Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pure Actives Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides (Żel pod oczy)

Pure Actives Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides (Żel pod oczy)

nnowacyjny zabieg, który łączy w sobie szlachetne czyste substancje czynne, zmniejszające widoczność worków i cieni pod oczami, zmarszczek oraz opadających powieki. Połączenie kwasu hialuronowego i peptydów zwiększa skuteczność produktu. Podnosi okolice oczu, wygładzając zmarszczki i drobne linie. Minimalizuje widoczność worki i cieni pod oczami poprzez stymulację mikrokrążenia. Nawilża i ujędrnia powieki, przeciwdziała starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek, redukuje oznaki zmęczenia, dając natychmiastowe uczucie świeżości.

w tubce
żel
10 – 50ml

niezbędny!

Żel kupiłam "w ciemno" bo w mojej pracy dużo komputera i sprawdzania klasówek. I sprawdził się REWELACYJNIE!!!
schładza zmęczone oczy,
nawilża,
świetnie się wchłania
uratował mnie przed Sylwestrem, kiedy maseczka uczuliła mnie, robiąc z moich oczu królika....
bardzo polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491606].usefull || 0 }}% pomocna.