Crescendo Mascara (Tusz modelujący)

Crescendo Mascara (Tusz modelujący)

Droga, ale dobra mascara, ułoży każde nawet we wszystkie strony rosnące rzęsy, które stają się miękkie i nie sklejają się. Tusz jest łatwy w nakładaniu, wydłuża rzęsy, nie osypuje się i nie tworzy czarnych podkówek nawet po kilku godzinach. Dostępna w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: ok. 130 zł

słaby

Za taką cenę jest to naprawdę słaby produkt-na początku skleja rzęsy, robią się grudki, efekt bardzo sztuczny, a po jakimś miesiącu po prostu wysycha...Nigdy więcej nie kupię.

naprawdę dobry

Bardzo dobrze "dyscyplinuje" rzęsy.Układa je w równy rządek, oddziela jedną od drugiej, wydłuża, lekko pogrubia i podkręca.Nie osypuje się, nie rozmazuje i jest łatwy do zmycia.Miłe zaskoczenie po rozczarowaniu innymi tuszami HR. :)Ilość zużytych opakowań: 1,5

never again

Jest to zdecydowanie najgorsza mascara, jaką kiedykolwiek używałam. Wcześniej uzywalam mascary Extravagant tejze firmy 3 razy pod rzad i za kazdym razem bylam zachwycona. Potem dostalam na Gwiazdke wyzzej omawiana. I od tego czasu codziennie rano szlaq mnie trafia. Po pierwsze skleja niemilosiernie, z moich rzes robia sie 4 kupki, a jak juz sie zrobia, w zaden sposob nie moge ich rozdzielic. Poza tym grudki, grudki i jeszcze raz grudki. Nie wiem co sie dzieje z ta mascara - przeterminowana byc nie powinna...Moze ja mam jakis sfuszerowany egzemplarz - aczkolwiek byla ona zakupiona w empiku w zestawie ze szminka ;((. Dzieki bogu, ze dostalam ja w prezencie bo jak bym wydala powyzej stowy na mascare, ktora zachowuje sie jak kupiona na targu, to by mnie juz calkowicie krew zalala. Generalnie nie polecam. Jedynym plusem jest to, ze sie niezle trzyma - jak juz sie pomaluje, moge w niej chodzic caly tydzien...;)) A tak na powaznie - nie obsypuje sie, nie rozmazuje i nie splywa. No i ma ladne opakowanie. To tyle.

Serum na zmarszczki

Jedna z lepszych

Faktycznie widać efekt, nie skleja rzęs, trzyma się wytwale, wydłuża i podkręca lekko, a co najważniejsze - nie osypuje się.

bdb

jak wyżej; bardzo polecam!!!szczoteczka bardzo ułatwia ich pomalowanie,a nawet mocno pomalowane nie wyglądają sztucznie