosow Dove , ktory postanowilam wypróbowac. Rozjaśniam wlosy i postanowilam kupic kosmetyk do wlosow rozjasnianych-suchych i zniszczonych. Moj wybór padł na tą odżywke, poniewaz wiele juz kosmetykow do wlosow wypróbowalam,a ze lubie testowac, wiec postanowilam nabyc ta wlasnie odzywke;) Odzywka ładnie pachnie, nie obciąza wlosow(!!) a tego sie najbardziej balam:)stosuje ja rownoczesnie z odzywka bez splukiwania z Joanny z serii Blond System- balam sie ,ze moje wlosy beda obciązone.. kolejny plus to zapach , lekka,leista konsystencja (akurat w tym przypadku nie wiem czy to dobrze) :) wlosy są sprężyste, miękkie i błyszczące;)