Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Multi Essence 4 w 1 , Multiwitaminowa esencja do pielęgnacji twarzy cery dojrzałej

Innowacyjne rozwiązanie technologiczne do pielęgnacji i kondycjonowania skóry, wykorzystujące dobroczynny filtrat drożdżowy.
Esencja skutecznie doczyszcza, odświeża i rozświetla cerę, zamyka wilgoć w skórze. Płynna konsystencja doskonale wtapia się w skórę – czuć, że skóra pije kosmetyk. Nie klei się i szybko się wchłania.
Zawarty w esencji filtrat drożdżowy, bogaty w uzyskane w procesie fermentacji minerały, witaminy i aminokwasy, natychmiast zwiększa poziom nawilżenia skóry, poprawia sprężystość i elastyczność, rewitalizuje, dodaje skórze witalności.
Witamina C wyrównuje koloryt, dodaje cerze blasku, prowitamina B5 łagodzi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia, a kwas hialuronowy intensywnie i długotrwale nawilża.

Cera
dojrzała
w butelce
płyn
>100ml

Jestem pod wrażeniem

Esencja ma konsystencję toniku oraz delikatny, miły zapach. Używam jej głównie wieczorem, po demakijażu, a przed nałożeniem serum i kremu. Choć na opakowaniu napisane jest, że pielęgnuje jak krem, regeneruje jak maska, tonizuje jak tonik i oczyszcza jak mleczko, nie oznacza, że zastępuje te produkty – należy ją traktować jako kolejny krok w codziennej pielęgnacji, który wspomoże działanie pozostałych. Zaraz po nałożeniu esencji skóra staje się bardziej napięta, a po kilkukrotnym zastosowaniu odczułam, że jest ona lepiej nawilżona, wygładzona i delikatna w dotyku.
Przyznam, że podchodziłam do tego kosmetyku „jak pies do jeża”, zastanawiałam się, czy w mojej codziennej pielęgnacji jest mi potrzebny kolejny kosmetyk i czy w ogóle zauważę jego działanie. Okazuje się, że tak i nie szkoda mi „poświęcić” dodatkowej minuty, aby go zaaplikować – jest tego wart :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603691].usefull || 0 }}% pomocna.