Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kej, Naturalny olejek pomarańczowy

Kej, Naturalny olejek pomarańczowy

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 6,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Olejek o charakterystycznym, typowym dla tych owoców zapachu. Wywołuje uczucie relaksu i dobre samopoczucie. Działa antydepresyjnie i lekko uspokajająco. Pomaga przy bezsenności. Jest wspaniałym olejkiem na zimę jako olejek kąpielowy w okresie chłodów, z tym zastrzeżeniem, że nie wolno stosować więcej niż cztery krople na wannę normalnej wielkości, jeśli chce się uniknąć podrażnień skóry. Zmieszany w równych ilościach z olejkiem cytrynowym, a następnie rozcieńczony, stanowi dobry płyn do płukania ust, ze względu na swe tonizujące właściwości w odniesieniu do dziąseł.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

Cechy produktu

Formuła
zapachowa
Opakowanie
w butelce
Konsystencja
olejek
Pojemność
<50ml
Skóra
normalna
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

 • Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

przyjemny

Często u mnie gości. Ma zapach prawdziwej, świeżej pomarańczy. Używam go głównie do kominka. Dwie kropelki w zupełności wystarczą żeby cały pokój pięknie pachniał pomarańczami.
Używany do wanny bardzo uprzyjemnia kąpiel.
Trzeba z nim uważać. Jeśli do kominka wlejemy choć odrobinkę za dużo przyprawia o zawroty głowy. Dwie kropelki w zupełności wystarczą.
Buteleczka malutka, ale wygodna. Kroplomierz dobrze odmierza. Plus za cenę. To jeden z najtańszych olejków eterycznych.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Producent słusznie ostrzega

Zjadłam zęby na tym olejku. Leję go zimą do kąpieli, do kominka, czasem troszkę do balsamu. Ale to, co pisze producent, należy traktować poważnie - olejki eteryczne z cytrusów, mimo przyjemnego, jak na czysty olejek eteryczny, zapachu mogą podrażniać skórę (wyjątkiem jest mandarynka).

Działanie: Typowy olejek poprawiający nastrój. Nie stwierdziłabym, że pobudza, raczej wywołuje pozytywne skojarzenia. Pachnie dokładnie tak, jak skórka owocu: kwaskowo-słodki, lekko aromatyczny. Dwie krople zupełnie wystarczą, żeby kąpiel mocno pachniała, ale większa ilość podrażnia - po pięciu kroplach miałam ochotę wydrapać sobie swędzącą i piekącą skórę.

Kwestie techniczne: Olejek jest żółty; jeśli kupuje się go z myślą robienia zapachowych mgiełek, trzeba być świadomym, że może zostawić plamy na tekstyliach. Opakowanie to szklana buteleczka z ciemnego szkła z plastikowym kroplomierzem, który dozuje szybko i dokładnie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  64
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking