Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy + UV

Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy + UV

Regeneruje naskórek i zapobiega nadmiernej utracie wody. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nawilża i wygładza naskórek oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.
Przeznaczony do pielęgnacji cery suchej i normalnej.

Tłuścioch i zapychacz

Krem nie wchłania sie w ogole. Skóra po nim jest tłusta ale nie nawilżona. Niestety nie dla mnie, bo strasznie zapacha. Wystarczyło kilka użyć a pojawiły się zmiany na czole. Używam go na kolana i łokcie, twarzy na pewno juz nim nie posmaruję

Dobry!

Kultowy krem marki Ziaja. Ma bardzo gęstą konsystencję, dlatego po nałożeniu na twarz pozostaje uczucie lepkości. Stosuję go wyłącznie na noc. Dobrze nawilża, i odżywia cerę. Jest bardzo wydajny i warty swojej ceny.

tylko na noc

Krem jest niezły ale nie wyobrażam sobie nakładania go w ciągu dnia na twarz. Jest gęsty i bardzo treściwy ale też tłusty. Zostawia tłustawą warstwę na skórze, nie wchłania się do końca więc używam do tylko na noc. Duży plus za filtr UV i niską cenę.

Na zimę

Krem świetnie sprawdza się w okresie zimowym,chroni przed niskimi temperaturami. Nakładam go,gdy muszę na chwilę gdzieś wyjść poza dom. Bardzo długo się wchłania i pozostawia tłustą warstewkę. Niestety moją cerę zapycha,wiec nie mogę stosować go zbyt często. Ładnie nawilża skórę i ma przyjemny zapach. Plastikowe opakowanie jest lekkie i ułatwia aplikację.

Przyjemny

Krem dobrze nawilża skórę, wolno się wchłania, nie podrażnia, ładnie pachnie, wydajny. Jest dosyć ciężki więc przy codziennym stosowaniu może zapychać.
U mnie się sprawdził.

bardzo dobra ochrona przed mrozem!

krem bardzo tani, wydajny. Ma delikatny oliwkowy zapach. Po nałożeniu tworzy tłusta warstwę, więc nie należy do lekkich kremów. Dla mojej babci jest on idealny. Dla mnie idealny na mróz, chroni skórę przed wysuszaniem. Dobry również na tzn. suche skórki. Bardzo dobrze sie sprawdza po depilacji brwi, wąsa itp.

Używam tego produktu od: od paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Średnio

Krem w bardzo niskiej cenie a bardzo wydajny. Wygodne opakowanie. Krem ładnie pachnie. Jest lekki, niezbyt gęsty. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Podczas smarowania kremu wydaje się jakby był on mokry;) jeżeli chodzi o działanie to niestety nie zauwazylam taki krem jak krem tylko do po smarowania, zabezpieczenia twarzy przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo pomimo wchłonięcia nałożonej niedużej ilości kremu cera jest tłusta. Podkład krócej się trzyma też.

Dobry

Lubie ten krem za jego uniwersalność. Nadaje się do wszystkiego, do buzi, szyi, suchych miejsc na ciele. Używam go w ciągu całego roku i jestem bardzo zadowolona. Jest tłusty i treściwy, ale fajnie się nakłada. Chroni suchą buzię przed czynnikami zewnetrznymi. Niestety nie nadaje się pod makijaż.
Cena niziutka, polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobry!

Krem jest śmiesznie tani, kosztuje koło 2-3zł. Cena skusiła mnie do zakupu. Krem jest bardzo tłusty, napewno nie nadaje się pod makijaż. Choć ja go parę razy pod makijaż uzyłam. Mam cerę normalną, czasem suchą, więc jak miałam więcej czasu, czekałam aż się wchłonie. Nie szkodził :) Jednak najlepiej sprawdza się na noc, na suche lokcie, pięty. Naprawdę wspaniale nawilża :) Tani a dobry!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobrze nawilża

Krem jest bardzo tłusty, nie nadaje sie pod makijaż. Ale żeby nawilżyć twarz to bardzo dobrze sie sprawdza. Bardzo dobry na zimę. Dobrze nawilża przesuszoną skórę.

Zalety:
+cena
+dostępność
+nawilża
+wydajny

Wady:
-nie nadaje sie pod makijaż

Sredni

Strasznie ciężki,tłusty,zapychający krem,nawet jak na oliwkę, bardzo długo się wchłania,był powodem wielu nowych zaskórników i krostek.

Jedyny plus to wydajność,naprawdę mała ilość wystarczyła do pokrycia całej twarzy.

Nie wyobrażam sobie moich kosmetyków bez niego

Dlaczego nie? To był mój pierwszy produkt Ziaji i właśnie dzięki niemu zainteresowałam się tą firmą.

Nie uczula, nie zapycha, zapach nie jest nachalny, ładny.

Raczej do stosowania na noc, gdyż jest bardzo tłusty.
Ale nawilża rewelacyjnie. Można go stosować nie tylko na twarz, ale praktycznie wszędzie.
Jeśli komuś nie odpowiada, można wykorzystać jako balsam do ust,krem do rąk... cokolwiek

Kupowałam, kupuję i będę kupować hurtowo.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: około 15