Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Professional, Color SOS, Korektor koloru do odrostów

Professional, Color SOS, Korektor koloru do odrostów

Korektor koloru błyskawicznie retuszuje niechciane odrosty.
Zapewnia odświeżenie koloru i naturalne wykończenie fryzury w kilka sekund.
Kolor utrzymuje się do pierwszego mycia włosów.
Dostepny w 3 wersjach: do włosów blond, brązowych,. ciemnych i czarnych.

dobry produkt

Bardzo fajny produkt. Nie sądziłam, że sprawdzi się aż tak dobrze. Odcień korektora można bez większych problemów dobrać do koloru farby, jaką uprzednio naniosłyśmy na włosy. Jego aplikacja nie zajmuje dużo czasu, poza tym jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy czasu na tradycyjne farbowanie odrostów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523386].usefull || 0 }}% pomocna.

Korektor odrostów

Muszę przyznać, że początkowo podeszłam do tego produkty z pewną rezerwą. Jak do tej pory nigdy nie stosowałam korektorów odrostów, ale niestety ostatnio nie było innego wyjścia. Mam dość ciemne włosy farbowane, za to moje naturalne są w odcieniu blond. Przez to odrosty widać nadzwyczaj wyraźnie. Skusiłam się na produkty Venity i jestem zadowolona z efektów tuszowania. Farba bardzo fajnie skomponowała się z odcieniem reszty włosów, a nałożenie generalnie nie stanowi żadnego problemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517921].usefull || 0 }}% pomocna.

znakomity w awaryjnych sytuacjach

+ W prosty sposób pozwala zatuszować odrosty.
+ Szybko działa, kilka sekund i odrostów nie widać.
+ Wygodny niewielki spray mieści się w torebce.
+ Dostępny w niewygórowanej atrakcyjnej cenie.
+ Mimo małego opakowania poj 75 ml jest całkiem wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502876].usefull || 0 }}% pomocna.

sposoby na włosy z gumką

ładnie kryje odrosty

Wypróbowałam korektor do włosów ciemnych i czarnych na moich kruczoczarnych włosach po ostatnim farbowaniu widoczne były centymetrowe odrosty. Nie podjęłam się zrobić tego samodzielnie ale na szczęście z pomocą przyszła moja niezawodna przyjaciółka i gdyby nie ona nie wiem czy poszłoby mi tak dobrze. Najpierw spróbowała na gazecie i tutaj ważna uwaga trzeba dobrze wstrząsnąć a właściwie wstrząsać puszką żeby było słychać wewnątrz charakterystyczne stukanie. Bo jak nie wstrząsnęła to nie było widać koloru na gazecie ale gdy porządnie wstrząsnęła od razu widać było czarną farbę. Samo nanoszenie na włosy trwało dosłownie kilka sekund i odrosty były zatuszowane. Jest to fajny produkt do użycia w awaryjnych sytuacjach i całe szczęście nie jest kosmicznie drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493911].usefull || 0 }}% pomocna.