Tilia Hypoallergic, Krem do rąk i paznokci

Tilia Hypoallergic, Krem do rąk i paznokci

Krem przeznaczony jest dla skóry suchej i zniszczonej, wymagającej poprawy kondycji. Intensywnie nawilża i uelastycznia skórę dłoni, dzięki czemu staje się ona gładka i miła w dotyku. Produkt wzbogacono o olej awokado, który doskonale chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a ceramidy odbudowują barierę ochronną skóry. Krem skutecznie wzmacnia paznokcie i zmniejsza ich skłonność do łamania się.

Cena: 6 zł / 75 ml

dla mnie rewelacja...

Krem ma być przyjemny i ma działać... taki jest właśnie Tilia do rąk. Nie ma ponadprzeciętnych walorów zapachowych, ale nie o to mi chodzi ;) ... dłonie są nawilżone :)

zwykły taki

Krem ten niczym szczególnym się nie wyróżnia - pielęgnuje w stopniu zadowalającym, pachnie przyjemnie, ma lekką konsystencję, pozostawia przez chwilę tłustawą warstewkę, ma wygodne zamykane opakowanie, jest tani. W sam raz do używania na codzień, ale niekoniecznie do ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, bo koniec końców gdzieś wsiąkło

skuteczny

Wlasnie zaopatrzylam sie w ten kremik na promocji za niecale 4zł i jestem z niego zadowolona:)
Dobrze sie rozprowadza i szybko wchlania. Nie pozostawia tlustych czy lepiacej sie warstwy. Zmiekcza skore, wygladza, dobrze radzi sobie z suchymi dlonmi.
Nie pachnie i dla mnie to jest jedyny minus, bo lubie zapachowe kosmetki. Ale za skutecznosc dzialania i przystepna cene naleza sie mocne 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Botoksu zastosowania

miłe zaskoczenie

Kupiłam ten krem zachęcona jakością żelu do mycia twarzy tej samej marki i nie zawiodłam się.Krem dobrze nawilża moje spierzchnięte i wiecznie podrażnione dłonie, dając przyjemne uczucie "mokrych"rąk.Nie ma silnych właściwości regeneracyjnych, ale producent tego nie obiecuje.Uważam, że za 3,90 zł jest to naprawdę bardzo dobry krem.

Używam tego produktu od:2 miesięcy