Lancome, Controle Nuit, Normalizująco-regenerujący krem na noc

Lancome, Controle Nuit, Normalizująco-regenerujący krem na noc

Lekki, dobrze nawilżający krem na noc. Skóra nie jest obciążona ale dobrze nawilżona, świeża i promienna. To taka duża dawka energii.
Beztłuszczowy preparat o właściwosciach oczyszczająco - regenerujących, przeznaczony do cery mieszanej i tłustej. Antybakteryjny, absorbuje nadmiar sebum, ma delikatne właściwości ściagające.

Cena: ok. 140 zł / 50 ml

Ekstra!

Kupilam pod wplywem Waszych opinii WIZAZANKI i dziekuje Wam serdecznie,bo to najlepszy krem na noc jaki dotychczas mialam.Mam tlusta cere,ale Control Nuit sprawia,ze po przebudzeniu nie mam tlustego filmu na skorze.Wspaniale nawilza i wygladza cere.Jedna gwiazdke odejmuje za zapach,ale co tam zapach,wazne dzialanie!Zdecydowanie godny polecenia dla majacych problemy z nawizaniem tlustej cery.

Nieporozumienie

Moge miec pretensje do siebie tylko - mam lekko mieszaną alergiczną skórę, czasem mam problemy z bródką bo coś tam lubi wyskakiwać. Razu jednego postanowiłam kupić i stosować tylko na strefę T albo tylko na brodę choć moja kosmetyczka zakazała mi kosmetyków z tej serii po przykrych z nimi doświadczeniach. Ale kupiłam... cóż, chyba nigdy nie byłam zadowolona z jakiegokolwiek kremu Lancome, a seria Controle działa bardzo agresywnie. Dla mnie ten krem to pomyłka, ma zbyt lekką konsystencję jak na noc, nieprzyjemnie ściąga skórę i nadmiernie ją przesuszał. Nie wierzę w jego działanie normalizujące - raczej wysuszające. No i rozreklamowny aromaterapeutyczny zapach to też chyba jakieś nie porozumienie? Ten krem nie spełnia żadnych obietnic, nie zauważyłam żadnych dobroczynnych efektów jego działania.

bardzo dobry

Przede wszytkim należy powiedzieć, że jest to krem walczący z PRZYCZYNAMI świecenia się cery.Odświeża, wygłasza, leciutko nawilża cerę, rzeczywiście zmniejsza wydzielanie się sebum.ma bardzo lekką, przyjemną konsystencję, ale jest faktycznie mało wydajny. :(

fakty i mity depilacja

całkiem niezły

Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek i nie rozczarowałam się. Bardzo dobry krem, szybko się wchłania, a poza tym jest lekki jak piórko i dobrze nawilża skórę. Odejmuję jednak jedną gwiazdkę za słabą wydajność, rzeczywiście ubywa go szybko. No i cena, ale przecież to Lancome. ;) Polecam.

niezły, a nawet więcej:-)

Używałam go jakieś pół roku i byłam bardzo zadowolona. Krem ma przemiły, relaksujący zapach, delikatnie złuszcza skórę(kwas salicylowy) i dzięki temu znacząco ja rozjaśnia i oczyszcza. Częściowo rozwiązuje problem zaskórników i wągrów, łagodzi wypryski i zapobiega ich powstawaniu. Skóra jest gładsza, pory oczyszczone. Niestety po pewnym czasie cera na niego obojętnieje(własnie dlatego porzuciłam;-) go teraz na korzyść Clarinsa)<BR>Wada-jest drogi, a wystarcza na maksymalnie 2.5 miesiąca, przy bardzo oszczędnym używaniu:-(

dla mnie najlepszy

Najlepszy krem na noc jaki miałam.Jest delikatny,poleciła mi go kosmetyczka,a mam cerę mieszaną.Rankiem moja twarz jest taka mięciutka i promienista,świeża,dobrze nawilżona i odżywiona.I co tu jeszcze więcej chcieć???