Tilia Hypoallergic, Krem pod oczy

Tilia Hypoallergic, Krem pod oczy

Delikatny krem pod oczy dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, wymagającej szczególnej pielęgnacji. Krem zawiera witaminę C i E, dzięki którym skutecznie złagodzony jest proces starzenia się skóry. Olej migdałowy posiadający właściwości wygładzające i natłuszczające, czyni delikatną skórę wokół oczu optymalnie wypielęgnowaną i odpowiednio odżywioną. Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej.

Cena: 8 zł / 30 ml

Super!

Mam 18lat i używam kremu pod oczy, gdyż mam cienie, suchą skórę, skłonną do podrażnień.
Tilia jest bardzo tania, niesamowicie wydajna, wspaniale nawilża, odżywia, regeneruje, i ja osobiście po wklepaniu rano i wieczorem mam skórę pod oczami rozjaśnioną, w świetnym stanie.
Była KWC.
Teraz już nie produkują, a i ja nie wiem, czy bym kupiła, bo skład...

Używam tego produktu od: ok rok

Wspanialy-dziala-nawilza

Nie likwliduje cieni pod oczyma, nie odwraca procesu starzenia, nie chroni przed promieniami slonecznymi.

Stosunkowo szybko sie wchlania, nie podraznia, jest tani, bardzo wydajny i nawilza skore wokol oczu. Ja go bardzo czesto uzywalam po serum Clinique Repairwear i tak szlam spac.

I tak w zasadzie go polecam - samemu watpie, ze w zauwazalny sposob poprawi stan skory pod oczyma, ale jako dodatek do czegos, co ma to za zadanie - jak mowi moj ojciec - nie moze by lepiej.

Używam tego produktu od: 1 roku

super za grosze

Świetny krem pod oczy za bardzo małe pieniądze...

Po tym jak przez dłuzszy czas używałam La Roche Posay Hydraphase skóra pod oczami zaczęła mi wysychać i wyszły mi straszne zmarszczi. Poszłam więc do apteki, a że nie miałam zbyt bogatych środków, i nie było mojego ulubionego Flos Leku, kupiłam więc ten krem.
Używam go 2 razy dziennie od ok 1,5 - 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetnie nawilża i napina skórę - zmarszki naprawdę znacznie się zmiejszyły.
Mam wrażliwe oczy a ten krem wcale nie podrażnia.
Doskonale się sprawdza pod make up.
Wygląda na to, że jet bardzo wydajny.
No i jak już wpomniałam, jest bardzo tani.

Używam tego produktu od:1,5 - 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół

Quality Missala Jak dobierać perfumy

oczekiwałam nieco więcej

kupiłam ten krem ponieważ byłam zachwycona balsamem do ciała i kremem do rąk... ale nie jest aż tak dobry jak tamte produkty. Nie jest zły, znam gorsze ;) może zbytnio sie nastawiłam na magiczną moc tej sporej jak a tą cenę tubki !! Jakość/Cena oceniam bardzo pozytywnie :)
gdyby była taka możliwość dałabym mu 3,5 gwiazdki ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe

bardzo bardzo dobry

Jako jedyny z całej serii przypadł mi całkowicie do gustu i pewnie jeszcze do niego wrócę.
Jest bezzapachowy, zupełnie nie podrażnia, nie wchodzi do oczu. Ma bardzo fajną konsystencję, dość gęstą. Mimo to wchłania się do matu, porządnie nawilża i odżywia. Skóra jest wygładzona i wygląda po prostu ładnie.
Naprawdę dobry produkt za niewielkie pieniądze. Duża higieniczna tuba, opakowanie całkiem ładne. Wydajny. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

taniutkie cudo

super kremik.
plusy:
-sklad, czyli:
brak kompozycji zapachowej (dla mnie zdecydowanie na plus) , zapach taki apteczny, delikatny
witaminy E i C
olej migdalowy
-nie podraznia!! oczka nie pieka. b delikatny produkt:)
-ladnie nawilza, wygladza..mysle ze to idealny kremik pod oczy, o ile nie oczekuje sie silnego dzialania przeciwzmarszczkowego, polecam wiec przede wszystkim kobietom do 25 roku zycia
-cena:) 6zl/30ml tani, a na jakosc zupelnie nie mozna narzekac

minusy
??

nie wiem czy kupie nastepne tylko dlatego,ze planuje cos sama ukrecic:)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecale