Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pinita Colada, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Pinita Colada, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odświeżająco-chłodzący żel pod prysznic, łączący w sobie aromat soczystego ananasa i orzeźwiającego kokosa prosto z rajskich wysp.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Wakacyjne marzenie

Żele pod prysznic z TBS nie należą do szczególnie fascynujących, jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne - myją, nie podrażniają, ładnie się pienią ale na tym koniec. Dlaczego więc je kupować? Chodzi o ZAPACH (to zresztą główny atut większości produktów do pielęgnacji ciała tej marki).

Pinita Colada dla mnie pachnie jak wakacje w tropikach - słodko, beztrosko i odświeżająco. Kupiłam żel specjalnie na lato i rozkoszowałam się jego zapachem, zmywając z siebie pot i kurz po gorących dniach. Daję mu 4, bo w żaden sposób mi nie zaszkodził - robił, co miał robić, był wydajny no i raz jeszcze cudownie pachniał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551326].usefull || 0 }}% pomocna.