Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy + UV

Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy + UV

Regeneruje naskórek i zapobiega nadmiernej utracie wody. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nawilża i wygładza naskórek oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.
Przeznaczony do pielęgnacji cery suchej i normalnej.

Przyjemny

Krem dobrze nawilża skórę, wolno się wchłania, nie podrażnia, ładnie pachnie, wydajny. Jest dosyć ciężki więc przy codziennym stosowaniu może zapychać.
U mnie się sprawdził.

bardzo dobra ochrona przed mrozem!

krem bardzo tani, wydajny. Ma delikatny oliwkowy zapach. Po nałożeniu tworzy tłusta warstwę, więc nie należy do lekkich kremów. Dla mojej babci jest on idealny. Dla mnie idealny na mróz, chroni skórę przed wysuszaniem. Dobry również na tzn. suche skórki. Bardzo dobrze sie sprawdza po depilacji brwi, wąsa itp.

Używam tego produktu od: od paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Średnio

Krem w bardzo niskiej cenie a bardzo wydajny. Wygodne opakowanie. Krem ładnie pachnie. Jest lekki, niezbyt gęsty. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Podczas smarowania kremu wydaje się jakby był on mokry;) jeżeli chodzi o działanie to niestety nie zauwazylam taki krem jak krem tylko do po smarowania, zabezpieczenia twarzy przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo pomimo wchłonięcia nałożonej niedużej ilości kremu cera jest tłusta. Podkład krócej się trzyma też.

Dieta na trądzik

Dobry

Lubie ten krem za jego uniwersalność. Nadaje się do wszystkiego, do buzi, szyi, suchych miejsc na ciele. Używam go w ciągu całego roku i jestem bardzo zadowolona. Jest tłusty i treściwy, ale fajnie się nakłada. Chroni suchą buzię przed czynnikami zewnetrznymi. Niestety nie nadaje się pod makijaż.
Cena niziutka, polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobry!

Krem jest śmiesznie tani, kosztuje koło 2-3zł. Cena skusiła mnie do zakupu. Krem jest bardzo tłusty, napewno nie nadaje się pod makijaż. Choć ja go parę razy pod makijaż uzyłam. Mam cerę normalną, czasem suchą, więc jak miałam więcej czasu, czekałam aż się wchłonie. Nie szkodził :) Jednak najlepiej sprawdza się na noc, na suche lokcie, pięty. Naprawdę wspaniale nawilża :) Tani a dobry!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobrze nawilża

Krem jest bardzo tłusty, nie nadaje sie pod makijaż. Ale żeby nawilżyć twarz to bardzo dobrze sie sprawdza. Bardzo dobry na zimę. Dobrze nawilża przesuszoną skórę.

Zalety:
+cena
+dostępność
+nawilża
+wydajny

Wady:
-nie nadaje sie pod makijaż

Sredni

Strasznie ciężki,tłusty,zapychający krem,nawet jak na oliwkę, bardzo długo się wchłania,był powodem wielu nowych zaskórników i krostek.

Jedyny plus to wydajność,naprawdę mała ilość wystarczyła do pokrycia całej twarzy.

Nie wyobrażam sobie moich kosmetyków bez niego

Dlaczego nie? To był mój pierwszy produkt Ziaji i właśnie dzięki niemu zainteresowałam się tą firmą.

Nie uczula, nie zapycha, zapach nie jest nachalny, ładny.

Raczej do stosowania na noc, gdyż jest bardzo tłusty.
Ale nawilża rewelacyjnie. Można go stosować nie tylko na twarz, ale praktycznie wszędzie.
Jeśli komuś nie odpowiada, można wykorzystać jako balsam do ust,krem do rąk... cokolwiek

Kupowałam, kupuję i będę kupować hurtowo.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: około 15

Nigdy wiecej

Nie rozumiem dlaczego ludzie kupują ten krem. Bo jest tani? Kupiłam go na zimę, bo miał mi twarz chronić przed mrozem. Moja cera stała się szara, brzydka, zaczęły mi wychodzić zaskórniki. Dziękuję bardzo. Może jest dobry dla tych co nie znają innych - lepszych i nie wiedzą co to znaczy mieć ładną cerę.

NIE polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nigdy więcej...

Jest to chyba najlepiej sprzedający się krem do warzy! Wiem z obserwacji, kobiety (a nawet mężczyźni) kupują po 5 sztuk. Więc się skusiłam. I żałuję. Nie mam pomysłu do czego go zużyć. Na wysuszone usta nie pomaga, na twarz jest za tłusty, świecę się później jak reflektor. Ostatnio stosuję po depilacji okolic intymnych, ale i do tego mam lepsze specyfiki.
To tylko ja jestem takim przypadkiem, wiem że ludzie używają go w najróżniejszy sposób, do demakijażu oczu, jako maseczki do twarzy, itd...

plusy
- nie uczula;
- smaruję nim buźki dzieciaków przed wyjściem na dwór, bo łatwo się rozprowadza;

minusy:
- za tłusty, jw.
- na nic mi nie pomaga, ani na twarz, ani na łokcie, ani na popękane usta, chyba jestem uodporniona na jego magię...

Za tłusty

kupiłam go z myślą o mojej przesuszonej twarzy po kuracji Izotekiem, bo

+tani (jak to Ziaja)
i to tyle jesli chodzi o plusy.

+/-filtr UV! ALE nie wyobrażam sobie nakładać go na dzień. Nieważne czy to pod makijaż czy po prostu "po domu\'\' skóra sie niesamowicie świeci. Także niby ten filtr jest ale co mi po nim skoro nie wyjde nawet po bułki z tym na twarzy. Nie chce sobie nawet wyobrazac jak sie zachowuje w formie masła do calego ciala.
+/- nawilża ALE jak wyżej, jest za tłusty do twarzy wiec stosuje go tylko na łokcie, pięty

no wiadomo opakowanie spoko ale przecież nie dla opakowania kupujemy kosmetyki

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jestem zadowolona!

Ten krem jest do dosłownie wszystkiego!
Świetnie sprawuje się jako balsam do ust przed nałożeniem pomadki, można też nałożyć grubą warstwę na noc, rano usta są elastyczne, miękkie i głęboko nawilżone.
Można smarować nim suche miejsca na ciele, np. łokcie, sprawdza się naprawdę dobrze!
Jest dobry dla osób z suchą, odwodnioną i atopową skórą twarzy.
Zimą, gdy każda skóra jest wysuszona i brakuje jej nawilżenia, można zrobić z niej grubą maskę na noc.
Podsumowując:

+wielofunkcyjny,
+świetnie nawilża,
+ma piękny zapach,
+cena,
+dostępność.

-w nadmiarze może zatykać pory

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe