Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Korektor w sztyfcie 'Zero niedoskonałości'

Korektor w sztyfcie 'Zero niedoskonałości'

Pojemność 1,4 g

Kremowa konsystencja korektora idealnie dopasowuje się do skóry, jednym gestem pokrywając cienie i niedoskonałości.
Formułę kosmetyku wzbogacono w olejek z róży muska, który wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry.
Korektor dostępny jest w 6 różnych odcieniach dopasowanych do różnego typu karnacji.

do twarzy
kryjące
w sztyfcie

Całkiem spoko

Kupiłam kiedyś w akcie desperacji, gdyż na szybko potrzebowałam nowego korektora. Muszę przyznać, że ten jest dosyć fajny: ładnie zakrywa nasze niedoskonałości, dość długo się trzyma i kolor super wtapia się w koloryt naszej skóry (ja akurat miałam odcień "jasny róż"). Niestety po 2 miesiącach stosowania trochę zasechł i ciężko było go nakładać, no i niestety, gdy kupiłam podkład z innej firmy niż Yves Rocher to troszkę się wyróżniał i trzeba było mocniej się skupić na "zapodkładowaniu" tego miejsca, aby nie odznaczało się za bardzo :) Jednakże uważam, że jest bardzo dobry. Tylko cena troszku za wysoka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495681].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Korektor długi czas był moim jedynym choć muszę przyznać że nie kamuflował w 100% wszystkich niedoskonałości i nie zawsze idealnie współgra z każdym podkładem to umiejętnie nałożony spełnia swoją rolę tym bardziej teraz gdy stan mojej cery poprawił się na tyle, że do ukrycia są tylko drobne niedoskonałości zamiast wielkiego wysypu.
Plusy:
+ Wygodne, estetyczne opakowanie
+ Dobrze kamufluje drobne niedoskonałości
+ Konsystencja sprzyja aplikacji
+ Trwały
+ Nie uczula
+ Wydajny (nawet bardzo)
Minusy:
- Cena (podobną jakość możemy znaleźć w niższej cenie)
- Nie do końca współgra z niektórymi podkładami

Osobise uważam że jest godny wypróbowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492791].usefull || 0 }}% pomocna.