Pinita Colada, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Pinita Colada, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odświeżająco-chłodzący żel pod prysznic, łączący w sobie aromat soczystego ananasa i orzeźwiającego kokosa prosto z rajskich wysp.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

drink pod prysznicem

Płyn pod prysznic zakupiłam przy okazji jakiejś promocji, tak normalnie niezbyt przepadam za ich żelami.

Zalety produktu:
-dobrze się pieni
-nie wysusza skóry
-kremowy
-dobrze myje
-ładne i dobrze skomponowany zapach

WADY:
-niestety przy takiej cenie - mała pojemność
-słaba wydajność

Wspomnienie minionego lata

Przyjemny, wakacyjny kosmetyk. Kupiłam go ze względu na zapach (jak większość kosmetyków TBS) i nie rozczarowałam się :) Żel pachnie smakowicie, owocowo i orzeźwiająco. Obłędny kokosowo-ananasowy duet uprzyjemnia kąpiel, ale na skórze nie trzyma się długo. Konsystencję ma dość gęstą, dobrze pieniącą się, przez co jest wydajny. Niestety twarda, niepraktyczna butla utrudnia jego wydobycie, zwłaszcza przy końcu stosowania.
Wpływu na skórę nie zauważyłam. Prócz tego, że pięknie pachnie i dobrze oczyszcza, nie zapewnia pielęgnacji, ale też nie wysusza.
Nie kupię ponownie, bo to zdaje się seria limitowana, miłe wakacyjne wspomnienie ;)

Wakacyjne marzenie

Żele pod prysznic z TBS nie należą do szczególnie fascynujących, jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne - myją, nie podrażniają, ładnie się pienią ale na tym koniec. Dlaczego więc je kupować? Chodzi o ZAPACH (to zresztą główny atut większości produktów do pielęgnacji ciała tej marki).

Pinita Colada dla mnie pachnie jak wakacje w tropikach - słodko, beztrosko i odświeżająco. Kupiłam żel specjalnie na lato i rozkoszowałam się jego zapachem, zmywając z siebie pot i kurz po gorących dniach. Daję mu 4, bo w żaden sposób mi nie zaszkodził - robił, co miał robić, był wydajny no i raz jeszcze cudownie pachniał.