Color Care, Mgiełka Wygładzanie i Blask do włosów rozjaśnianych

Color Care, Mgiełka Wygładzanie i Blask do włosów rozjaśnianych

Mgiełka Wygładzanie i Blask Dove - to innowacyjny produkt do codziennej pielęgnacji, nadający połysk włosom rozjaśnianym. Zawiera odbijające światło drobiny, które podkreślą blask koloru. Do stosowania wtedy, gdy chcemy osiągnąć efekt większego połysku. Dwufazowy płyn należy wstrząsnąć przed użyciem, a następnie rozpylić 4 razy na włosy krótkie, 6 na półdługie i 8 razy na długie. Mgiełkę należy rozpylić na włosy suche lub mokre z odległości 20 centymetrów.

Cena: 10 zł / 125 ml

Nie dla mnie

Mgiełkę dostałam w prezencie, gdy byłam jeszcze blondynką i niestety, ale się na niej zawiodłam...

- wg mnie ma bardzo nieprzyjemny, ciężki zapach, wyczuwa się dość dużo chemii
- bardzo słabo wygładzała włosy
- włosy pozostawały po niej szorstkie
- wystarczyło użyć odrobinę za dużo a sklejała włosy
- włosy bardzo szybko się po niej przetłuszczały

Wypróbowałam z kilkoma różnymi szamponami, odżywkami i maskami, i po każdym był ten sam rezultat...

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: Rok temu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Taki sobie...

Dobra mgiełka jeśli chodzi o wygładzenie...ale w moim przypadku po jej użyciu włosy prędko się przetłuszczają!! do tego zapach jakoś nie podchodzi mi, pachnie jak mydło.

Używam tego produktu od: raz kiedyś
Ilość zużytych opakowań: małe

Tak, ale Nie

Produktów do stylizacji generalnie nie używam, wolę dobre maski i szampony, ponieważ moje włosy są bardzo długie, żyję więc w/g zasady albo- albo.
To jest wyjątek, nie znając się na takich produktach trafiłam z zakupem w dziesiątkę.
Produkt zdaje się już wycofany, więc tylko opowiem, jak było. To spray dwufazowy, należy przed każdym rozpyleniem mocno wstrząsnąć, rozpylać z daleka.
Nie powodował sklejania włosów, nie wysuszył ich, nie rozdwajały się końcówki, włosy były jedwabiste i dobrze się układały. Bez problemu można było ułożyć miękkie fale i miały one połysk.
Wspaniały zapach Dove, oczywiście ten spray też posiadał.
Nawet gdyby był na rynku, nie kupie, ponieważ od jakiegoś czasu odeszłam od Dove, bo nie odpowiadają mi elementy polityki prowadzonej przez ten koncern, coś niecoś na ten temat czytałam.

Dieta na trądzik

Bardzo Dobry!

Bardzo fajna mgiełka, jedna z najlepszych jakie miałam.
Dawno temu kupowałam ją...nie dawno sobie o niej przypomniałam, teraz nie mogę jej nigdzie dostać..chyba ją wycofali. A szkoda bo nadawała miękkość. blask i miała przepiękny zapach.

cud, miód i orzeszki:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Dobry

Dostałam w prezencie, dopiero jakiś czas temu zaczęłam stosować. Włosy po tej mgiełce są delikatne, nie plączą się, są wygladzone i miłe w dotyku.
Dobrze się rozpyla i ma przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:2009

dobra

Fajna mgiełka za małe pieniądze,kupiłam ją ponieważ lubię w letnie dni co jakiś czas odświeżać włoski.
Na pewno mgiełka nabłyszcza i wygładza oraz fajnie pachnie i ma bardzo dobry psikacz dzięki czemu kosmetyk jest rozpylany a nie psikany jednolitym strumieniem,jedyny minus to że łatwo można z nią przesadzić i wtedy mocno obciąża włosy nawet bezpośrednio po ich myciu.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Świetna!

Uwielbiam te mgiełke. Świetnie nabłyszcza włosy, sprawia, że są miękkie, nawilżone i co najważniejsze wygładzone! ;)
Dlatego zawsze po umyciu włosów muszę spryskać je właśnie tą mgiełką. Efekt jest świetny!
Jej zapach jest bardzo przyjemny - jak cała seria dove, chociaż nie utrzymuje się długo na włosach.
Plusem jest również to, że ten produkt ułatwia rozczesywanie włosów oraz to, że jest niesamowicie wydajna.
Polecam! Sama zużyłam już 5 albo 6 opakowań (nie pamietam) i napewno beda następne! ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

cudo

Nie wyobrażam już sobie codziennego suszenia i rozczesywania włosów bez tej mgiełki. Po użyciu włoski są takie fajne, miękkie gładkie i błyszczące chociaż jak się za dużo psiknie mogą nie wyglądać jak myte kilka godzin wcześniej, ale dla mnie jest najważniejsza ta łatwość rozczesywania. Jedną gwiazdkę odejmuję za wydajność a raczej jej brak.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

dziwna

Na pewno jest bardzo wydajna, nie mogę jej wypsikać;).
No ale z włosami za bardzo nie robi nic, oprócz tego, że się rozczesują fajnie i są lekko wygładzone.
Taka nijaka.
Wolę zdecydowanie odżywki bez spłukiwania nie w sprayu.

Używam tego produktu od:oj długo i się nie kończy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dosyć dobre :)

Mgiełka dosyć dobra, ale nie jakaś rewelka. Ot, taka mgiełka. Nie nawilżała, ale nie szkodziła, dosyć przyjemnie i pudrowo pachniała. Używałam jej na włosy bez odżywki do spłukania, jak nie miałam czasu na odżywkę. To wystarczyło tylko spryskać i gotowe:)
Używałam jej też przed zakręceniem loków na wałki zamiast środku stylizacyjnego i tu spisywała się dobrze
Poza tym, była tak lekka jak poranna rosa :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jako dopełnienie

Jeśli w ogóle używam jakiejś mgiełki do włosów, to nie jako samodzelną odżywkę, tylko dopełnienie balsamu do spłukiwania. Od samej mgiełki (która pewnie w co najmniej 90% składa się z wody) nie oczekuję cudu. Tą kupiłam, bo nowa odżywka zupełnie nie radziła sobie z moimi włosami i musiałam ją wspomóc. Mgiełka rozwiązała kilka problemów - łatwiejsze rozczesywanie, wygładzenie i zmiękczenie włosów, lekkie ujarzmienie puszących się końcówek - to jej zasługi. Nie sprostała ochronie końcówek przed przesuszeniem, łamaniem i rozdwajaniem, ale cóż - producent chyba tego nie obiecywał. Wzmocnienia blasku niestety nie zauważyłam, a to przecież obok wygładzenia główne zadanie tego kosmetyku. Moich włosów nie obciążała i nie sklejała, mimo stosowania większych ilości niż zalecane (ok. 12 psiknięć na długie włosy - więcej przy końcach, mniej przy głowie). Ogólnie raczej do włosów bezproblemowych.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

super :)

no więc. dla mnie jest to super kosmetyk! :) co prawda, nie zauważyłam, żeby mi po nim jakoś zaczęły lepiej lśnić włosy, ale przynajmniej w moim przypadku mniej się puszą. po spryskaniu także, kiedy odczekam chwilę i dotykam swoich włosów czuję że są one bardziej miękkie w dotyku. to jest dla mnie super :) stosuję tę mgiełkę przed każdym ważniejszym wyjściem :))

Używam tego produktu od: dłuuuugo ;)