Color Care, Maseczka Dawka Nawilżenia do włosów rozjaśnianych

Color Care, Maseczka Dawka Nawilżenia do włosów rozjaśnianych

Maseczka Dawka Nawilżenia Dove - to profesjonalna kuracja nawilżająca do włosów zniszczonych i osłabionych rozjaśnianiem. Intensywnie regeneruje zniszczone włosy, nie obciąża ich i wpływa na odbudowę ich prawidłowej struktury. Włosy stają się silne i miękkie w dotyku. Maseczkę można stosować codziennie zamist odżywki, gdy włosy są szczególnie zniszczone i osłabione. Należy ją wetrzeć w umyte i wilgotne włosy, po 3 minutach spłukać. Jeżeli kondycja włosów jest dobra wystarczy ją stosować raz w tygodniu.

Cena: 16 zł / 150 ml

polecam

jako że jestem włascicielka włosów rozjasnionych , a takie włosy potrzebuja "nawilżenia" ,
zakupiłam ta maseczke ponieważ byłam zadowolona z innych produktów tej firmy , i sie nie zawiodłam ,polecam ,
- łatwo sie rozprowadza
- włoski sie łatwo rozczesują
- sa miłe w dotyku
- cena jest ok
Używam tego produktu od:2 miesiące

Na 5+

Zacznę od tego że mam długie bardzo mocno rozjaśnione włoski i ze względu na ich zapuszczanie nie podcinam im rozdwojonych końców. Poszukiwałam dobrej maski i taką znalazłam! Dove jest idealna!
+ Ma lekką konsystencję, więc łatwo jest ją rozprowadzić na włosach bez strachu o przesadę i obciążenie włosków.
+ Zapach mocny, mydlany ale piękny ,typowy dla produktów Dove.
+ Mocno nawilża, wygładza i jakby skleja rozdwojone końce, bo przestają być widoczne.
+ Włosy są miękkie, łatwiej się rozczesują, długo pachną, nie przetłuszczają się, lśnią!

- Włosy po myciu mogłyby się łatwiej rozczesywać bo z tym zawsze jest problem przy długich i rozjaśnionych włosach, ale jest przeciętnie.

Ogólnie polecam i ja też jeszcze nie raz ją kupię bo jest naprawdę świetna w swojej kategorii.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry, polecam

Po użyciu maski włosy są mięciutkie, gładkie i bardzo dobrze się rozczesują. Zbyt częste stosowanie powoduje jednak obciążenie włosów. Długo utrzymuje się na włosach taki intensywny mydlany zapach, ale można się przyzwyczaić. Mimo, że nie mam rozjaśnianych włosów to i tak ją używam.
Na pewno będę ją kupować w przyszłości.
Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Cellulit mity

Super

Bardzo fajny. Naprawdę nawilża włosy. Dzięki niemu się nie plączą, są gładkie. Fajna konsystencja. Wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu. Jest bardzo gęsty, ja uwielbiam gęste kosmetyki Świetny zapach.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

TAK

Jakis czas temu uzywalam tej maseczki i nie moge na nia zlego slowa powiedziec, bo: wlosy byly ladne; nie byly obciazone, nie przetluszczaly sie tak szybko jak po innych, nie elektryzowaly sie, byly ladnie nawilzone, lekkie i puszyte..nie wiem czy do niej wroce, ale uwazam jest godna polecenia, minus za zapach, mogliby cos zmienic bo wszystkie kosmetyki Dove maja zapach na jedno kopyto ;)

Używam tego produktu od: jakies 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Świetna

używam po każdym myciu ze względu na świeżo dekoloryzowane włosy, które były naprawdę spalone była guma, ta maska jest niesamowita, bardzo mocno nawilża, wygładza, nie obciąża ani nie powoduje przetłuszczania,
niska cena a dobra jakość jak na drogeryjny kosmetyk

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:początek 1

ok

jest to dobra i skuteczna maseczka. jedynie co zapach troche mnie mdli, ale wszystkie dove produkty maja taki duszacy zapach jak dla mnie. Włosy sa po niej mile wygładzone, dobrze sie rozczesuja no i jest tylko na 3 minuty:)

Używam tego produktu od:2 tydgoni
Ilość zużytych opakowań:1/4

bardzo dobra!

Porządnie nawilża, regeneruje blond włosy, są po niej takie fajne świetliste, cudnie się układają, błyszczą.
Zapach i konsystencja jak najbardziej w porządku, jedna z lepszych masek jakie miałam.

Używam tego produktu od:długo

b. dobra :)

Bardzo dobra odżywka, ma delikatną jedwabistą konsystencję co sprawia, że dobrze się ją nakłada. Zapach typowy dla Dove, nie przeszkadza ani nie zachwyca, na drugi dzień pachnie równie intensywnie. Po użyciu włosy są lśniące i puszyste, łatwo się rozczesują i ślicznie pachną. A jeśli chodzi o działanie regenerujące... używam jej od około tygodnia i za dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, ale + za to, że nie wypadają jak zwykle po rozjaśnianiu. Ogólnie godna polecenia, ale nadal szukam jeszcze czegoś innego :)

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo dobra

bardzo dobra maska do rozjaśnianych włosów - po użyciu włosy są niewiarygodnie gładkie i miękkie - czuć nawilżenie, o dziwo - mimo, że preferuję kosmetyki bezzapachowe - zapach tej maski mi odpowiada, ponadto - stosując po każym myciu odżywkę z tej serii - zauważyłam subtelne rozjaśnienie koloru włosów. nie uczuliła mnie! naprawdę polecam:)

bdb+

Idealna do włosów delikatnych-a takie właśnie są rozjaśniane włosy.

Produkt bardzo mi odpowiada, włoski są miękkie, bardzo gładkie i śliskie, czyli takie jak lubię.

Maseczka jak produkty Dove jest dość rzadka, więc o oszczędności nie ma mowy, ale opakowanie jest duże 250 ml, (standardowa maseczka 150ml) Różnica jest widoczna, ponieważ używam tę maseczke na zmianę z b.dobra(tak mi się wydawalo) odżywką.

Szczególnie lubię ją za to, że nie obciaża włosów, nie przetłuszcza i zmiękcza:)

Polecam wszystkim blondasom:D

Używam tego produktu od:m-c

mocna czwórka.

Używalam tej maski na zimę, ale dobrze pamiętam jej działanie.. ;)

Nie uważam tego za jakiś kosmetyk wszech czasów, aczkolwiek na pewno ma działanie powyżej przeciętnej. Po tej masce włosy były nawilżone, gładkie, błyszczące i pachnące ;). Używałam jej 2, 3 razy w tygodniu w zależności od chęci :D. Miło ją wspminam, kosmetyk wygrzebałam do samiuśkiego końca.

Polecam serdecznie i raczej do niej wrócę zimą :) (jakoś wtedy lubię ją używać :D)

Używam tego produktu od: używałam na zimę
Ilość zużytych opakowań: 1 do samego konca