Federico Mahora, FM 81 Intense EDP

Federico Mahora, FM 81 Intense EDP

Zapach dysponuje ekscentrycznym ale zarazem wyjątkowo subtelnym charakterem. Pochodzi z kwiatowej rodziny zapachowej w której świeży, kwiatowy zapach, przeplata się z nutą zielonego jabłka i ogórka. Delikatny typ perfum 81 FM sprawia, iż nadaje się on dla kobiet w każdym wieku. Przyciąga on swoją świeżością i idealnie sprawdza się w wiosenne i letnie dni.

Charakter: ekscentryczny, ale subtelny
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: zielone jabłko, ogórek, magnolia
Nuta serca: konwalia, róża, fiołek
Nuta bazy: sandałowiec, ambra

Zaperfumowanie: 30%

Nowa wersja ze zmienionymi nutami zapachowymi.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

Przez lata był nr 1

Zapach 81 był ze mną przez lata, kiedyś mój nr 1 później chyba bardziej z przyzwyczajenia, obecnie nadal go używam ale poszukuje czegoś nowego bo uznałam, że czas na zmiany. Dobry zapach zwłaszcza na lato chociaż ostatnio stał się dość mocno pospolity (połowa znajomych pachnie albo DNKY Be Delicious albo FM 81 ( ponoć odpowiednikiem ale miałam jeden i drugi i jednak się różnią od siebie). To co w tym zapachu przemawia na jego korzyść to napewno:
+ Świeżość
+ Trwałość (tu zalsuguje zdecydowani na ocenę 10/10, użyty rano pachnie nawet na drugi dzień na ubraniu)
+ Intensywność
+ Wydajność
+ Cena
+ Opakowanie
Minusy:
- kiedyś ulubiony obecnie wydaje mi się dość płaski (taki dobry dla nastolatek).

Ogólnie oceniam na 5 i polecam wypróbować :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492796].usefull || 0 }}% pomocna.