Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Frivole EDP

Frivole EDP

Frivole to perfumy wywołujące radość zapachem zielonej mandarynki, bergamotki, limonki i pomarańczy w nutach głowy, wesołym jaśminem, lilią i peonią jako nuty serca oraz delikatną paczulą i irysem jako nutami bazowymi.

Nuty głowy: zielona mandarynka, limonka, bergamotka.
Nuty serca: jaśmin, lilia, peonia.
Nuty bazy: paczula, irys.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Złodziejska zdobycz

Kwiatowa nuta i słodkość urzekła mnie od samego początku. Mama moja przywiozła sobie ten zapach z Paryża. Dla siebie. Spodobał mi sie bardzo. Jest to słodki zapach, zwiewny, dziewczęcy. Dlatego tez ukradkiem psikalam sie, i wysłuchiwałam maminych krzyków " nie ruszaj moich perfum". Oszczędność mamy jest na tyle duża, ze do dzisiaj mozemy cieszyć sie ich zapachem. Bardzo wydajne. Wystarczy małe psiknięcie na cały dzien. Dodatkowo przy zakupie otrzymuje sie opakowanie do przelania perfum do torebki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490106].usefull || 0 }}% pomocna.