Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Colorful Shadow & Liner (Cień do powiek i ołówek)

Colorful Shadow & Liner (Cień do powiek i ołówek)

Pojemność 2,8 g

Wodoodporny ołówek nasycony pigmentami, który trzyma się przez 12 godz.; może być stosowany jako cień do powiek lub eyeliner.

w sztyfcie
wodoodporna
pojedyncze
Efekt
matowe

bardzo lubię

Posiadam kolor w odcieniu złoto-beżowym, używam zarówno jako cienia na całą powiekę ruchomą jak i eyelinera
+ bardzo trwała, zaaplikowana utrzyma się calutki dzień
+ nie rozmazuje się w ciągu dnia
+ wodoodporna, może nie testowałam jej na basenie bo przed nim raczej się nie maluję, ale uwierzcie mi - przetrwa każde wypociny na siłowni gdzie pot się leje strużkami (na siłownie chodzę bezpośrednio po pracy, nie to żebym się malowała specjalnie przed ćwiczeniami:D)
+ ma ciekawą konsystencję, sunie po powiece jak masełko
+ dobrze napigmentowana, ale krzywdy sobie nią nie zrobimy (przynajmniej moim jasnym odcieniem) nadmiar łatwo się rozciera
+ ogromny wybór kolorystyczny
+ bardzo wydajna
Jakbym miała się przyczepić do czegoś to do ceny.. Koszt takiej kredki to ok 45zł (mam ją już ponad 1,5 roku więc możliwe, że jest teraz droższa o kilka złotych). Polecam je jednak kupować na promocjach w Sephorze gdzie mamy 20% zniżki lub w promocji 3 za 2 :) sprawię sobie kilka nowych kolorów:) polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500576].usefull || 0 }}% pomocna.