Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Professional, Color Care, Szampon rewitalizujący kolor włosów blond z efektem płukanki

Szampon rewitalizujący kolor włosów blond z efektem płukanki:

- stopniowa rewitalizacja koloru podczas mycia włosów
- nowoczesna, wydajna receptura szamponu
- łatwiejsze rozczesywanie włosów
- miękkość bez efektu elektryzowania
- lśniące i pełne blasku włosy

podtrzymujące kolor
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne

Idealny szampon dla blondynki

Przypadkiem odkryłam ten szampon i kupiłam na próbę. Pierwsze wrażenia to fantastyczny żółty kolor i miły zapach. Kolejne to dobre pienienie i dobre rozczesywanie włosów po spłukaniu i osuszeniu. Na koniec przyjemne w dotyku włosy i odświeżony kolor. Muszę przyznać, że nawet na odrostach nabrały barwy. Z przyjemnością myje się nim włosy, a jeszcze lepsze efekty są zauważalne po kolejnych myciach włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506451].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemne wrażenia

Potrzebowałam szamponu do odświeżenia koloru włosów i postanowiłam wypróbować szampon rewitalizujący do włosów blond. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne ładny żółty kolor i bardzo przyjemny zapach. Jest to szampon do mycia włosów jednak po nałożeniu nie spłukiwałam go przez ok. 5 minut. Już po pierwszym użyciu widziałam poprawę koloru włosów tzn kolor odzyskał swoją barwę. Po trzech następnych myciach kolor stał się jeszcze ładniejszy i przede wszystkim wyrównał się na całych włosach. Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tego szamponu bo widzę że moje włosy nabrały koloru i są miękkie i miłe w dotyku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502916].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry sposób na odświeżenie koloru

Bardzo fajny szampon o bardzo przyjemnym zapachu i ładnym żółtym kolorze. Już po pierwszym myciu włosów miałam wrażenie że moje matowe włosy odzyskały kolor a po kilku następnych myciach nie było to wrażenie a zauważalny efekt. Nie spodziewałam się takiego odświeżenia koloru i przy tym przyjemności ze stosowania tego szamponu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490486].usefull || 0 }}% pomocna.